Dax Cosmetics, Re-Lipid, Krem na dzień

Dax Cosmetics, Re-Lipid, Krem na dzień

Krem Re-Lipid zawiera Naturalny Stymulator Lipidów, który w sposób kontrolowany pobudza skórę do samodzielnego wytwarzania lipidów, olejek z brazylijskiego orzecha Babassu, który uzupełnia naturalną barierę lipidową naskórka, mikrogąbki OMEGA-3, które mają znaczący wpływ na regenerację błon komórkowych oraz poprawę biochemii komórek, mikrofluid glukozowy, który długotrwale i głęboko nawilża skórę oraz chroni ją przed odwodnieniem przez wiele godzin oraz filtry UVA i UVB. Preparat wzmacnia i wygładza skórę oraz działa przeciwzmarszczkowo. Poprzez wzbogacenie i odtworzenie płaszcza lipidowego skóra odzyskuje elastyczność i staje się jedwabista w dotyku. Zanika nieprzyjemna szorstkość i łuszczenie się naskórka. Intensywne nawilżenie czyni cerę gładką, zdrową i świeżą. Krem polecany jest szczególnie dla osób z cerą suchą, bez ograniczeń wieku.

Moj najukochanszy KWC!

W opcji 'Czy kupisz ten produkt ponownie' zaznaczylam 'TAK' ale chyba nie bede miala szansy, gdyz wycofali moj najukochanszy kremik :(((((((((((((((((((((((( Czy ktos wie dlaczego? Albo czy gdzies jeszcze mozna go kupic na dolnym slasku? :(
Krem byl moim KWC! Swietna konsystencja, milutki i delikatny zapach, wydajny.
Swietnie nawilzal i napinal moja skore. A co najwazniejsze- byl to najlepszy krem pod podklad, jaki mialam. Zero walkowania sie, zero jakichkolwiek innych utrudnien. Po prostu moj ideal! Nie rozumiem, dlaczego go wycofali :(

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:zdazylam zuzyc tylko 1 :(((

Zaskakująco dobry

Skoro kremowi Garnier Komfort Suchej Skóry dałam 4 gwiazdki, to temu jak nic należy się 5. Jest naprawdę zaskakująco dobry!
Zalety:
+ naprawdę rewelacyjnie nawilża skórę; odkąd go używam nie zauważyłam ani jednej łuszczącej się skórki, a poprawę widać już po dwóch dniach jego stosowania
+ nie zostawia żadnego nieprzyjemnego filmu; nie klei się po nim skóra ani nie świeci
+ stosuję go także na noc i rano moja skóra jest gładziutka i mięciutka jak pupcia niemowlaka; zauroczona tym efektym zamierzam zakupić także wersję na noc, pewnie efekt będzie jeszcze lepszy
+ nie zapycha porów
+ przepięknie pachnie; to jednak rzecz gustu
+ opakowanie bardzo elegancko wygląda

Wady:
- pięknie wyglądające opakowanie jest jednak dość niepraktyczne; rzeczywiście ciężko wydobyć resztę kremu z brzegów słoiczka
- nie znalazłam go w żadnym sklepie; w efekcie kupiłam go przez internet i następne opakowania też będę musiała w ten sposób zakupić

Podsumowując:
Jego wady są naprawdę nieistotne przy tak ogromnych zaletach. To jest po prostu taki krem o jaki mi chodziło. Zdecydowanie polecam go wszystkim osobom z suchą, przesuszoną i lubiącą się łuszczyć skórą.

Używam tego kosmetyku od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

lubię go ...

i to bardzo :) Jest równie dobry jak jego brat- wersja na noc. Świetnie odżywia skórę, nawilża. Nie pozostawia tłustej warstewki. Super sprawdza się jako baza pod makijaż. Naprawdę polecam !!!

O to chodzi

Dobry krem dla skory suchej - niweluje wszelkie jej problemy. Nie drażni, nie wałkuje się pod podkładem, nie pozostawia tłustego filmu, skóra do wieczora jest odpowiednio nawilżona, ale czemu tak trudno go ostatnio dostać?

Pełen komfort

Kupuję słoiczek za słoiczkiem i ręka nie zbłądziła mi ani razu. Zupełnie nie wiem jak kiedyś mogłam się bez niego obejść (byłam po prostu młodsza a skóra mniej wymagająca). Nie muszę się obawiać że zatka pory i zniszczy efekt jaki osiągnęłam. Nie jest tępy ani tłusty, ma bogatą kremową konsystencję, która przynosi skórze ulgę, duży komfort, nawilżenie i odżywienie. Bez tej tłustości której nie lubię. Moja skóra oddycha i nie dusi się. Zniknęła szorstkość naskórka spowodowana wysuszeniem. Stosowałam na dzien i na noc, nawet pod oczy. Jedyny minus to dziwny w swoim kształcie słoiczek. Taki pękaty że pod koniec używania trzeba nieźle paluch gimnastykować żeby resztki wydobyć. A i przy odkręcaniu może łatwo się wysmyknąć co też czyni.
Zmienili kolor nakrętki z pomarańczowej na srebrną. Więc może i kształt słoiczka też się uda?

mam go zawsze

Krem jest na prawdę solidny - bardzo dobrze pielęgnuje skórę, dobrze nawilża, odżywia, ładnie się wchłania ale zarazem daje poczucie komfortu- nasycenia skóry. Zużyłam już kilka słoików, chojnie go sobie aplikuje i jestem z niego po prostu zadowolona. Jak dla mnie spokojnie mógłby podrabiać kosmetyk z wyższej półki- gdyby tylko zmieniono mu opakowanie(słoik jest dziwny, trzeba tak śmiesznie zaginać palec zeby wydobyć krem, szczególnie gdy się kończy, nie podoba mi sie też wściekle pomarańczowa zakrętka) i moze troszkę zapach- ten nie jest rewelacyjny, jak dla mnie da się w nim wyczuć nutę świerzego słonecznika do skubania. Rzecz jasna to są drobiazgi, generalnie krem jest bardzo porządny, pielęgnuje bez zarzutu- polecam!

Generalnie najczęściej stosuję go na noc, gdyż nie ma filtrów.

bosski

Używałam go zimą i znakomicie chronił moją skórę przez lodowatym wiatrem.Kupiłam go trochę w ciemno i jak przeczytałam że ma lipidy to byłam pewna że będę się świecić jak księżyc..ale nic z tych rzeczy..Zostawia owszem jakby taką ochronną powłokę ale to kompletnie nie przeszkadza.Nawilża długotrwale.Następnej zimy też go kupię:)Na lato może być nieco za ciężki no i niestety nie posiada filtra

kocham !!!

Podpsuję się pod wszystkimi opiniami. Uzywałam kremu lancome'a, lancaster'a, guerlain'a, diora, clinique itp i żaden z nich nie dorównał własnie temu kremikowi ! To jest moje wielkie odkrycie :) Moja buzia, która była wiecznie wysuszona, łuszczyła sie wyglada zdrowo ! Zero suchych placków, skóra w ogole mi nie schodzi i efekt nawilżenia, komfortu utrzymuje się cały czas ! Konsystencja jest doskonała, ładnie pachnie, fajne opakowanie, wydajny i bardzo tani ! Moja buzia była już wyleczona po tygodniu regularnego stosowania kremu, cud ! Dziękuje Ci Dax za ten krem !!!! Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam :) Bardzo polecam !!!!!

Nic dodać nic ująć !!!

Zastanawiam się, czy ten krem ma wady i jakie efekty mógłby jeszcze powodować, żebym nie była do końca przekonana, iż zasłużył na 5 gwiazdek.. Ale coś mi się wydaje, że spełnia wszystkie moje wymagania! Mam suchą skórę, krem ten doskonale ją nawilza i odżywia przez cały dzień, nie powoduje uczucia ciężkości na twarzy po rozsmarowaniu - doskonała konsystencja - bogata a lekka. Skóra jest napięta i rozświetlona. Chyba najlepszym potwierdzeniem mojej dobrej opinie są komentarze dziewczyn z cerami innymi niż sucha (sugerowana przez producenta) !!! Polecam !!!

Po zużyciu 3 słoiczków tego kremu nadal jestem przekonana, że jest najlepszy kosmetyk do cer suchych i odwodnionych. Oczywiście czasami zamieniam go na inne kremy na dzień, ale tylko dlatego, bo nudzi mi się zapach i chcę spróbować czegoś nowego... Ale zawsze do niego powracam, bo pozostawia naprawdę zdrową i promienną cerę :D

znakomity

Zgadzam się z Magą, że jest cudownie nawilżający... Żałuję, że tak długo nie zwracałam uwagi na tę serię, bo wydawało mi się (sądząc z nazwy właśnie), że dla mnie będą za tłuste. A tu proszę... Po poerwszej próbce byłam nieco zaskoczona, po drugiej - pod wrazeniem. Teraz kończę słoik (ach, te słoiki... To przez nie nie dam tej cudownej pięciu gwiazdek) i wiem, że znakomicie nawilża (tak, tak), skutecznie i długotrwale; co do natłuszczenia - nie jest nadmierne, czego tak się obawiała mija mieszana cera. Znakomity

Zgadzam się z przedmówczynią. To bardzo dobry krem.W zasadzie mam cerę mieszaną, miejscami przesuszoną, ale gdy dostałam próbki tej serii- chciałam je sprezentować mamie.Ciekawość jednak zwyciężyła i zużyłam je wszystkie.Kremik ma stosunkowo lekką konsystencję, bardzo pięknie pachnie (jakby orzechami czy migdałami)dobrze rozprowadza się na buzi.Znakomicie się wchłania, nie zostawiając tłustej warstwy, za to koi i leczy wysuszone miejsca, a przy tym bardzo dobrze nawilża.Twarz jest miękka i gładka.Jak zużyję kremy, których teraz używam- kupię tę serię, zwłaszcza że po wakacjach zawsze mam wysuszoną skórę.

świetny

Niech was nie odstraszy nazwa serii - "Re-lipid" i fakt, że poleca się go dla cery suchej może sugerować kosmetyk ciężki i tłusty. A ten kremik ma lekką formułę, łatwo się wchłania i wcale nie jest tłusty. Jest jednym z najlepiej nawilżających kremów, jakie miałam.
Oczywiście nadaje się pod makijaż. Zapach może niezbyt wyszukany, ale nie to jest najważniejsze, bo efekty pielęgnacyjne bez narzekań. Szczerze polecam. Wg mnie przebija liczne kremy renomowanych zagranicznych marek, nawet te z wyższych półek.

ilość zużytych opakowań : 1