Clarena, Sensitive Line, Sensi Regen (Odżywczo - regeneracyjny krem na noc do pielęgnacji domowej)

Odżywczy i regenerujący krem przeznaczony do pielęgnacji nocnej skóry wrażliwej, naczynkowej oraz z trądzikiem różowatym. Preparat zapewnia odnowę komórkową, stymuluje system enzymatyczny skóry, uspokaja grę naczyniową, wzmacnia naczynia krwionośne oraz zapobiega łuszczeniu naskórka. Delikatna konsystencja kremu pozwala na odpowiednie wchłanianie.

na noc
wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa
regenerujące, na zaczerwienienia, przeciwzapalne, łagodzące
w słoiczku

dobry krem, tak ogólnie- a co do naczynek-nie wiem

Nie mam cery naczynkowej- więc tego nie oceniam. Tak samo jak opakowania- bo testowałam próbkę.
Ogólnie uważam, że marka Clarena nadal trzyma poziom, ale co do skuteczności- sama nie wiem

Ten kremik polecam z ręką na sercu posiada konsystencję inną niż wszystkie kremy, no i działanie czuć już w chwili nakładania. Skóra robi się bardzo gładka i milutka w dotyku, nawilżona od razu. Byłam zdziwiona i zachwycona . Gorąco zachęcam, wypróbujcie!

Zadowalający.

Mam cerę wrażliwą z rozszerzonymi naczynkami wokół nosa, która łatwo ulega przesuszeniu. Jest to moje pierwsze do czynienie z kremami firmy Clarena, ale otwierając słoiczek po zapachu poznałam ,że prawdopodobnie był on używany po zabiegu złuszczającym w salonie kosmetycznym w którym byłam. Póki co jestem zadowolona z działania kremu, wystarczająco nawilża skórę, nie powoduje u mnie jakichkolwiek podrażnień. Raczej uspokaja i koi skórę. Jeszcze nie zauważyłam pozytywnych zmian w przypadku naczynek, ale może wymaga to czasu. Ogólnie jestem zadowolona, tym bardziej ,że zapłaciłam za niego 60zł na promocji (regularna cena wydaje się nieco za wysoka, ale rozumiem ,że Clarena to już marka sama w sobie).

Dobry

Poleciła mi go kosmetyczka (mam cerę mieszaną, rozszerzone naczynka, wrażliwą, ze strefą T). Jeden z nielicznych, jaki mnie nie uczula.

PLusy:
+dobrze się wchłania
+zapach nie jest za mocny
+nie powoduje zaczerwienienia twarzy (niektóre kosmetyki tak działają na moją buzię)
+nie powoduje rozszerzania naczynek (nie mogę sięzdecydowac, czy poprawił kondycję moich naczynek, nie widzę zmian na gorsze, a to duży plus)
+cera jest po nim ładna, świeża, nawilżona

Minusy:
-opakowanie! (jest słoiczek, a wolę tubki)

+/- cena: za tak dobry krem trzeba trochę zapłacić, ale chciałabym, żeby był chociaż odrobinę tańszy.

Ilość zużytych opakowań: 1 (całe duże)

taki sobie

plusy:
w sumie dla mnie takie same jak w sensi calming
-konsystencja
-nie zapycha
-nawilza jednak nie na długo
-średnio wydajny
-ladny zapach
-szybko się wchłania
-nie likwiduje zaczerwień tylko lekko je zmniejsza

"-"
-po nałożeniu skóra lekko mnie szczypała
-cena
-jak dla mnie za słaby

poleciła mi go kosmetyczka razem z hydro oxy i sensi calming na dzień, bo mam suchą skórę,z rozszerzonymi naczyńkami.jednak ten również okazał się za słaby: przez noc nie nawilżył dostatecznie mojej skóry, nie ukoił, nie zapobiegał dostatecznie zaczerwienieniom, rano budziłam się z lekko zaczerwienioną i wysuszoną skóra. Wg mnie nie jest wart 85 zł, spodziewałam się lepszego działania, zwłaszcza że do niego zakupiłam krem na dzień plus hydro oxy. Trochę się zawiodłam na tej firmie, ale zamierzam wypróbować jeszcze ich peeling.

Używam tego produktu od:juz nie

najlepszy na naczynka

Mam cerę z tendencją do pękających naczynek i przetestowałam już chyba wszystkie kremy apteczne. Ten poleciła mi kosmetyczka i jak do tej pory w wspominam go najlepiej.
Powód: rano cera wygląda na wypoczęta, rozświetloną i jest mięciutka i miła.

Wada: trudno dostępny - jest na allegro, nie ma go w zwykłych sklepach, a w salonie kosmetycznym jest droższy.

Ilość zużytych opakowań: jedno, niestety się skończyło

tragedia

zdecydowanie nie polecam - przy użyciu próbki wszystko było w porządku i pokusiłam się o kupno całego opakowania za 50 PLN - niestety okazało się, że przy dłuższym stosowaniu budzę się z twarzą w czerwoną kratkę - aż tak nasilił dolegliwości naczynkowe na policzkach

Ilość zużytych opakowań: 1/6

Najlepszy na naczynka

przede wszystkim wzmacnia naczynka i zapobiega łuszczeniu skóry. Ma delikatną konsystencję, łatwo się wchłania,
Plus za przyjemny zapach. Ja w ogóle lubię tę markę. Ten krem stosuję na noc jako uzupełnienie kremu sensi calming - który jest jeszcze delikatniejszy i zawiera filtry ochronne UVA i UVB, sensi calmnig cream daje mi solidną ochronę przed wiatrem - a regen stosuję jako uzupełnienie kuracji na noc.

Używam tego produktu od: rok

Bardzo dobry krem !

Recencja edytowana:

Odjęłam mu jedną gwiazdkę, gdyż po dłuższym użytkowaniu skóra się do niego przyzwyczaiła no i nie przynosił już znaczących efektów, więc moje poszukiwania nadal trwają :)

Poprzenia recencja:

" Moja droga w poszukiwaniu kremu w miarę dobrego była bardzo "droga" czasem kręta i nie zawsze "skutkowała" ...
Do czasu kiedy zainteresowałam się kosmetykami profesjonalnymi Clarena.
Do takiej cery jak ja trzeba naprawdę cierpliwości : tłusta, mało elastyczna, odwodniona, bardzo wrażliwa i allergiczna. I oto znalazłam ten krem.
Zalety:
- w opakowaniu jest przydatna szpatułka,
- delikatnie i ładnie pachnie,
- jest w miarę lekki jak na krem na noc,
- świetnie nawilża i nie pozostawia tłustej warstwy,
- dobrze się wchłania,
- daje efekt "satynowej buzi",
- skóra rano ma ładny kolor a nie "buraka",
- nie powoduje zaskórnikiów ani pryszczy,
- łuszczący się naskórek przestał być problemem.
Wady:
- dość drogi,
- przy dłuższym stosowaniu skóra się przyzwyczaja :(
Na dzień dzisiejszy to mój ideał, jeśli chodzi o krem na noc, ale poszukiwania trwają, jeśli znajdę coś lepszego zmienię recenzję ;-))

Używam tego produktu od: kilka miesięcy