Maybelline New York, Dream Mousse Concealer

Maybelline New York, Dream Mousse Concealer

Pojemność 4,5 ml

Mocno kryjący, ale o lekkiej, piankowej konsystencji. Idealny do maskowania cieni pod oczami, ale i nie tylko. Dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: 19,90zł / 4,5ml

/s/

świetnie kryje

Zacznę od tego, że jestem posiadaczką bardzo jasnej karnacji i ciężko mi znaleźć odpowiednio jasny korektor. Natknęłam się na ten korektor w drogerii i wzięłam sobie próbkę odcienia 02 Natural do domu, by przetestować go w dziennym świetle. Byłam bardzo miło zaskoczona, gdy okazało się, że ten odcień w ogóle nie był widoczny na mojej skórze, stopił się z nią idealnie i ukrył wszelkie niedoskonałości. Próbka wystarczyła mi na 2 dni używania, a potem kupiłam całe opakowanie odcienia 02 Natural. Jest on naprawdę świetny dla bardzo jasnej karnacji, a zawsze wszelkie odcienie Natural są dla mnie dużo za ciemne. Moim zdaniem jest znacznie jaśniejszy od najjaśniejszego odcienia podkładu Dream Matte. Wypróbowałam ten korektor kilka razy również jak podkład, na całą twarz i dobrze się, jak dotąd, sprawdza. Najczęściej używam go jednak punktowo. Doskonale się rozprowadza, bez żadnych smug. Naprawdę dobrze kryje niedoskonałości skóry (mam kilka śladów po wypryskach, niezbyt duże cienie pod oczami i kilka piegów), a przy tym jest lekki. U mnie jest bardzo trwały, przetrwa cały dzień, do momentu demakijażu, w dobrym stanie. Nie warzy się i nie wchodzi w pory, skóra nim potraktowana wygląda bardzo naturalnie. Korektor ten jest wydajny, wystarczy go niewiele na 1 makijaż. Użyłam go również kilka razy pod oczy i dobrze się sprawował - ukrył sińce i nie wysuszył skóry pod oczami, jednak mam wrażenie, że jest trochę za gęsty na te okolice i może podkreślać zmarszczki. Ja takowych nie mam, więc nie mam tego problemu, ale faktycznie pod oczy powinno się stosować korektory o płynnej konsystencji. Niemniej jednak jestem z niego zadowolona i na pewno będę mieć go stale w kosmetyczce ze względu na idealny dla mnie odcień i świetne krycie przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Obecnie jestem w trakcie 2. opakowania.

Używam tego produktu od: początku stycznia b.r.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Doskonały

Korektor kupiłam całkiem przez przypadek w outlecie internetowym mając wybór czy zapłacić za przesyłkę czy dokupić jeszcze jeden produkt a przesyłke dostać za darmo ;). Uznałam, że przy mojej cerze korektora raczej nie zmarnuję.

Obecnie używam go pod oczy i zaznaczam, że moje cienie nie są przeogromne.

+ dobrze kryje,
+ daje efekt matowych jednocześnie rozświetlonych oczu (przy bardzo suchej skórze wg mnie się nie sprawdzi),
+ napewno będzie wydajny (choć to zależy od ilości aktuanie posiadanych niedoskonałości).

Obecnie nakładam palcami, gdyż nadal czekam na zamówione pędzelki :(

Na pojedyncze pryszcze stosuję jednak leczniczy korektor do tego celu przeznaczony bo nie chcę sobie szkodzić. Dla przebarwień ten produkt jak najlepiej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: 2-óch tygodni

Średniaczek :/

Korektor ten kupilam z polecenia kolezanki, dla ktorej mial same ochy i achy :) Kupilam odcien 04 "rose beige", wydawal sie odpowiedni dla mojej ciemnej karnacji, ale byl troche za jasny, wiec sie odznaczal. Poza tym mialam wrazenie sie nie wchlania :( Nie stapia sie z kolorem skory. Ja uzylam go do maskowania cieni do oczami, nawet niezle, ale zdecydowanie gorzej od mojego mistrza- YSL touche eclat. Jesli chodzi o plusy to forma sloiczka (troche malo higieniczna, ale mozna zuzyc do konca), super wydajny, nie jest drogi. Ale ja nie kupie ponownie i raczej odradzam :(

Uwielbiam!

Korektor nabyłam przypadkiem, przy okazji zakupu podkładu (jako gratis) i jest on absolutnie FENOMENALNY. Mam kolor 02 - natural (piękny naturalny odcień).

Plusy:
+świetnie kryje
+bardzo lekki
+wydajny
+maskuje nawet większe niespodzianki skórne (zaskórniki)
+nie zapycha porów
+konsystencja
+cena

Minusy:
-brak

Fajny

Używam go jedynie na drobne niedoskonałości i cienie pod oczami, które naprawdę są straszne i świetnie kryje, długo się trzyma i przede wszystkim jest bardzo wydajny.

Nie nadaje się jednak to suchej skóry.

Spoko ;)

Korektor udało mi się zdobyć na wymiance.

W słoiczku kolor jest dosyć dziwny, troszkę szarawy, ale po rozsmarowaniu staje się jasny i ładnie stapia się ze skórą. Używam go pod oczy i w okolice nosa. Nie zbiera się w porach, ale myślę, że u niektórych osób mógłby to robić, bo jest odrobinę... hm, ciężki może sie, tępy też nie, ale ma coś takiego w sobie ;) Niby jest to produkt w musie, ale spodziewałam się odrobinę większej lekkości.

Krycie ma całkiem nieźle - dość dobrze zakrywa moje duże, fioletowe sińce pod oczami. Nie wysusza delikatnej skóry, minimalnie zbiera się w zmarszczkach, ale nie rzuca się to w oczy. Jest całkiem trwały (ale mógłby być bardziej, mój dzień jest naprawdę długi :D ), przypudrowany trzyma się te 7h.

Podsumowując - fajny korektor, ale nie kupię ponownie, bo pewnioe niedługo mi się znudzi i będę chciała wypróbować coś innego, poza tym nie można już go nigdzie kupić.

Zbyt ciężki pod oczy i dla suchej skóry.

Ale za to sprawdzał się idealnie w sprawianiu, by małe niespodzianki i przebarwienia znikały... Krył mocno i na długo. Chciałam go kupić ponownie, ale niestety nie można go nigdzie znaleźć. Wydaje mi się, że jest dość niezbędnym uzupełnieniem każdej kosmetyczki. Dopóki nie twardniał i nie wałkował się dziwnie, był bardzo fajny w aplikowaniu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki

koszmar

Jest ciężki, dobrze kryje ale strasznie wysusza przez co wygląda się gorzej niż przed nałożeniem. Nie nadaje się na skórę suchą. Miałam wrażenie, że mam maskę na twarzy. Nie polecam

średni

Nakładam go pod oczy na inny korektor, ale tylko troszkę bo wysusza. O wiele lepiej się sprawdził na zaczerwienieniach , nakładam go trochę na nos i trądzik i jest dobry .

Ilość zużytych opakowań: 1 - połowa jeszcze jest

DNO

Jak dla mnie porażka, ani trochę nie wchlania sie w skore ma jakies małe drobinki, wyglada na twarzy jak brązowa mąka, okropny żałuje , ze wydalam na niego kasę .
Porażka, nie polecam :(

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie i niedokoncze

Jeden z lepszych ;)

Jak dla mnie wspaniały. Idealnie tuszuje niedoskonałości jak przebarwienia , cienie pod oczami itp.
Nie wygląda sztucznie na twarzy , nie zapycha i nie odznacza się na skórze. Jest idealny , choć odejmuję pół gwiazdki za mały słoiczek , który zapewne niedługo się skończy :(
Jest on także z tego co się orientuję sałbo dostępny na rynku... ( widziałam w drogerii Natura za 40 zł :O )

Kupiłam go na allegro za jakieś 12 zł(+10 zł koszt przesyłki)..
Skusiła mnie nie tylko cena , lecz seria dream mousse.
Mam także dream matte mousse i z tym również wygląda świetnie choć kolor korektora jest troszkę ciemniejszy od matte mousse. Ale i tak nie widać różnicy , ponieważ jak już wspomniałam , zgrywają się świetnie ;)

Z czystym sumieniem polceam ! :))

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 choć zapewne nie 1 i nie ostatni ;)

Pod oczy- jeden z lepszych

To mój ulubiony produkt do maskowania cieni pod oczami - a mam co maskować. Szukałam korektora idealnego. Ten jest bardzo blisko.
- jest bardzo wydajny - jedno opakowanie stosowałam chyba z pół roku
- nie warzy się, nie podkreśla zmarszczek, wygląda bardzo naturalnie- przy umiarkowanym nakładaniu
- nadaje się także do krycia wyprysków, choć u mnie to raczej cienie są konieczne do maskowania.

Tylko pod oczy

Skusiłam się na niego tylko raz. Miałam nadzieję, że sprawdzi się przy tuszowaniu przebarwień. Niestety, nie dał sobie rady. Za to dobrze maskuje cienie pod oczami. Nie podkreśla zmarszczek. Lekki, trwały, bardzo wydajny. Po jakimś czasie użytkowania zmienił swoją konsystencję. Zbrylił się (?) przez co stał się trudny do nałożenia. Cena umiarkowana. Chyba już nie można go kupic.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: tylko 1 całe