Rimmel, Renew & Lift, Brightening Powder with Minerals (Puder prasowany z minerałami)

Puder wygładza i matuje. Nadaje cerze promienny wygląd. Zawiera minerały. W opakowaniu znajduje się lusterko i gąbka do aplikacji.

Dostępne 3 kolory.

skład: talc, aluminum starch octenylsuccinate, dimethicone, octyldodecyl stearoyl stearate, zinc stearate, phenoxyethanol, caprylyl glycol, sorbic acid, hydrogenated lecithin, lauroyl lysine, methicone, disodium edta. [may contain/peut contenir/+/-: mica, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499), titanium dioxide (ci 77891), fd&c yellow no. 5 aluminum lake (ci 19140), d&c yellow no. 6 aluminum lake (ci 15985), manganese violet (ci 77742)].(07.07.2008)

Cena: ok. 25zł / 9g

/e/

świetny na lato

PLUSY:

- bardzo dobrze łączy właściwości podkładu i pudru, używam go samego na czystą skórę i efekt jest świetny,

- kremowa gęsta konsystencja zmienia się na skórze w pudrową mgłę, nie zatyka, nie jest ciężki,

- ładnie ujednolica i kryje niedoskonałości,

- ie powoduje zaskórników i niespodzianek a moja skóra ma do tego tendencję.

MINUSY:

- za duże niepraktyczne opakowanie, szybko się rozwala, jak spadnie na ziemię to jest do wywalenia,

- gąbka "zjada" dużo podkładu i szybo się kruszy, poza tym jest wyjątkowo nie higieniczna i po tygodniu jest po prostu stęchła,

- szybko zaczyna się świecić.

Do torebki (gdyby nie rozpadające się opakowanie)

Kupiłam ten puder bo szukałam czegoś do torebki aby czasem przypudrować nosek :) Opakowanie tego produktu wydawało się doskonałe,.... i było, do puki się nie rozpadło. (co zdarzyło się w sumie dość szybko).

plusy:
+ ładnie matuje (choć nie mam problemu z nadmiernym świeceniem)
+ zostawia fajny aksamitny efekt
+ opakowanie przemyślane do torebki
+ nie zbyt wysoka cena

Minusy:
- opakowanie średnio trwałe
- ściera się nierównomiernie (ale ja często z pudrami i podkładami mam ten kłopot)

Dobry.

Zalety ;
- Pudełko estetyczne, kompaktowe z gąbeczką i lusterkiem. Trwałe, mimo upadków nie uległo zniszczeniu.
- Sam puder przyjemny, dobrze się rozprowadza.
- Nie podrażnia.
- Nie uczula.
- Dobrze kryje niewielkie niedoskonałości, dajac satynowe wykończenie.
- Wydajny (gdyby nie gąbka).
- Nie zapycha.
- Niska cena.
- Jasny odcień nie ciemnieje na twarzy, nie daje pomarańczowego efektu.

Wady ;
- Gama kolorystyczna strasznie ograniczona.
- Gąbka absorbuje zbyt dużo pudru.
- Łatwo z nim przedobrzyć.
- Szybko się ściera, niekiedy nierównomiernie.
- Mała pojemność.

Używam tego produktu od: dawna.
Ilość zużytych opakowań: jeno.

Jest ok

Matuje, nie podrażnia, opakowanie w porządku, cena okey, jedyne co mi przeszkadza to mały wybór kolorów, z racji tego, że używam innego pudru, który spełnia wszystkie moje oczekiwania, tego ponownie bym już nie kupiła, ale innym polecam;]

Używam tego produktu od: nie wiem

perfekcyjny

za pierwszym razem, kiedy zastosowalam ten puder, bylam zawiedziona - wzielam najjasniejszy kolor i mialam wrazenie, ze wyglada na twarzy jak biala maska. puder przelezal w szufladzie pol roku, po czym postanowilam go znowu wyprobowac... i nie wiem dlaczego, ale okazal sie GENIALNY.

kryje cudownie, pozostawiajac gladka buzie, nie osypuje sie, starcza na dlugo, nie peka. do nakladania uzywalam zawsze z pedzla, nigdy zalaczonej gabki, choc pewnie jest przydatna podczas poprawiania makijazu w ciagu dnia.

podsumowujac, kupilam juz ten puder z 10 razy i nie moge przebolec, ze ponoc zostaje on teraz wycofany z produkcji :(

Bez rewelacji

Szukałam czegoś na już i wybrałam ten o to puder. Wg mnie to przeciętniaczek.

Plusy:
-wybór kolorów, posiada bardzo jasne odcienie, w sam raz dla bladolicych
-opakowanie, bajeranckie z lustereczkiem ;-)
-matuje
-nie obciąża, nie zapycha
-delikatnie kryje
-wydajny

Minusy:
- beznadziejnie się go nakłada gąbeczką dołączoną do pudełeczka, robi smugi i łatwo można zrobić sobie brzydkie placki na twarzy
-krótko trzyma się na twarzy,
-pudełku po trzecim razie użytkowania się uszkodziło, ale dało się naprawić.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

Średni

Swego czasu używałam tego produktu naprawdę długo. Widocznie wtedy łatwo było mnie zadowolić i potrzebowałam zwykłego, średnio kryjącego, przeciętnego pudru.
Plusy:
- w miarę niska cena;
- podwójne dno;
- kolor 103 idealnie pasował do mojej karnacji.
Minusy:
- tworzył na mojej twarzy efekt maski niezależnie od ilości;
- słabo matował, cera błyszczała się już po kilku godzinach;
- zamknięcie pudełeczka pozostawia wiele do życzenia; niejednokrotnie zaczynało się samo otwierać i brudzić wszystko dookoła.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Idealny

- matuje na bardzo długo (mam cere mieszaną) , nie trzeba robić poprawek
- idealny jasny odcień!
- przyjemny zapach
- nie robi maski
- fajne opakowanie, z lusterkiem i gąbeczką
- lekko kryje
- jedynym minusem jest to,ze coraz rzadziej widuje go w drogeriach ;c

Polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo przeciętny

Słaby jak na taką cenę, zwykły puder, który słabo kryje, słabo matowi a nie mam bardzo tłustej skóry.Na plus nakładanie,na plus lusterko ale to nie wystarczy.

Ujdzie w tłoku

Fajne opakowanie chociaż wolałabym, aby lusterko było zaraz jak sie otworzy a tak to musisz się bawić tu puder niżej lusterko (skoro to miał być jakiś bajer to wg mnie nieudany). Cena przystępna. Można dobrać odpowiedni kolor. Matuje ale nie na długo, więc poprawek nie unikniemy. Taki niby fajny, ale niezbyt trwały.

Całkiem niezły jak na taka cenę...

aczkolwiek od razu przyczepie się do opakowania, które moim zdaniem jest tragedią. Rozpada się, wieczko chwieje się w każda stronę a puder wysypuje się poza brzegi opakowania.

Sam puder bardzo mi odpowiada, szczególnie kolor Ivory (po nałożeniu nie jest żółty, tylko daje subtelny efekt, ładnie dopasowuje się do jasnej cery). Dobry do wykończenia makijażu, poprawek w ciągu dnia ale jednak nieco mało trwały. Nie uczula, ma przyjemny zapach. Cena również jest przystępna. Aczkolwiek szukam wciąż czegoś lepszego.

nie dla mnie

cos okropnego , źle się rozprowadza , szybko spływa , musiałam robić poprawki kilka razy dziennie , nie kryje , jedynie co to lekko matuje , gąbeczka która jest dołączona to jedno wielkie nieporozumienie , puder w nią "wsiąka" , nie da się nią nic rozprowadzić i przy "pocieraniu" podrażnia moją delikatną skórę , lubię pudry rimmela ale ten jest ostatni na mojej liście :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie