Oriflame, Visions*, Kitten Eyes (Tusz do rzęs i kredka do powiek)

Oriflame, Visions*, Kitten Eyes (Tusz do rzęs i kredka do powiek)

Tusz do rzęs i kredka do powiek w jednym - zestaw pozwalający na uzyskanie efektu kocich oczu.
Dostępne cztery zestawy kolorystyczne, które można dopasować do barwy oczu:
- Burgundy - odcień idealny dla brązowych i zielonych oczu
- Green - doskonały do wzmocnienia złotych refleksów w piwnych i zielonkawych oczach
- Blue - rozświetla tęczówki w każdym kolorze, a szczególnie szare i błękitne
- Black - wygląda dobrze na każdym oku, dając bardzo wyrazisty efekt.

żal nie-powiem-co ściska

Kiedy zobaczyłam w katalogu komplet zielony tusz + zielona kredka, nie mogłam odpędzić z twarzy tego charakterystycznego rozmaślonego wzroku a la "będę chora, póki nie kupię".

Kupiłam i po krótkim czasie zaczęłam zgrzytać zębami.

Od czego by tu zacząć?
No dobra, TUSZ - oprócz tego, że ma piękny kolor, jest do chrzanu. Szczoteczka beznadziejna, nabiera się na nią za dużo tuszu i szybko zaczyna się, khem, "glucić". Na dodatek obsmarowuje cały wylot pojemniczka z tuszem. Na rzęsy nakłada się opornie, ma tendencje do sklejania ich. Kruszy się.
KREDKA - a właściwie przedmiot przypominający kredkę. Taki prototyp wykonany z materiału imitującego prawdziwą kredkę do oczu. Można smarować oko z prawej do lewej, od góry do dołu, można rysować chmurki i serduszka - nic jej nie ruszy. Kolor na skórze jest wyblakły i trzeba się mocno napracować, żeby zobaczyć że to jednak jest zieleń...

Ufff, i to kosztowało prawie 20zł w promocji?!
Mówiąc bardzo bardzo krótko - nie polecam.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
Ilość zużytych opakowań: nie dobrnęłam nawet do końca, leży i cieszy oczy (sic!)

Nie jest najgorzej:)

Czarny tusz i kredka.

Kredka
Mocno czarna- latwo sie temperuje,odpowiednio miekka- nie kruszy sie nie lamie.
Dosc trwala kreska zrobiona nia- tak do 5 h niestety calego dnia nie wytrzyma

Tusz
Wydluza,ladny kolor czerni,mala szczoteczka to akurat wada.
Niestety po miesiacu troche skleja.
Nie osypuje sie,w miare odporny na wilgoc i deszcz,nie rozmazuje sie.

Używam tego produktu od:ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1

niezbyt

Niebieski. Szczoteczka w tuszu malusieńka. Kredka tak jasna, że aż prawie turkusowa. Poza tym, od samego początku tusz wydawał się wyschnięty prawie całkowicie. Żeby umalować rzęsy, trzeba się nieźle namęczyć. Kredka mało trwała.

Używam tego produktu od:niecały miesiąc

srednio.

Hm. Ja uwazam calkiem na odwrot,niz poprzedniczka. Szczoteczka od tuszu faktycznie za mala,ale tusz jest ok,nie kruszy sie,i podoba mi sie kolor(mam Green).Natomiast kredka-kolor rownie fajny,ale co do trwalosci-sreednio. Jest nie za twarda nie za miekka-za to tez plus. Dam 3 gwiazdki,choc wiecej raczej nie kupie.

Używam tego produktu od:miesiaca

słaby efekt

Mam odcień burgundy. Szczoteczka od tuszu jest bardzo malutka i ciężko się nią posługiwać. Tusz nie pokrywa dokładnie wszystkich rzęs. Poza tym kolor jest trochę dziwny. Na początku taki jasny brąz, ledwo widoczny na rzęsach, później nieco ciemnieje i nabiera fioletowego odcienia (?). Tusz się kruszy pod koniec dnia. Co do kredki to większych emocji też ie wywołała, ale jest w miarę dobra. Dość długo się trzyma. Teraz używam tylko jej z tego zestawu, tusz sobie podarowałam. Kiepski produkt, szkoda kasy.

Używam tego produktu od:kilku tyg