Essence, Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Essence, Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Tradycyjny błyszczyk o delikatnym, owocowym zapachu. Pokrywa usta przejrzystą warstwą sprawiając, że połyskują jak tafla wody.
Dostępny w 10 odcieniach.

Cena: 7zł / 6ml
/bw/

Co to ma być?!

plusy:
+ nawilża

minusy:
- dziwnie pachnie
- zawiera za dużo brokatu
- nienaturalnie wygląda
- klei się

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- napisy na opakowaniu się rozmazują
- słaba dostępność

do torebki

Miałam przezroczysty i zużyłam w całości - co mi się przy błyszczykach rzadko zdarza.
Przyjemny, delikatny, nadawał ładny połysk - używałam go na pomadki więc aplikator trochę się zabrudził, ale nie zmienia to faktu, że to taki całkiem przyzwoity błyszczyk, który nosiłam w torebce.

Cena również przyjemna i aplikator jest tak skonstruowany, że można wygrzebać naprawdę wszystko z wnętrza.

Miły błyszczyk:)

Miałam czerwony błyszczyk z tej serii chyba 4 lata temu(a może 3-nie pamiętam zbyt dobrze).
Bardzo ładne, proste opakowanie.
Aplikator miły, bardzo mi pasował.
Najlepsze w tym produkcie było to iż dawał subtelny kolor i połysk, a nie jakiś nachalny i tandetny efekt.
Fajnie też pachniał.
Nie wysuszał ust.
Nie kleił się, nie osadzał natrętnie w kącikach, miał konsystencję dobrego mazidełka do ust.
Trzymał się dobrze, nie ,,zjadał się\\\'\\\' od razu po nałożeniu.
Przyjemny błyszczyk.
Szkoda, że już nigdzie nie można go kupić:(

Używam tego produktu od: używałam dawno temu

Może być.

Kupiłam go w Niemczech, odcień Kiss&Tell, taki trasnsparentny z czerwonymi drobinkami. Myślałam, że efekt na ustach będzie za mocny, ale nie. Usta były pokryte czerwonawą lśniącą poświatą z migoczącymi drobnkami, które nieco mnie drapały. Pachniał trochę dziwnie, zupełnie nie wiem, co on mógł mi wtedy przypominać. Ale ogólnie błyszczyk fajny.

Używam tego produktu od: dawna

Mój ulubiony błyszczyk

Kolejny super kosmetyk firmy Essence. Ma przecudny zapach, po jego nałożeniu usta wyglądają ślicznie. Nie lepi się, ma idealną konsystencję. Nie wysusza ust - nawilża je.Miałam kolor jasny różowy. Niestety po dłuugim czasie użytkowania musiałam go wyrzucić, bo zaczął dziwnie pachnieć. jedyny minus jest taki, że za długo nie utrzymuje się na ustach.
Juz od dłuższego czasu nie ma go w sklepach. czekam z utęsknieniem aż się pojawi :)

Używam tego produktu od:Nie pamiętam

KWC

Mam błyszczyk w opcji czerwonej, odcień rock chick.
Kolor jest niesamowity. Kiedy nakładam opuszkami palców niewielką ilość - nadaje ustom lekki, soczysty odcień. Użyty w większej ilości za pomocą aplikatora - czerwień mocniejsza i kryjąca.
Mam wrażenie, że wypełnia usta i nieco je powiększa.
Długo się utrzymuje, jest wydajny i tani. Z pewnością to nie mój ostatni egzemplarz. ;)

super!

kupując ten błyszczyk miałam pewne obawy,ponieważ był tani
...ale okazał się suuuper!
pierwszy plus i najważniejszy (dla mnie)to to,że się nie klei,łatwo się go aplikuje,utrzymuje się stosunkowo długo,nie wysusza ust(pozostawia je nawilżone,nawet gdy go już nie widać), nadaje elegancki efekt,ładnie pachnie, ma ładne opakowanie i JEST TANI :))
kilka dni temu kupiłam sobie jeden kolor,a teraz jestem posiadaczką już czterech odcieni :)) <"czerwony" jest po prostu boski>
POLECAM!!!Używam tego produktu od:tygodnia
ilość zużytych opakowań: 4 zaczęte :)

bardzo polubiłam

Błyszczyk posiada subtelny odcień mam 02 (romance), daje efekt tafli wody na ustach, bardzo fajnie pielęgnue usta, nie wysusza, pięknie pachnie owocami ,posiada poręzne opakowanie i wygodny w użyciu aplikator, jest naiedrogi. Lubię go i z pewnością będe wracać do niego.

Ilość zużytych opakowań:ponad pół pierwszego

zero trwałości

mam kolor 21, taki jasny beżowy, ma ładny kolor i ładnie wygląda na ustach ale gdy sie go duzo nałoży, jest raczej taki delikatny, nie daje mocnego efektu ale na tym koniec jego zalet, ma brzydki zapach, dziwny aplikator no i jego trwałość to totalne zero, konsystencja jest taka żadka ze wytrzymuje na ustach z poł godziny albo moze i nawet nie, spływa, osadza sie w kacikach ust, czuje sie jakbym byla cala nim upackana i czuje jak spływa..

Używam tego produktu od:2 mies

Fajny

Węęc ja mam odcień loving me i romance
Fajne te błyszczyki
Plusy;
są ładne są kolory
nie rzucają się tak w oczy ale jest efekt ;)
są takie małe i poręczne ;)
aha i taki zapach ładny (jak dla mnie)
A minusów raczej nie ma
A nie kupie raczej już tylko dlatego że mam o dużo za dużo błyszczyków ;)) (12) i musze powyczerpywać te stare bo sie chyba data ważności skończy ;)

Używam tego produktu od:nie pamiętam chyba od września
Ilość zużytych opakowań:jeszcze nieskończone 2 ;)

Nic specjalnego...

Mam kolor łososiowy ze złotymi drobinkami. Błyszczyk ma dziwny wielki aplikator i przy wyjmowaniu tak dziwnie wciąga się do opakowania. Nie ma żadnych zadziwiających właściwości, jest wodnisty, jakiś taki tłusty, nie nawilża, szybko się go zjada, jest nietrwały.
Nie zapada specjalnie w pamięć, ale tez nie zniechęca. Essence wycofało go z produkcji.

przeciętny

Nic specjalnego- ale czego chcieć za taką cenę- kolor o wiele mniej intensywny niż w opakowaniu, błyszczyk dziwnie się ciągnie przy wyjmowaniu aplikatora, nie jest zbyt trwały i lekko wysusza usta. Kupiłam go bo był teoretycznie czerwony i nie miał drobinek.
Nie kupię go ponownie głównie przez to wysuszanie,które szczególnie zimą daje się we znaki.

Używam tego produktu od:3 miesiące