Johnson's, 24-godzinne nawilżanie, Krem do skóry normalnej i mieszanej

Johnson's, 24-godzinne nawilżanie, Krem do skóry normalnej i mieszanej

Stabilizujący krem z wzbogacony o minerałyi i witaminy (E,B5), stworzony do skóry normalnej i mieszanej. Krem wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt, przywraca równowagę i zapobiega świeceniu, utrzymuje efekt nawilżenia skóry przez 24 godziny.

Skład: Aqua, PEG-8, Isopropyl Palmitate, Butylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Oil, Isodecyl Laurate, Silica, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Cetyl Alcohol, Bisabolol, Copper Gluconate,Magnesium Aspartate, Panthenol, Zinc Gluconate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP copolymer, Ammonium Lactate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Chlorhexidine Digluconate, Ethylparaben, Methyl Benzoate, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Parfum.

Cena: 16zł / 50ml

/bw/

Cudo

Na krem natknelam sie przypadkiem w drogerii zastanawiajac sie jaki to krem wybrac tym razem. Padlo na niego ale do skory normalnej.
Nie zaluje swojego wyboru. Przy tym kremie pozostane wierna.
Zmagalam sie z przesuszona skora na czole, poprzednie kremy nie poradzily sobie z tym problemem. Musze przyznac, ze bylam troche sceptyczna i w tym przypadku ale cien nadziei byl. No i on zadzialal :)
Nawilza super, mam gladka skore. Jak nigdy :). No i wchlania sie szybko :).

Zaplacilam za niego 4 funty i nie zaluje.
Teraz musze dokupic tylko krem na noc z tej samej serii :) mam nadzieje, ze mnie nie zawiedzie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Rewelacja

Informacja dla wszystkich poszukujących obecnie tego kremu:

Kiedyś był szeroko dostępny w hipermarketach i Rossmanie. Niestety wycofano go ze sprzedaży sieciowej, ale UWAGA! NIE JEST WYCOFANY Z PRODUKCJI.
Ostatnio znalazłam go w małej prywatnej drogerii. Drogie Panie, szukajcie go w małych sklepikach albo zamawiajcie w swoich zaprzyjaźnionych drogeryjkach :)

Mam cerę dojrzałą, mieszaną (bardziej w kierunku tłustej) z tendencją do mocnego przetłuszczania się w strefie T. Bez skłonności do podrażnień.

PLUSY:
+ ma lekką, wodną konsystencję
+ świetnie nawilża
+ matuje cerę (mam tłustą w strefie T i radzi sobie)
+szybko i dobrze się wchłania
+ nie zapycha
+ nie roluje się (przy cerze tłustej to wyczyn)
+ świetnie się sprawdza pod makijaż
+ wydajny
+ ślicznie pachnie
+ ma szklany słoiczek
+ cena do przeżycia

MINUSY:
- słaba dostępność w sklepach
- brak filtrów w składzie

Polecam go osobom z cerą tłustą i mieszaną. Tam gdzie trzeba to matuje, a tam gdzie ma nawilżać - nawilża :) Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3

Był uroczy.

No właśnie... BYŁ! Bo teraz nie mogę już go nigdzie znaleźć, tak jak i jego brata do skóry suchej (opakowanie różowe z niebieskimi elementami), którego chciałam wypróbować. Ogólnie mam takie wrażenie, że niektóre kosmetyki J&J pojawiają się tylko na chwilę, by za jakiś czas bezpowrotnie zniknąć podczas gdy produkty innych marek okupują drogeryjne półki latami aż do znudzenia :/

Ale do rzeczy...

Krem:
- nawilża lekko: dobry na lato, trochę niewystarczający na zimę
- ma ładny zapach
- szybko się wchłania
- u mnie nadaje się pod makijaż (używam podkładów w musach)
- ma solidne i ładne opakowanie
- nie zapchał mnie, na szczęście!
- ciut za drogi, powinno być kilka zł mniej

Tęsknie za nim. Gdybym go zobaczyła, to bym kupiła, ale nie wiem, czy jeszcze go spotkam...

Używam tego produktu od: 2 lata temu przez ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Słaby

Z przykrością stwierdzam, że jego największą zaletą jest zapach, bardzo lekki i przyjemny. Podoba mi się słoiczek, jego zawartość ma lekką konsystencję. Jeśli chodzi o działanie nie mogę powiedzieć wiele dobrego. Uczucie nawilżenia jest bardzo delikatne i nie trwa długo, pomimo lekkości krem zapchał mi pory. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Mi pasuje!

Bardzo lubię ten kremik!
+ ładny, świeży zapach,
+ bardzo dobrze nawilża,
+ ładne i estetyczne opakowanie.

Minus to cena, bo jest trochę wysoka. Ale poza tym to polecam!
Właśnie chcę go kupić ponownie (używałam go kiedyś), ale zawsze znajdę gdzieś tańszy krem do twarzy, który równie dobrze nawilża.Więc, aby nie przepłacać wybieram te n tańszy ;)

Używam tego produktu od: używałam go miesiąc

Bardzo fajny:)

Leciusieńki, bardzo przyjemny w użyciu. Idealny na dzień, stosuję też często na noc, nie jest tłusty, nie lepi się, daje bardzo przyjemne uczucie na twarzy i ładnie pachnie:)
Dosyć szybko się wchłania( ale nie tak szybko jak mój ukochany Olay), zostawia skórę delikatnie nawilżoną, nadaje się bardzo dobrze pod makijaż- poza tym ma przepiękne opakowanie, niby skromne, ale bardzo mi się podoba:)

Gwiazdkę odejmuję za to, że jednak przy dłuższym czasie nie nawilżał mojej skóry dostatecznie i musiałam dołączyć inny krem- o dziwo sytuacja ta miała miejsce w wakacje, więc może skóra była bardziej wysuszona od słońca(?) i krem nie do końca sobie z tym radził.
Wraz z przyjściem jesieni pokochałam go jednak w pełni i teraz, podczas zimy kocham nadal;]- sprawuje się idealnie, ale podczas lata będę go zastępować innym.

Dobry, ale nie do końca.

Na początku byłam bardzo z niego zadowolona jednak po pewnym czasie zauważyłam, że wyskakują mi po nim pryszcze a mam cerę mieszaną. Co do jego plusów to rzeczywiście na długo wystarcza, dobrze nawilża, szybko się wchłania, ma przyjemny zapach noo i dobrą cenę. Obecnie stosuję go, ale jedynie do nawilżania skóry pod oczami i tu się sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Bardzo dobry krem

Kiedyś podkradałam go Siostrze i pewnego razu już nie oddałam:) Bardzo dobry krem!
Plusy:
+jest kosmicznie wydajny,
+konsystencja w sam raz na chłodniejszą porę roku,
+nadaje się pod makijaż,
+dość szybko się wchłania,
+nie zaobserwowałam u siebie wysypu krostek itp., nie zapchał mnie mimo, że mam do tego tendencję,
+skóra po nim nie świeci się, jest przyjemna w dotyku, nie zostawia tłustego filmu.

Minusy:
- jak dla mnie trochę za słabo nawilża-na noc muszę wspomagać się treściwszymi kremami,
- szklane opakowanie doprowadza mnie do stanu przedzawałowego nad umywalką ;P

Generalnie jestem z niego zadowolona, przyjemny krem na dzień, który dobrze współpracuje i nie szkodzi.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Godny polecenia !

Nie mogę uwierzyć, że do tej pory nie oceniłam tego kremu :) Naprawdę jest godny polecenia. Mam mieszaną cerę - matujące podkłady których używam rujnują suche partie na mojej twarzy. Wówczas potrzebuję kosmetyku, który pomoże mi doprowadzić je do porządku. Ten krem jest w tym niezawodny.

PLUSY:
-Jest lekki,
-Sprawia, że skóra po jego zastosowaniu jest miękka i nawilżona,
-Całkiem dobrze się wchłania,
-Delikatnie obchodzi się z moją wrażliwą buzią,
-Jest mega wydajny,
-Cena nie jest zbyt wysoka.

WADY:
-Używam tego kremu jedynie zimą. Obawiam się, że w ciepłe dni mógłby "spłynąć" z twarzy :)
-Kilka razy utrudniał mi nałożenie podkładu, strasznie się rolował, ścierał. Nie wiem z czego to wynikało - na chwilę obecną już się to nie zdarza. Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Krem w stu procentach spełnia deklaracje producenta. Doskonale nawilża skórę,nie powoduje błyszczenia, szybko się wchłania, nadaje się do stosowania zarówno na dzień jak i na noc. Zaletą tego kosmetyku jest też niska cena.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Rewelacja!

Mój KWC wśród kremów do twarzy :)) Zaznaczam, że mam bardzo wrażliwą cerę, i byle co wywołuje u mnie uczulenie.. A ten krem to marzenie, z kilku powodów:
1) cena - zapłaciłam za niego ok 12 zł
2) zapach - delikatny, utrzymuje się na skórze, co mi odpowiada
3) konsystencja - lekki, bardzo wydajny, wystarczy odrobina, żeby nawilżyć szyję i twarz
4) wydajność - kupiłam go w kwietniu zużyłam jakieś 1/4 opakowania, a używam go codziennie :)

Podsumowując: jest lekki, tani, współgra z resztą moich kosmetyków, a przede wszystkim z moją cerą, delikatny, MÓJ IDEAŁ :))))

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1:)

Bardzo fajny

Przpadł mi do gustu. Ma lekką konsystencję typu krem-żel, świetnie się wchłania i dobrze nawilża - to najważniejsze dla mnie cechy. Idealny pod makijaż, ale używam go także na noc. Raczej nie zauważyłam, żeby zapobiegał świeceniu, ale u mnie byłby to niezły wyczyn, więc nawet na to nie liczyłam. Zapach jest delikatny i przyjemny. Wydajność przeciętna.
Myślę, że będę do niego wracać, mam wrażenie, że moja skóra go lubi. :)