Goldwell, Trendline Curl, Twist Around (2 fazowy spray do loków)

Goldwell, Trendline Curl, Twist Around (2 fazowy spray do loków)

2-fazowy spray idealny dla wyjątkowo ożywionego, dynamicznego stylu kręconych włosów. Łatwy w użyciu, fantastycznie wszechstronny i zniewalająco naturalny. Zapewnia odbicie loków, odświeża je i uelastycznia. Idealny do loków anielskich i spiralnych oraz do stosowania z różnego rodzaju urządzeniami termicznymi (chroni przed ciepłem).

Cena: 38zł / 150ml

/e/

NIe dla mnie :/

Jednym słowem tragedia. Zachęcona opiniami kupiłam go z nadzieją że pomoże mi układać ładne loki - mam bardzo podatne włosy i lekko kręcone. Jedyny efekt jaki udało mi się osiągnąć to: przesuszone, sklejone, proste włosy :/. Wyjątkowo proste i nieprzyjemne w dotyku. Po pierwszym użyciu postanowiłam dać mu szansę, ale mimo używania przez miesiąc i na różne sposoby za każdym razem ten sam efekt.
Zdecydowanie produkt nie warty swojej ceny.
Dodatkowo bardzo nieprzemyślany "psikacz". Jedno psiknięcie i nie tylko moje włosy w specyfiku ale i pół podłogi w łazience - po prostu za bardzo rozpryskuje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ok

Fajny produkt. Pięknie nabłyszcza loki nie obciążając ich. Daję 4 gwiazki bo niestety wg mnie jest bardzo mało wydajny - może dlatego, że znaczna ilośc produktu rozpryskuje się na boki i tym samym spryskuje mi twarz i wszystko dookoła :) Poza tym niezbyt udanym mechanizmem pryskania (przynajmniej u mnie), za czym idzie wyjątkowo mała wydajnośc, produkt jest godny polecenia. Kiedyś pewnie jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od:2 tyg

jest ok

mam srednio krecone wlosy, u mnie ten kosmetyk daje efekt artystycznego nieladu, z czego akurat jestem zadowolona. efekt jest dosyc trwaly, wlosy lekko usztywnione, ale bez nienaturalnej skorupy. nie wysusza. ladne opakowanie.
nie wiem, czy kupie ponownie, poniewaz lubie eksperymentowac.

mój ulubiony!!!

Ciągle go kupuję - jest najlepszy i spełnia swoje zadania. Loki wyglądaja świezo nawet na 2 czy 3 dzień. Nie obciąża włosów - unosi je, super utrwala!!! Nie wysusza. Loczki wyglądają cudnie. Mozna stosować na wilgotne, ale ja czekam az są suche. GORĄCO POLECAM !!!!!
Niestety nie jest wydajny, ale na 1,5 m-ca wystraczy.
Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:ok. 8