L'Oreal Paris, Pure Zone, Chusteczki oczyszczająco - kojące

L'Oreal Paris, Pure Zone, Chusteczki oczyszczająco - kojące

Chusteczki Pure Zone zmniejszają niedoskonałości i dogłębnie oczyszczają pory, aby wyeliminować nawet najbardziej głębokie zanieczyszczenia, matują skórę na cały dzień. Dzień po dniu pory są widocznie zwężone, skóra jest długotrwale ukojona, a cera jest bardziej regularna.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Dipropylene Glycol, Glycerin, Salicylic Acid, Laminaria saccharina Extract, Benzophenone-4, Sodium Hydroxide, Methylparaben.

Cena: ok. 14zł / 25szt.

/bw/

Nie jest źle.

Chusteczki dobrze oczyszczają, po użyciu czuć charakterystyczne mrowienie, skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. Co prawda nie zauważyłam wielkich właściwości kojących.
Ogromnym minusem jest zapach, mnie odrzuca, stosuję wręcz na wdechu.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

Działa szybko i skutecznie

Jeszcze kilka lat temu zmagałam się z moją cerą trądzikową. Teraz jest już w miarę dobrze, wszystko się unormowało, jednak co miesiąc przed okresem problem powraca...
Dodam że nie używam zbyt wielu kosmetyków, gdyż moja twarz sprawia wrażenie niezbyt otwartej na pomoc z zewnątrz, większość specyfików przeciwtrądzikowych powoduje pogorszenie jej stanu... Tym razem jednak nie było z nią zbyt dobrze więc stojąc przed półkami w drogerii wybór padł na wyżej wymienione chusteczki. Efekt?
Wyraźna poprawa już po dwóch zastosowaniach! Niedoskonałości są mniejsze, wysuszone, skóra natomiast nie podrażniona. Jeśli chodzi o efekt kojący to na pewno pod względem chorych obszarów twarzy cera wygląda na wyraźnie uspokojoną... Wygląda o wiele lepiej niż wczoraj, ma wyrównany koloryt i jest widocznie oczyszczona.

Używam tego produktu od:kilku dni

wolałam poprzednią wersję

Chusteczki ładnie oczyszczają, wygładzają skórę i trochę zwężają pory. Nie zauważyłam natomiast działania kojącego, ani poprawy regularności cery, ale takich cudów nawet się nie spodziewałam.

Zdziwiła mnie funkcja kojąca - chusteczki są nasączone alkoholem, czuć go na odległość, jak alkohol może koić?

Wolałam jednak poprzednią wersję tego produktu, do mycia twarzy z użyciem wody - tam przynajmniej powierzchnia chusteczek była "wytłaczana", co wzmacniało efekt wygładzania.

Mimo to na pewno kupię je ponownie, gdyż są dla mnie niezbędne w podróży :)

Używam tego produktu przez kilka tygodni

Raczej nie

Chusteczki ładnie pachną, może i dają uczucie świeżości ale efektu matowej skóry nie widzę. Nie jestem pewna także czy tak dobrze oczyszczają skórę. Dostałam opakowanie jako gratis do całej serii, czasem ich używam ale nie planuję ponownego zakupu.