Hean, Mat Touch, Profesjonalny podkład silikonowy (stara wersja)

Hean, Mat Touch, Profesjonalny podkład silikonowy (stara wersja)

Profesjonalny podkład silikonowy o przedłużonej formule, utrzymuje makijaż przez cały dzień. Podkład matuje i kryje niedoskonałości skóry bez efektu maski. Zawarta w podkładzie siateczka mikroprzestrzennych silikonów nie blokuje porów i pozwala oddychać skórze. Pochłania nadmiar sebum i kontroluje jego wydzielanie do 12 godzin, zapobiegając świeceniu twarzy. Wygładza skórę i pozostawia aksamitną w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień. Nie pozostawia trwałych śladów na ubraniach. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, światła, powietrza, temperatury.
Do wyboru 5 odcieni: pastelowy, naturalny, ciepły beż, opalony beż, brzoskwiniowy.

Fatalny!

Witam!
Mam cerę mieszaną. Gdy skończył mi się mój ukochany Revlon poszłam do drogerii, aby poszukać fluidu matującego, który spełni moje oczekiwania.
Pani w drogerii bardzo polecała mi ten fluid, mówiąc, iż sporo klientek sobie go chwali i w efekcie przypomina fluid Revlon Colorstay. Mówiąc krótko: ja głupia dałam się nabrać...
Zacznę zatem od minusów, bo jest ich znacznie więcej:
- fluid utrzymuje się na twarzy bardzo krótko (góra 2 godz)
- uwidacznia suche skórki
- robi pomarańczowe plamy chociaż ja miałam najjaśniejszy odcień (pastelowy)
- za krótka pompka, na dnie zostaje sporo kosmetyku i trzeba go wyciągać paluchem) :(
- napisy się ścierają
- jak na taki fatalny kosmetyk cena dla mnie jest za wysoka

Plusy:
+ ładnie wyglądające opakowanie, które przyciąga uwagę :(
+ przyjemny zapach

Podsumowując:
Bardzo żałuję, że dałam się nabrać na chwyt reklamowy. Nigdy więcej nie użyję tego fluidu, nie wspominając o kupowaniu

Godny polecenia

PLUSY
-wygodne i estetyczne opakowanie
-kremowa konsystencja, która bardzo dobrze daje się rozprowadzać po skórze
-bardzo dobre krycie
-przyjemny zapach
-nie zastyga na twarzy, buzia wydaje się przyjemnie nawilzona i wypoczęta
-wydajny
-długo utrzymuje sie na twarzy
-cena
-nie zapycha porów

MINUSY
-pompka z czasem się zacina
-buzia zaczyna się błyszczec po 3-4 godzinach i trzeba uzyć chusteczek matujących

Używam tego produktu od: pól roku

Słaby.

Zalety ;
- Cena.
- Higieniczne opakowanie z pompką.
- Dobrze się rozprowadza.
- Utrzymuj się przez kilka godzin w stanie nienaruszonym.
- Bez pomarańczowych tonów.
- Zapewnia efekt matu przez kilka godzin.
- Nie podrażnia.
- Nie uczula.
- Nie ciemnieje z czasem.
- Wydajny.
- Ujednolica i zakrywa mniejsze niespodzianki i przebarwienia.

Wady ;
- Pomimo,że jestem opalona najjaśniejszy kolor jest dla mnie odrobinę za ciemny.
- Dostępność (w tym przypadku nie boleję nad tym).
- Powoduje niesamowity wysyp wyprysków, zaskórników.
- Zapycha.
- Brudzi ubrania.
- Dobry jedynie do opalonej/śniadej karnacji.
- Z czasem podkreśla suche skórki.
- Ten podkład powodował u mnie dyskomfort, skóra nie oddychała.
- Z czasem z opakowania zdarły się litery, przyczepiając się do wszystkiego i brudząc.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Rewelacja !

Pierwsza opalenizna skłoniła mnie do tego, że zaczęłam szukać jakiejś alternatywy dla ukochanego Revlon Colorstay 150 Buff, który stał się za jasny.

Od pewnego czasu jestem zakochana w kosmetykach marki Hean, więc postanowiłam wypróbować podkład.

Za 26zł dostałam:

+ ładną szklaną buteleczkę z pompką (na plus w porównaniu do Revlona, który pompki nie posiada)
+ kremową konstystencję o przyjemnym, pudrowym zapachu
+ niezatykającą porów formułę (przy wysokich temperaturach Revlon wydał mi się ciężkawy)
+ mat na 5-6h

- kolor porcelanowy (najjaśniejszy) dla mnie tylko do cery opalonej, na zimę pewnie wrócę do Revlona

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

mocny podkład

Pierwszy raz trafiłam na ten podkład w małym sklepiku kosmetycznym gdzie polecił mi go sprzedawca. Szukałam "leku" na zakrycie mojej zmęczonej i bladej cery, ponieważ wcześniejsze produkty zawiodły.

Plusy:
- wybrałam kolor pastelowy, który okazał się być idealnie dobrany do mojej karnacji (umęczonej zimą i brakiem słońca) więc nie mam problemu z efektem "maski",
- pokrywa na tyle dobrze, że nie musze dodatkowo stosować korektora za co ma bardzo duży plus,
- jest gęsty i ładnie się rozprowadza,
- wydajny,
- nie zapycha porów,
- przez kilka godzin skóra wygląda świeżo,
- nie ma denerwującego zapachu,
- cena bardzo zachęca do zakupu.

Minusy:
opakowanie:
- nie lubię pompek, bo później jestem zmuszona do rozmontowywania opakowania w celu pozyskania produktu,
- nie lubię gdy szybko ścierają się napisy na opakowaniu.

Jest to zdecydowanie podkład, do którego będę wracać.

nie powal, nie zachwyca

+ kremowa konsystencja
+ łatwo się rozprowadza
+ nie tworzy efektu maski
+ stapia się ze skórą
+ nie ciemnieje, nie tworzy plam
+ ujednolica skórę (choć nie jest fenomenalnie kryjący)
+ nie zatyka
+ świetne opakowanie, szklana estetyczna butelka i higieniczna pompka
+ wydajny i niedrogi

- po dwu, trzech godzinach moja tłusta cera się świeci (z bazą z Lirene i bez)

Jestem na etapie (od kilku lat :() poszukiwania kosmetyku matującego, dlategodla mnie ten produkt nie jest jakiś super.

Używam tego produktu od: dwu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: staram się zmęczyć pierwsze

Zaskakująco dobry

Ten podkład ma konsystencją musu, jest gęsty, dzięki temu jest również wydajny.
Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, ale jest super pozytywnie zaskoczona. Mam odcień 1. Pastelowy i wydaje mi się trochę ciemny jak na najjaśniejszy odcień w palecie (firma mogłaby postarać się o ton jaśniejszy odcień w przyszłości). Jednak kolor ładnie stapia się ze skórą i wrażenie, że jest za ciemny znika po kilku minutach (na szczęście:) ).
Podkład wygładza skórę, nie potrzeba używać pod niego bazy silikonowej, co oszczędza fundusze i cenny poranny czas.
Utrzymuje się długo na twarzy w nienaruszonym stanie, bez potrzeby ponownego pudrowania (powiedziałabym, że około 10-11 godzin)
Odnośnie krycie, powiedziałabym, że jest dobre tzn. przy większych zmianach nie obędzie się bez korektora, ale przy przeciętnych spokojnie radzi sobie sam.
Dzięki swojej konsystencji, wygodnemu opakowaniu i ładnemu zapachowi jest to naprawdę przyjemny w użyciu produkt.
Mam skórę bardzo skłonną do zapychania i ten podkład nie zapycha moich por,ale nie wiem jak może być w przypadku innych.
Słowem wart przetestowania.

Używam tego produktu od: ponad miesiące

Niezły,dobry,przyzwoity ;)

Ten podkład wpadł w moje ręce przypadkiem-na wakacjach gościliśmy u siebie ciotkę mojego M i chyba z roztargnienia zostawiła u nas ten właśnie podkładzik ;)

Ja,jak to ja,od razu spróbowałam jak się sprawuje na mojej skórze i powiem szczerze,że byłam zaskoczona-było lato a więc ciepło,moja twarz w taką temperaturę nawet po nałożeniu lekkiego podkładu i pudru wykończeniowego potrafi szybko zacząć się świecić a tu niespodzianka-ten podkład SAM,bez towarzystwa pudru pięknie zmatowił moją buźkę i efekt ten utrzymał się ok.5-6 godz bez poprawek!!!!

W te pędy zadzwoniłam do ciotki pytać co to za specyfik (bo na jej buteleczce już starł się napis) i po rozmowie z ciotką poleciałam do drogerii zakupić ów przypadkowo odkryty przeze mnie fluid.

Po 2 tygodniach stosowania stwierdziłam,że jednak trochę mnie wysusza i za to odjełam mu jedną gwiazdkę.

Druga "poleciała" za opakowanie-nie lubię szklanych buteleczek,bo chociaż ta ma pompkę,to jednak zawsze sporo kosmetyku osiądzie na szklanych ściankach i co mi po tym?

Jest to niezły podkład.
Jak dla mnie trochę za słabo kryje.Po licznych eksperymentach znalazłam fluidy dużo lepsze niż Hean Mat Touch,dlatego zaznaczyłam,że nie wiem czy kupiłabym go ponownie.

Na pewno warto go wypróbować,ale czy się przy nim pozostanie to już inna bajka;)

MÓJ IDEAŁ !!!

Mam normalną cerę z tendencją do mieszanej,okresowo z problemami (trądzik).Podkład posiadam w kolorze opalony beż i dla mnie idealny.Świetnie kryje,nie potrzebuję już korektora,żeby zatuszować przebarwienia po trądziku i czasem wypryski.Super dostosowuje się do koloru cery,fajnie pachnie,tylko już przy kończeniu opakowania ciężko jest go wydostać,ja stosuję go z bazą wygładzającą tej samej firmy i transparentnym pudrem sypkim do wykończenia makijażu,w rezultacie makijaż trzyma się cały dzień,bez poprawek.Mega wydajny!! Gorąco polecam !!!

Używam tego produktu od: sierpień 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 całe.W trakcie drugiego

MATUJE DOBRZE ALE WYSUSZA

Mam kolor Naturalny
Pierwsze co mi się nasuwa to że podkład podkreśla suche skórki nawet te o których istnieniu nie miałam pojecia.
Wysusza też skórę (mam mieszaną) i powoduje to u mnie pewien dyskomfort,nie mogę go stosować długi czas tylko muszę robić przerwy tzn.stosuje 5 dni a zaś wymieniam na loreala:)
Fakt matuje i to w miarę przyzwoicie tak 5-6h
Fajna pompka (higieniczna aplikacja),przeźroczyste opakowanie widac ile zostało kosmetyku,niestety słoiczek szklany (niebezpieczeństwo stłuczenia)-lepsza byłaby tubka-przynajmniej podkład możnaby było zużyc do końca rozcinając tubke:)
Stopień krycia średni ale zadowalający:)
Ja mieszam go z innym podkładem bo jak stosuje samodzielnie to mam takie dziwne pudrowe pokrycie twarzy:(
Okropny zapach:(
Cena 26zł dla mnie za wysoka jak na firmę HEAN która mi sie kojarzy z tańszymi kosmetykami
Polecam szczególnie osobom z cera tłustą
Używam go od miesiaca to moje 2 opakowanie

bardzo lubię ten podkład. przede wszystkim za to, że pięknie kryje wszelkie niedoskonałości, ale na buzi wygląda bardzo naturalnie.
+aplikacja
+trwałość (dobre 6h)
+konsystencja
+wydajność
+mat

minusy:
zapach :/

Matuje i wygładza skórę

Posiadam odcień pastelowy, który niestety jest dla mnie o pół tonu za ciemny.
Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T, ten podkład całkiem nieźle radzi sobie z matowieniem mojej skóry. Jakościowo podkład jest podobny do podkładów Revlon i Max Factor.

Zalety:
- opakowanie - wygodna pompka, ładna, szklana buteleczka,
- wygląda naturalnie na skórze oczywiście jeśli się nie przesadzi z ilością,
- nie zapycha,
- pory wydają się mniejsze, wygładza powierzchnię skóry,
- trwały, po ośmiu godzinach makijaż nadal wygląda dobrze,
- niska cena.

Wady:
- nieduża gama kolorystyczna, przydałoby się jeszcze kilka odcieni, najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy