Essence, Soft Touch Mousse Make-up (Podkład w musie)

Essence, Soft Touch Mousse Make-up (Podkład w musie)

Kremowy i lekki podkład o konsystencji musu. Zapewnia delikatne, pudrowe wykończenie oraz matowy wygląd cery. Dostępny w trzech naturalnych odcieniach.

kremy tonujące, w musie / piance
Krycie
lekkie
matujące
w słoiczku

Lekkie krycie dla młodej cery, dla cery mieszanej niezbyt trwały

Malutki słoiczek wykonany ze szkła z grubym dnem zamykany plastikową nakrętką, wszystko szczelne, nie ma szansy na samoczynne wyschnięcie kosmetyku.
Zapach kremowy tak jak i konsystencja lekki, delikatnie pokrywający skórę.
Po dwóch godzinach od aplikacji trochę ciemniał, wybierając odcień 02 nie przewidziałam, że kolor prześwitujący przez ściankę opakowania tylko wydaje się jasny, bo w rzeczywistości był o dwa tony ciemniejszy. Finalnie jeśli nie użyłabym jaśniejszego korektora i takiego pudru mogłabym wyglądąć komicznie, szczęśliwie pierwszy test przeprowadziłam nie ruszając się z domu.
Nie wyświecał się praktycznie wcale przez pierwsze 4 godziny, ale zawsze używam mających pudrów ze względu na mieszaną cerę z niedoskonałościami i mocnym przetłuszczaniem w strefie T, później właśnie w strefie T pory uwalniały wodę i wyglądało to nieświeżo. Lekko wycierał się w okolicach nosa, ale to raczej moja wina, bo będąc alergikiem mającym ciągle katar stale używam chusteczek higienicznych.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Raczej do niego nie wrócę

Mój podkład został zakupiony w Hollandii,mam odcień 13 matt porceline.
Powiedziałabym że jest to naturalny odcień,ani ciepły ani zimny.
Opakowanie jest szklane (na plus ekologicznie),umożliwia wykorzystanie całości produktu.
Sam podkład ma lekką,musową konsystencję a krycie określiłabym jako średnie z możliwością delikatnego dobudowania .
Jeśli chcesz go używać musisz wiedzieć o kilku rzeczach:
1.podkład należy wklepywać zwilżoną,dobrze odciśniętą pompką ,zapomnij o pędzlach czy palcach bo zostawi nieestetyczne smugi
2.pielęgnacja którą nalożysz pod spód musi być naprawdę dobrze wchłonięta,bo inaczej podkład będzie się rolował
3.on nie scali się ze skórą,raczej na niej osiądzie,ale dzięki temu że jest naprawdę lekki ,nie będziesz go czuć na skórze
4.na cerze mieszanej jakiej jestem posiadaczką nie utrzyma się zbyt długo w dobrym stanie
5.jeśli masz suche skórki,nie będzie miał dla nich litości,uwydatni wszystkie

Podkład ma matowe wykończenie i ładnie wyrównuje strukturę skóry,ale ten efekt znika po 3 do 4 godz w strefie która mocniej się wytłuszcza.
Moim zdaniem przydatność dla cer mieszanych jest średnia bo choć początkowo ładnie wygląda to dość szybko się wyciera mimo dobrego przypudrowania

Podkład w musie mnie zaskoczył

Kupiłam go jakiś rok, półtora temu. Szukałam wtedy czegoś lekkiego, kryjącego ale i też wygodnego do nakładania. Essence, Soft Touch Mousse Make-up występuje tylko w 3 odcieniach. - pierwsza wada. Wybrałam więc 03, wydawała się najtrafniejszym wyborem do mojej żółtawej, lekko opalonej skóry. Rozprowadziłam produkt pędzlem kabuki. Po pierwszym użyciu byłam dość zadowolona, wyglądał matowo, przyzwoicie. Po około 2h zauważyłam zbieranie się w zmarszczkach i na powiekach. - druga wada. Produkt również nie radzi sobie z przykryciem niedoskonałości. - kolejna wada Na szczęście nie posiadam często takowych i lekkie krycie w zupełności mi wystarcza.
Opakowanie wykończyłam już długi czas temu, zastanawiam się do powrotu do niego, bo jako produkt matujący spisywał się dobrze!

Najciemniejszy odcień sprawdza się do konturowania

Produkt znajduje się w szklanym słoiczku z plastikową zakrętką.
Ja kupiłam go typowo dlatego, że m8alam styczność z opiniami, iż ciemny odcień sprawdza się do konturowania twarzy na mokro i podzielam tą opinię.
Konsystencja faktycznie jest musowata, mięciutka, lekka i delikatna. Bardzo przyjemna pod palcami.
Zapach kosmetyku jest średnio przyjemny, ale nie jest wyczuwalny na twarzy, tylko w opakowaniu.
Ja posiadam odcień 03 i jest on taki z cieplejszych kolorów, i mimo, ze jestem zwolenniczką chłodniejszych tonów, to ten mi podpasował. Bardzo fajnie i dobrze się blenduje nie robi plam, pod warunkiem oczywiście, że nie da się go niewiadomo ile. Ja go często używam bez podkładu tylko na nałożoną wcześniej pielęgnację, tylko dla delikatnego podkreślenia i wyszczuplenia niektórych miejscach i też się dobrze rozprowadza i wygląda. Dobry produkt za niewielkie pieniądze.

Ciastko, a nawet zakalec na suchej skórze!

Pierwszy podkład w gimnazjum. Podkład-koszmarek. W tym 2014 roku w niskiej cenie nic ciekawego nie dało się kupić i człowiek chodził taki pomarańczowy wszędzie i tylko straszył, ale w sumie większość kobitek miało nie dobrany podkład. :P Podkład w musie z Essence jest(albo był) taki, ale samo jego używanie mega nie higieniczne. Teraz doceniam opakowanie z pipetką czy z pompką. Ta marka sama w sobie zła nie jest, ale nie ma firmy kosmetycznej, która by bubla nie wypuściła. Plusem jest to, że podkład nie zapychał, ale lekko wysuszał skórę. Dziś wiem, że zdecydowanie do cery suchej się nie nadaje. Na twarzy wyglądał ciężko. Osadzał się i nie wtapiał się, tylko na twarzy leżał. Mocno smuży i kolor oksyduje. Krycie miał niezłe, ale co mi po nim, jak w ramach krycia zostawałam pomarańczą.

Nie polecam do skóry suchej

Podkład fajny, mocno kryjący!
Ale nie nadaje się do skóry suchej.
Bardzo wysusza, podkreśla suche skórki.
Nie dziwie się że ma dużo fanów, gdyż do skóry normalnej czy tłustej będzie super! nawet do konturowania!

Pół na pół

Kilka lat temu dla mnie ten podkład był hitem. Teraz wiem że są lepsze podkłady od niego. Być może za dużo go Nakładałam na twarz lub też wybrałam zły odcień, pięknie się rozprowadza i ma miłą w dotyku konsystencję, pięknie pachnie to też jest plusem, Uwielbiam jak podkłady pachną, polecam dla osób mało wymagających lub też nie mających problemów skórnych.

Pamiętacie ten "hit"

Zużyłam kilka opakowań w swoim czasie, jednak była to raczej chęć zaoszczędzenia na kosmetyku, bez uwzględnienia jego jakości. W dotyku - przemiły, aksamitny musik, zapach też ok, ale jeśli chodzi o rozprowadzanie, to lekko się kruszył, i według mnie średnio krył niedoskonałości. Opakowanie śliczne i poręczne.

MUSt have?

kiedyś to się go używało na maksa :D bardzo dobrze go wspominam mimo wiem, że miał swoje wady. cena nadal jest zachęcająca, bardzo miły jest on też w dotyku, ale jednak nie jest to zbyt higeniczne jeżeli wiecie o co chodzi: wkładanie palca do słoiczka. z innych rzeczy to dobrze się sprawdza przy mało problematycznej cerze, ale z już problemami z sebum jest ciężko, plus też wałkuje się i ciemnieje na skórze.

Lekki mus

U mnie sprawdził się rewelacyjnie. Lekki mus fajnie rozprowadza się na skórze i ładnie wtapia. Nie odznacza się na twarzy i nie waży. Zapach ma delikatny i dobrą kolorystykę. Cena też jest bardzo przystępna. Ja na pewno kupię ponownie ;)

Podkład ok

Fajna musowa, lekka konsystencja. Szybko i łatwo nakłada się na twarz. Mam odcień 04. Ma dość słabe krycie jeśli chodzi o niedoskonałości. Jeszcze bardziej widać rozszerzone pory. Po 2 godzinach zauważyłam jakby spływał miejscami po twarzy. Mam cere tłustą i nie polecam tego podkładu do tego typu cery. Pojawił się trądzik. Ogólnie Ok.

Po co...

Wspomnienie z czasów licealnych. Nie rozumiem jednak pomysłu na podkłady w formie musu. Zbyt ciężkie, zapychające, wysuszające. Dobrze że moda na nie się nie utrzymała.