Tołpa, Huminea Hydrativ, Maska-peeling hydroenzymatyczny

Tołpa, Huminea Hydrativ, Maska-peeling hydroenzymatyczny

Specjalistyczny preparat przeznaczony do delikatnej eksfoliacji zrogowaciałego naskórka i regulacji poziomu nawodnienia skóry. Maska-peeling złuszcza martwe komórki wyrównując strukturę skóry. Zawarty w preparacie humino-kompleks TOŁPA poprawia stan i kondycję skóry. Enzym proteza delikatnie usuwa zrogowaciały naskórek i wygładza nierówności. Roślinny kompleks biopolimerowy oraz kompleks sacharydowy przywracają odpowiednie nawodnienie oraz łagodzą zaczerwienienia. Odprężająco-relaksujący kompleks ekstraktów roślinnych eliminuje napięcie i objawy stresu skóry. Fucogel, alantoina VC, sodium PCA i hialuronian sodu posidają właściwości nawadniające i łagodzące. Olej z orzechów macadamia, olej jojoba i masło shea doskonale odżywiają oraz odbudowują barierę lipidową skóry. Regularne stosowanie wygładza powierzchnię skóry, poprawia jej koloryt i kondycję.

Substancje czynne:

humino-kompleks TOŁPA, enzym proteaza, roślinny kompleks biopolimerowy, kompleks sacharydowy, fucogel, olej z orzechów macadamia, olej jojoba, hialuronian sodu, sodium PCA, alantoina VC, masło shea, odprężająco-relaksujący kompleks ekstraktów roślinnych z bławatka, lukrecji, melisy, lipy i białej lilii

Cena: 36zł / 50ml

/e/

doskonale oczyszcza bez konieczności tarcia i nie podrażnia naczynek

Trzeci specyfik Tołpy, który uwielbiam, za skład, działanie i bezpieczeństwo stosowania. Dla mojej wrażliwej, naczynkowej, ale przetłuszczającej się w strefie T skóry, nie znalazłam lepszego peelingu, a używałam ich wiele z różnych półek cenowych.

Co mnie zachwyciło w tym kosmetyku? Spełnia podstawowe zadanie, a mianowicie doskonale oczyszcza skórę, ale nie podrażnia mooich kruchych naczynek. To pierwszy taki kosmetyk, bo większość peelingów enzymatycznych jest po prostu za słaba dla mnie i w żaden sposób nie poprawia wyglądu cery, a peelingów mechanicznych stosować przecież nie mogę.

Oto plusy dla mnie po ok. pół roku dość regularnego stosowania 1 lub 2 razy w tygodniu po pół saszetki.
PLUSY:
- występowanie w saszetkach właśnie, co jest bardzo wygodne, gdy się testuje kosmetyk, na wyjeździe, ale także na co dzień, bo można wydać parę groszy jakby przy okazji, a i tak na dwa tygodnie wystarczy (podwójna saszetka);
- konsystencja lekkiego żelu, dobrze się rozprowadza, nie spływa, nie roluje się, po prostu jest na buzi i działa, dopóki go nie zmyjemy;
- bezproblemowe zmywanie przegotowaną letnią wodą lub płynem micell., nic nie zastyga, nie ściąga skóry;
- bardzo delikatny, słabo wyczuwalny zapach, dość przyjemny;
- krótki czas "trzymania na skórze", jak zaleca producent wystarczy 10 - 15 min., ale jak zapomnimy i przetrzymamy, to nic się nie dzieje złego;
- DZIAŁANIE, otóż jest takie jak należy, wreszcie buzia oczyszczona bez potrzeby tarcia i drażnienia naczynek moich biednych, a jednocześnie czuć cudowne wygładzenie i odświeżenie, koloryt wyrównany, a stany zapalne jakby złagodzone; peeling doskonale radzi sobie z suchymi skórkami, jeśli takowe się pojawią, świetnie przygotowuje skórę do nałożenia samoopalacza;
- MAŁY MYK jest taki, że odpowiednio zastosowany doskonale nawilża skórę i łagodzi, np. po opalaniu; wystarczy saszetkę dobrze schłodzić w lodówce i nałożyć grubszą warstwę niż normalnie; super odświeżenie, a usunięcie zrogowaceń mamy jakby mimochodem.

Po półrocznym stosowaniu zauważyłam także jedną prawidłowość: jeśli się zaniedbam i nie używam peelingu regularnie, mam zdecydowanie więcej wągrów w strefie T, na brodzie, nosie. Peeling Tołpy nie usuwa ich jak odkurzacz za jednym razem, ale jak się przekonałam stosowany regularnie zdecydowanie ogranicza ten problem. I co dla mnie najważniejsze, nigdy, absolutnie nigdy mnie nie podrażnił, nawet jeśli buzia sama w sobie była uwrażliwiona, np. przez mróz, wiatr czy słońce, to mogłam go zastosować ze świadomością, że nie zaszkodzi, a pomoże i dobrze przygotuje skórę na nałożenie innych kosmetyków.

Według mnie ten kosmetyk minusów nie ma żadnych. Pewnie, że chciałabym, aby była niższa cena. Jednak działanie jest tak dobre, że będę go kupować nawet, jeśli podrożeje, co mam nadzieję, nie nastąpi zbyt szybko. Polecam wszystkim naczynkowcom i wrażliwcom, bo dla mnie jest niezastąpiony.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Działa!

Od kiedy pierwszy raz użyłam tego peelingu enyzmatycznego to sięgam po niego regularnie co najmniej raz na tydzień.

Jest naprawde skuteczny i przede wszystkim delikatny. Mam cere tłustą ze skłonnoscią do zanieczyszczeń więc peeling mechaniczny nie wchodził w grę.
Długo szukałam więc peelingu enzymatycznego, który zadziała a nie podrażni skóry.

Ten to naprawde perełka wśród drogeryjnych kosmetyków tego typu, dokładnie oczyszcza, nawilża, uspokaja cere.
Twarz jest gładka, miękka i aż lśni taka jest czysta :d
Zaskórniki i grudki też pomaga wykurzyć, raczej duzo ich nie mam bo regularnie je usuwam zabiegami ale jednk w domu wspomagam się itak tym peelingiem.
Suchych skórek też pomaga się pozbyć, nie dość, że je złuscza to jeszcze pięlęgnuje skóre olejkami, które ma w składzie.

Po jego zastosowaniu kolejne kosmetyki mogą lepiej wniknąć w głąb skóry i przez to lepiej zadziałać.
Lubię następnie nałożyć maseczkę lub serum z witC.
Wtedy efekty są najbardziej widoczne.

Peeling zostawai na twarzy na około 1- 1,5h więc dłużej niż zalecają na opakowaniu.
Peeling enzymatyczny ma sens kiedy jest ciepło, bo może lepiej zadziałać więc dodatkowo wspomagam się parą wodną, która rewelacyjnie podkręca jego działanie.

Cena jest dobra, produkt łatwo dostępmny i skuteczny, firma polska i znana od lat. Czego chceć więcej :) Polecam

Używam tego produktu od: 2msc
Ilość zużytych opakowań: ok dziesięciu

rewelka

Najlepsza. Po niej skóra jest gładziutka przez kilka dni idealnie. Jest nawilżona. Nie podrażnia! Mam alergiczną skórę i używam zazwyczaj kosmetyków aptecznych ale Tołpa jest super :)

Używam tego produktu od: 2 saszetki
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Baaardzo fajna :)

Bardzo dobra maseczka.
- nie podrażnia
-dobrze złuszcza
- ma przyjemny zapach.
- nie zdziera naskórka jak pilingi mechaniczne.
- nie zapycha

Skóra po tej maseczce jest świeża i gładka. Sprawdza się nawet przy cerze naczynkowej

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

fantastyczny efekt

Fantastyczna maseczka, nawilża i pięknie odświeża cerę.
Przy mojej zestresowanej twarzy palaczki takie cudo to jest po prostu dar niebios.
Na początku trochę szczypie, czuć, że działa. Zafundowana twarzy rano sprawia, że cera wygląda fantastycznie.

Minus: za opakowanie - z tubą niestety trzeba powalczyć

Ilość zużytych opakowań: 3 x 50 ml

znakomity dla mojej skóry !

Miałam już okazję wypróbować wiele peelingów i zawsze coś w nich mi nie pasowało. Teraz już znalazłam odpowiedni dla siebie. Podziwiam za delikatność (a mam cerę wrażliwą), a przede wszystkim skuteczność działania. Skóra po tym peelingu jest jak \'nowo narodzenia\', gładziutka bez podrażnień, jaśniejsza, a przede wszystkim wygląda zdrowo ! Polecam !

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek

fantastyczny efekt

Fantastyczny produkt odkryty przez przypadek. Pierwszy peeling enzymatyczny po którego uzyciu zauważyłam efekty. Doskonle i bezboleśnie rozpuszcza martwy naskórek. Bez szczypania, sciagania skóry itp co zdarza się innym peelingom. Jestem na prawdę od wrażeniem. Używam raz na dwa tygodnie- w zupełności wystarczy.

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie saszetek po 6 pln

cudo z bagien

To mój drugi peeling enzymatyczny i jestem nim zachwycona. :)

+ bardzo skuteczny- skóra jest dokładnie oczyszczona i odświeżona, promienna
+nie podrażnia, nie uczula
+ natychmiastowy efekt
+nie wysusza cery

na samym początku czuć lekkie pieczenie, ale mija ono po minucie, dwóch

nie daję max oceny bo może kiedyś znajdę coś jeszcze lepszego

Ilość zużytych opakowań: 2 x 3 ml

bardzo dobra maseczka

Na początku warto zaznaczyć że nakładanie maski trzeba połączyc z delikatnym masażem aby był efekt peelingu.

Plusy:
-nie podraznia,jest hypoalergiczna
-oczyszcza skórę
-nie wysusza
-skora jest wygladzona
-bardzo wydajna
-konsystencja
-latwo sie zmywa
-opakowanie- duża tuba 50ml wykonana z naturalnych surowców
-cena jest przystepna

minus:
-zapach mógłby być mniej intensywny

Używam tego produktu od:już nie
Ilość zużytych opakowań:tuba 50 ml i 8 saszetek 6ml

(INCI): Aqua, Glycerin, propylen glycol, biosaccharide gum-1, peat extract, shea butter, caprylic trigliceryde, sodium hyaluronate, sodium pca, ceteareth-25, dimeticone, macadamia seed oil, simmondsia seed oil, squalane, carbomer, saccharide isomerate, cetyl alcohol, glyceryl stearate, wheat germ extract, saccharomyces cerevisale extract, subtillisin, glucose, centaurea cyanus flower extract, melissa leaf extract, alba flower extract, tilla cordata flower extract, licorice roqt extract, parfum, tetrasodium EDTA, allatonin ascorbate, sodium hydroxide,Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, DMD Hydratoin

Świetna

Jedna z najlepszych maseczek, o ile nie najlepsza! Po użyciu twarz jest delikatna, gładka, jak aksamit i taki efekt utrzymuje się bardzo długo. Idealna do cery suchej, tłustej jak i mieszanej :)
Peeling delikatnie złuszcza suchy naskórek (nie jest to peeling do jakiego większosc jest przyzwyczajona- ze scierającymi drobinkami)..:)
Żałuję tylko, że jest mało wydajna :(..
Naprawdę polecam bo to bardzo dobry i tani produkt, który poprawia stan skóry już przy pierwszym użyciu :):):)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 a w szafie czekają jeszcze 3

Naprawdę działa!

Jeden z niewielu kosmetyków, po których użyciu dostrzegam efekt! Buzia staje się gładsza, przyjemna w dotyku. Poprawia się nawilżenie a także koloryt skóry. Aż milej się spogląda w lustro ;)

kocham ją

maseczka jest świetna, peeling enzymatyczny świetnie działa, pozostawia jakby nową skórę, świetnie nawilża równiez, skóra po niej jest poprostu nie moją skórą :) uwielbiam, uzywałam od dawna, uzywam i nie rpzestanę
POLECAM!!!