Yves Rocher, Couleurs Nature, Extensium Mascara (Tusz wydłużający, podkręcający rzęsy)

Maksymalnie przedłużenie. Tusz, który wydłuża i podkręca rzęsy, dając wspaniały efekt. Formuła o przedłużonej trwałości otula rzęsy od nasady po końce. Giętka szczoteczka elastomerowa doskonale rozprowadza tusz i rozdziela rzęsy.

Niezły!

Bardzo odpowiada mi ten tusz. Chyba mając do wyboru ten i sexi pulp, wybrałabym ten :)

Plusy: bardzo fajna szczoteczka, ładnie rozdziela rzęsy, nie kruszy się, nie obsypuje. Ja nie miałam problemu z aplikacją tego tuszu. Po drugim malowaniu, daje efekt wyrazistych, ładnie podkręconych rzęs.

Na pewno jeszcze kiedyś kupię :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Pół na pół

Ogólnie nie jest zły. Czerń jest ciemna, głęboka, tusz faktycznie wydłuża, ale trzeba się trochę pomęczyć żeby nałożyć go równomiernie. Niestety bardzo długo schnie i łatwo go rozetrzeć. Mam mieszane uczucia, spodziewałam się czegoś więcej.

nie nie nie!

Szczoteczka to pikuś! Ja potrafię nią cudownie umalować rzęsy, tyle że innym tuszem. To co znajdziemy w pojemniku czyni ten tusz tak beznadziejnym.
Otóż tusz ma podejrzanie gęstą konsystencję. Fatalnie rozprowadza się na rzęsach, oblepiając je naprawdę tylko w kilku miejscach. Równomierne pokrycie rzęs tą substancją zajmuje mi co najmniej 10 minut a efekt i tak pozostawia wiele do życzenia.
Tworzy grudy. Osypuje się. W ciągu dnia tak pracochłonne podkręcenie rzęs mija - rzęsy się prostują i wyglądają nieestetycznie.
Nie wiem, co jeszcze napisać. Może że opakowanie jest ładne - i to chyba jedyny plus tej maskary.
O trwałości kosmetyku sie nie wypowiem, bo wyrzuciłam go po 2 dniach.

Używam tego produktu od:użyłam raz bo nie zdał egzaminu
Ilość zużytych opakowań: 1 ledwo napoczęte

Nie

Dziwna szczoteczka,źle się nią aplikuje tusz.
Przy nakładaniu jakby szorowała podstawę rzęś. Bolesne odczucie.
Tusz,jest taki sobie. Dość szybko zmienił konsystencję. Po nałożeniu osypywał się. Wpadając w oko, które łzawiło. Nie muszę pisać jakie konsekwencje miało to dla makijażu.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

dziwna szczoteczka :/

Całe szczęście, że kupiłam ten tusz w promocji i nie zapłaciłam za niego aż tak drogo-nie wart tej ceny.
Trzeba przyznać, że tusz wydłuża i ma bardzo ładny czarny kolor (głęboka czerń). Podkręca rzęsy, ale tylko w trakcie malowania, gdy tusz zaczyna zasychać-rzęsy opadają...
Tusz trzyma się dobrze cały dzień na rzęsach, nie osypuje się, ale ciężko go potem zmyć.
Szczoteczka strasznie niewygodna (choć to może kwestia rozszyfrowania jej, jako to poprzedniczki pisały), dziwnie się nią maluje, jest ostra-czasem aż czułam jak mnie "rysuje" u nasady rzęs :/
Spodziewałam się lepszego produktu, więcej nie zamierzam kupować.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

Bardzo dobry tusz, ale wymaga pewnej wprawy w stosowaniu. Kupiłam go w promocji, więc się opłacało. Wiedziałam, że to nowość i że daje spektakularny efekt. A jak dostałam paczkę, to się trochę znegaciłam, bo się okazało, że nie potrafię go aplikować. Dość długo to trwało, ale efekt faktycznie jest powalający. Rzęsy są wydłużone, pogrubione i podkręcone. Bardzo lubię w tuszach duże i grrrube szczoteczki, takie które stawiają opór podczas wykonywania makijażu. Wtedy wiem, że efekt będzie widoczny;)

przyzwoity tusz

Tusz kupiłam w promocji. Jest w porządku, znacznie wydłuża moje krótkie rzęsy (ale dopiero kiedy rozszyfrowałam instrukcję obsługi szczoteczki). Mam kolor brązowy - bardzo ładny.
Nie kupię ponownie, bo jest wiele tańszych tuszy o porównywalnej jakości.

tak ale

Tusz porownywalny z zielonym Maybelinym
Wydluza rzesy, nie zlepiajac ich. Efekt wh mnie jest zadowalajacy.
Pozatym nie rozmazuje sie nie kruszy. Czern jest gleboka.

szczoteczka jest troche dziwna ale z czasem mozna sie przyzyczaic i dojsc do wprawy :)

Ja jestem zadowalona dostalam tusz gratis a "darowanemu koniowi sie w zeby nie patrzy"

Raczej nie kupie bo jest drogi a za nizsza cene bede miec zielonego maybelina DEFINE A Lash z [trzeba przyznac] poreczniejsza i zwinijesza szczotka :)

Używam tego produktu od: 6m-cy

jestem na tak ale nie do końca

Kupiłam ten tusz gdyż był w promocji. Używam go na co dzień.
Jest dobry ale do ideału trochę mu jednak daleko.
Odpowiada mi jego szczoteczka która doskonale wydłuża rzęsy. Nie rozmazuje się. Jednak jest dość gęsty i ma tendencje do sklejania rzęs.

Jedynie co jest fajne w tym tuszu to szczoteczka i nic wiecej:( Ani konsystencja ani efekt nie sa dla mnie zadowalajace. Nie podkreca, wydluzac moze i wydluza ale po kilkakrotnym nalozeniu tuszu zaczynaja sie tworzyc dziwne "kuleczki" na koncowkach co potem niestety powoduje kruszenie! Szczoteczka fajna bo ladnie rozdziela rzesy i kiedy zastosowalam inny tusz o bardziej plynnej konsystencji efekt byl . Ogolnie ja jestem na nie i raczej nie polecam ale to jak juz ktos woli.

Używam tego produktu od jakiegos czasu

Chyba nie

Przy pierwszym otwarciu przeraziłam się kiedy zobaczyłam, jak wielka ilość tuszu osiadła na szczoteczce. Co gorsza - nie za bardzo dało się go z niej usunąć i zmuszona byłam do użycia innego tuszu. Nie zmieniło to jednak faktu, że OKROPNIE, TRAGICZNIE sklejał rzęsy.

Przy nakładaniu sklejał rzęsy, ma dziwną konsystencję i efekt jest daleki od oczekiwanego. Co więcej - robi grudki, nie ma mowy nawet już o nałożeniu dwóch warstw - jedna na drugą!
Teraz, kiedy tusz się trochę "zużył" i zmniejszyła się jego ilość w opakowaniu, jest lepiej, ale efekt jest dość naturalny, ale mimo wszystko - oczekiwałam czegoś więcej.

wymaga pewnej wprawy

Używam go od kilku miesięcy, ale dopiero niedawno nauczyłam się go obsługiwać. Na początku nie mogłam sobie poradzić ze szczoteczką i dziwną, gumowatą konsystencją tego tuszu. Teraz, kiedy już go rozpracowałam, jestem bardzo zadowolona.
Mam kolor brązowy, który świetnie nadaje się do dziennego makijażu. Sam tusz ładnie podkreśla rzęsy. Przy jednej warstwie efekt jest wyrazisty, ale naturalny, przy dwóch "wieczorowy". Choć nałożenie dwóch warstw tego specyfiku to nie lada sztuka...
Tusz się nie osypuje i nie rozmazuje. Natomiast zdarza mu się tworzyć grudki przy nakładaniu.
Zastanawiam się nad czarnym...