Oriflame, Visions, Long Lash Mascara (Tusz wydłużający rzęsy)

Oriflame, Visions, Long Lash Mascara (Tusz wydłużający rzęsy)

Długie, starannie rozdzielone rzęsy to podstawa udanego makijażu oczu. Tusz Visions wspaniale je wydłuża.

świetny!!!

słyszałam że ten tusz już został zastąpiony innym, nowym wydaniem a szkoda bo jest genialny!
+pięknie wydłuża rzęsy
+rozdziela
+nie osypuje się
+cena
+wydajny
+nie tworzy grudek
+dla uzyskania dobrze podkreślonych i umalowanych rzęs na wieczór wystarczy kilka warstw więcej i gotowe

minusów nie zauważyłam:)

tani i dobry

+tani
+wydłuża i zagęszcza rzęsy
+nie skleja raczej - choć tu trzeba uważać żeby nie nałozyć za dużo, lepiej unikać 2 warstw

-trochę osypuje się pod koniec dnia

to dobry tusz na codzień, do uzywania naprzemian z innymi, taki, który warto mieć w zapasie

Używam tego produktu od: 2 lata

REWELACJA

Tusz jak tusz, ale jaka szczoteczka! Przekładam ją do każdego innego tuszu jakiego muszę użyć. Jest bardzo gęsta, nie oblepia rzęs, rewelacyjnie je rozdziela.
Użyty parokrotnie w odpowiedni sposób albo pogrubia, albo wydłuża rzęsy:)))

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: milion

coś strasznego

Nigdy wiecej czegoś takiego...Skusila mnie niska cena...Jednak juz lepszy by byl jakis z targu...Skleja, nie pogrubia...rzadki, rozmazuje sie... WYleewa sie z pudelka...

NIE POLECAM !!!!!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

zaskakująco dobry!

tusz jest lepszy niż się spodziewałam :) dostałam go od mamy, kosztował kilka zł... było to na gwiazdkę kilka lat temu i nadal działa bez zarzutu! oczywiście się już nim nie maluję bo stracił ważność (nigdy nie mogę zużyć tuszu do końca) ale gdybym tylko chciała - jest nadal płynny!!!
rewelacyjnie wydłuża takimi jakby mikro niteczkami, nie pogrubia ale własnie mega wydłuża :) nakłada się ławo niewprawną ręką, ma prostą szczoteczkę bez udziwnień. zmywa bez większych problemów. za tą cenę rewelacja! jestem w szoku i mimo wypróbowania wielu tuszów ten wspominam najlepiej :D jako że lubię eksperymentować nadal szukam swojego kwc

Używam tego produktu od: wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań:pół

Mile zaskoczenie

Kupiłam go juz dawno temu mamie i byl to pierwszy nasz tusz z oriflamu. Bardzo duza zaleta jest to, ze po ponad roku tusz nie zmienil konsystencji ani własciowosci maluje tak samo jak na poczatku. Moje rzesy z natury mocno podkrecone i srednio dlugie wygladaja po nim jak po prawie srednio lub gornopołkowym tusz (rimmel, loreal, lancome), sa mocno wydłuzone, lekko pogrubione, ale bardzo wyraziste. Szczoteczka jest tak wyprofilowana, ze moge zrobic dzieki niej modny efekt teatralnych rzes czyli lekko posklejanych. Znalazłam 1 minus pod koniec dnia lekko sie osypuje, jednak mozna to przezyc, bo wynagradza mi to cena i efekt. Polecam

Używam tego produktu od:ponad rok

Ok.

<--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE>

kocham go za rozdzielenie

Tusz godny polecenia ze wzgledu na wydłużenie - naprawde rewelacja.
Daje raczej naturalny efekt, wiec uzywam go na codzien
Dla mnie najwazniejsze, ze szcoteczka idealnie rozdziela rzesy, tusz jest lekki i ich nie skleja.

Z wad, to leciutko sie osypuje pod koniec dnia.

Używam tego produktu od: przynajmniej pieciu lat

...Dobry!

Ten tusz mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Byłam w niezłej desperacji, gdy po powrocie z obozu kilka lat temu nie miałam tuszu nadającego się do użytku. Uratowała mnie przyjaciółka wręczając ten oto tusz. Jakież było moje zdziwienie, gdy zamiast rzęs pokrytych tanim tuszem za 10zł zobaczyłam w lusterku piękne długie, geste i doskonale rozdzielone rzęsy. Nie daję maxa bo po kilku godzinach lekko się osypywał. Ale i tak to świetny tusz tymbardziej za tą cenę.

Używam tego produktu od: 2 lata