Garnier, Intensywna Pielęgnacja Suchej Skóry, Mleczko do ciała przeciw wysuszaniu skóry

Jego unikalna formuła z karité, olejkiem z moreli i palmy błyskawicznie nawilża suchą skórę, przynosząc jej ukojenie i komfort aż do 24 godzin, bez pozostawiania tłustych śladów.

bardzo przyjemny!

Moja skóra była już mocno przesuszona, więc musiałam podratować ja jakimś dobrym balsamem. Przypadkiem trafiłam na to mleczko i wybór okazał się strzałem w dziesiątkę :D
Balsam bardzo szybko się wchłania- co jest jego wielkim plusem.
Po jego użyciu skóra jest ujędrniona i nawilżona, a efekt utrzymuje się naprawdę długo (do następnej kąpieli).
Przy regularnym stosowaniu zauważyłam dużą poprawę w kondycji skóry (tj. żadnego łuszczenia ani suchych skórek).
Jedynym minusem jest to, że balsam jest mało wydajny. Mnie wystarczył na ok. miesiąc przy codziennym stosowaniu.

TAK

Łagodził i nawilżał - pamiętam jak bardzo zaskoczyły mnie efekty. ZAPACH przyjemny : )
Konsystencja - mógłbybyć odrobinę gęstszy.
Cena - może być, za taki produk.
Jedno - ale mógłby nawilżać na dłużęj przez co przegrywa z czerwoną wersją.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dwa duże

przyzwoity

Przyzwoite mleczko w przyzwoitej cenie. Nawilża, wchłania się dosyć szybko, zapach przyjemny ale nie ulubiony. Konsystencja dosyć rzadka, nie jestem akurat fanką, wolę bardziej treściwe produkty. Zostawia tłustą warstwę, ale szybko znika. Nie kupię ponownie, bo znam lepsze produkty w podobnej cenie, z lepszym zapachem i działaniem, jak np jego czerwony brat. Mimo dużego opakowania, które nabyłam, nie jest wydajny, za chwilę mi się skończy, znam balsamy na których zużycie potrzeba dwukrotnie dłuższego czasu, więc w zasadzie to jego wada. Pewnie przez rzadką konsystencję.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry balsam

Balsam kupiłam ze względu na promocję 11 zł za małe opakowanie. Wcenie normalnej wydaje mi się, że jest trochę drogi. W moim mieście jest droższy niż w podanych wyżej cenach. Balsam ma fajną konsystencję, ładnie pachnie, jakby owocowo, i wygładza skórę. Chciałabym spróbować wersji czerwonej. Ale tego kiedyś jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 małego ale zamiennie z innymi

całkiem dobry.

Balsamy Garniera należą do tych, które najczęściej zdarza mi się kupować. A że lubię urozmaicenia to leciałam po kolei z każdym.

Zacznę od plusów:

+ wydajny, kupuję zawsze duże opakowania i starczają mi na 2-3 miesiące.
+ cena - wychodzą grosze po przeliczeniu sobie kosztu dziennego.
+ niezbyt gęsty, ale też nie lejący się - czyli tak jak lubię. Łatwo się go rozprowadza.
+ zapach - uwielbiam, pachnie jak kosmetyk dla dziecka - po aplikacji wwąchuję się w swoją skórę :)

Minusy:
- opakowanie - wyślizguje mi się z rąk przy balsamowaniu się.
- tworzy na skórze jakby dwie warstwy - jedna się szybko wchłania, a druga zostawia po sobie delikatny film, którego baaardzo nie lubię na co dzień, jednak podczas lata, gdy mam suchą skórę - ten \'defekt\' sprawdza się idealnie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5 buteleczek

Przenajlepszy!

Zdecydowanie mój KWC. Jestem mu wierna od pierwszej butelki. Mimo przetestowania wielu balsamów i mleczek, jedynie ten sprostał wszystkim stawianym przeze mnie wymaganiom. Problem suchej skóry zniknął na zawsze.
Etykietka nie kłamie, bowiem mleczko intensywnie nawilża skórę i błyskawicznie się wchłania. Łagodzi, świetnie pielęgnuje. Skóra jest przyjemna, delikatna w dotyku. Mleczko jest bardzo wydajne, ma fajną konsystencję i jak dla mnie... fenomenalnie pachnie. Minusy? Nie posiada.

Polecam!

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

polecam

Mleczko posiada dobrą konsystencję i przyjemny zapach. Niestety w moim przypadku ciężko się wchłania, pozostawia tłustą warstwę na skórze. Nie można mu odmówić dobrego nawilżenia, a skóra naprawdę staję się mięciutka. Minusem też jest to, że powoduje podrażnienie skóry na ogolonych nogach. Choć nie znalazłam jeszcze mleczka, ani balsamu, którym mogłabym smarować nogi tuż po goleniu. Ogólnie polecam. Mam suchą skórę i spisuje się w miarę dobrze :-)

I rzeczywiście często można kupić 500ml + 250ml gratis. Zawsze kupuję w takich zestawach, więc cena wychodzi naprawdę niewielka. :-)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

Uwielbiam!

Używam go zawsze po kąpieli (czyli codziennie :)). Ma fajną konsystencje, szybko się wchłania i ma piękny zapach :D Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Do tego ma super cenę! Na prawdę warto go zakupić :)

Dobre na cały rok-no może poza siarczystą zimą, ale wtedy przerzucam się na jego czerwonego garnierowego kuzyna (tego z syropem z klonu) lub białego (tego z hydro urea) w zależności od stanu skóry i jest dobrze.
Natomiast w każdym innym okresie roku ten sprawdza się dobrze.

Plusy:
-lekki, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy
-naprawdę nawilża i zabezpiecza przed wysuszaniem skóry
-przyjemna konsystencja
-nie uczulił mnie
-wydajny, wystarcza na długo
-bardzo często można kupić w promocjii: duża butla 400zl +ta mała 250ml gratis
-stosunkowo niska cena

Minusy:
-chyba brak, nie przypominam sobie

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobre

Dobre do codziennego nawilżania skóry.
+cena
+zapach
+konsystencja
+nawilżenie (dobre, jednak w przypadku przesuszenia skóry może nie zdać egzaminu)
+szybko się wchłania
-oczywiście trudno wydobyć resztkę, jak w przypadku wszystkich balsamów..

Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Super balsam!

Polecam ten balsam, ma bardzo przyjemny zapach, bardzo fajnie się wchłania i potem skóra przez długi czas jest nawilżona i miękka, i używam go choć moja skóra wcale nie jest sucha! ale działa na nią też bardzo dobrze! To mój drugi ulubiony balsam po Johnson&Johnson Dreamy Skin ( ten fioletowy ). Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Przyjemny

Jest bardzo przyjemny
Plusy
+ Ładny zapach
+ Nawet dobrze nawilża
+ Fajna konsystencja
+ Dobrze się wchłania
+ Pozostawia po sobie lekki efekt chłodu

Minusy
Nie zauważyłam...

Używam tego produktu od: Kiedyś
Ilość zużytych opakowań: Jedno