Christian Dior, Diorskin Poudre Compacte (Puder prasowany) (stara wersja)

Christian Dior, Diorskin Poudre Compacte (Puder prasowany) (stara wersja)

Beztłuszczowy puder prasowany zapewniający transparentne, rozświetlające wykończenie. Doskonale stapia się z kolorem skóry. Dostępny w trzech odcieniach: 601 Transparent Light, 621 Transparent Medium, 651 Transparent Deep.

Cena: ok. 160zł / 10g

/bw/

Bardzo dobry luksusowy puder :)

Właśnie skończyłam ten puder i moja recenzja będzie jak najbardziej poytywna :)

Miałam kolor 001, są naprawdę transparentne, nie zmieniają koloru podkładu, puder nie ciemniej

Uwielbiam ten puder, choć nasze początki były straszne i już myślałam, że będzie jedna gwiazdka ale jednak nie :)

Początki były złe od podkładu, jak się okazało nie był to wynik pudru. Dobrze, że wtedy go nie oddałam.

Kocham ten puder za efekt jaki daje na skórze, jest ona zdrowa, promienna ale jednocześnie zmatowiona.

Mat jest krótki to właściwie jedyny minus i okropna, nieporęczna jak dla mnie gąbeczka. W ogóle jej nie używałam! Nakładanie pędzlem to była czysta przyjemność!

Puderniczka piekna jak to Dior, puder jest wydajny. Używałam go zawsze rano na podkład i do poprawek w ciągu dnia a i tak miałam go od października 2013 do pierwszego tygodnia marca 2014

Nie podkreśla porów, zmarszczek itp

Daje ładny efekt zdrowej skóry, lekko glow ale absolutnie bez drobinek!

Jest drobniutko zmielony, mięciutki och i ach!

Luksus za duże pieniądze ale zdecydowanie wart swojej ceny. Nie KWC ale jeden z ulubionych! :)

Używam tego produktu od: październik 2013 - marzec 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

polecam

Puder jest delikatny, nie zostawia efektu maski. Ja używałam go do matowania skóry na podkład, albo bezpośrednio na twarz bez makijażu do matowania. Mam mieszaną cerę i sprawdził się.
Ma bardzo ładne opakowanie. Nie otworzy się sam.
Na pewno jest wydajny. Przez rok zużyłam jedno opakowanie- przy praktycznie codziennym używaniu. Przydatne jest również lusterko w opakowaniu. Szkoda że nie ma samego "wkładu z pudrem" do opakowania, bo szkoda je wyrzucać. Biorąc pod uwagę, że starcza na długo w porownianiu z tańszymi popularnymi kosmetykami, to jest wart tej ceny. Polecam.

luksus od Diora

To jest jeden z tych kosmetyków, którego używanie to czysta przyjemność. Puder ma aksamitną konsystencję, prawie bezbarwny kolor (ja używałam 001 Light) i sprawia, że skóra w dotyku staję się bardzo gładka.
Używam go do poprawek w ciągu dnia. Lekko matowi, ale jednocześnie odrobinę rozświetla. Nawet jak użyję go kilka razy to nie pozostawia płaskiego matu i twarz nadal wygląda naturalnie.
Kompakt ma w środku duże lusterko i miękką, bardzo przyjemną gąbkę. Opakowanie jest eleganckie, klasyczne (trochę różni się od tego na zdjęciu u góry), a całość zapakowana jest w satynowe etui.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania na zmianę z innymi

b.dobry puder!!

Zaleta największa tego pudru jest niewidocznosc na twarzy co jest dla mnie b.wazne ..kolor 002 medium w sumie dosc jasny ,pieknie sie wtapia,absorbuje sebum,matuje na większa chwilę..bo mat całkowity przy mieszanej cerze -raz,nie znalazłam takowego na 24 h:)dwa w sumie nie lubie płaskiego matu..38 lat wiec cos to lico musi błyszczec i wyglądac promiennie i zdrowo:)Transparentne wykonczenie,piekny kolor i niewidocznośc dają mu ode mnie mocne 4 gwiazdki i dołącza do czołówki najlepszych :)POlecam!!!

Używam tego produktu od: 3 mcy

002 - Medium

Puder całkiem fajny, idealnie stapia się z cerą i dość dobrze matuje, aczkolwiek z tłustą cerą za pewne by sobie nie poradził.

Odcień 002 Medium jest w sumie dość jasny.

Następnym razem mam zamiar kupić najciemniejszy, czyli 003, który de facto ciemny wcale nie jest i wstępnie dobrze komponuje się z moją średnią karnacją.

Minusów właściwie nie posiada, no może poza tym, że szybko się zużywa...

NAJLEPSZY PUDER

Moim zdaniem to najlepszy puder prasowany: transparentny (używałam najjaśniejszego), bardzo drobno zmielony, niewidoczny, nie pozostawia po aplikacji "kurzu" na włoskach, matuje, lecz nie na płasko, twarz "żyje". Puder ma świetną gąbkę do aplikacji, cudowne opakowanie i co najważniejsze obfitą gramaturę (nie 7g, które starcza na krótko, lecz 10).
Niestety z trudem musiałam się z nim pożegnać po podwyżce cenowej do 185 zł. Wciąż szukam dla niego trochę tańszego zamiennika, ale z marnym skutkiem.
Gwiazdka w dół. Dior testuje na zwierzętach.

Świetny

Upolowałam go w lutym na truskawie w bardzo korzystnej cenie. Używałam sporadycznie ponieważ sięgałam po podkłady w kompakcie. Ostatnio pogodziłam się ze sobą, żę nie lubię mieć \"czegoś\" na twarzy, rzuciłam podkłady w kąt, a ten puder bardzo spodobał mi się solo. Jak już pisano, jest drobny i jedwabisty - nie da się go lepiej opisać. Na twarzy nie ma płaskiego matu, jest miękki, lekki woal, buzia wygląda zdrowo i świeżo. Kupię ponownie, chyba, że wpadnie mi w ręce coś lepszego.

Używam tego produktu od: luty 2010
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

godny polecenia

Spróbowałam tego pudru zachęcona opiniami na wizażu.Wybrałam odcień medium,który dobrze stapiał się z kolorem mojej cery.Dośc dobrze matuje,prawie nie wymaga poprawek w ciągu dnia.Jedynym minusem jest to iż nie stapia się z cerą tak perfekcyjnie jak prasowany Guerlaina i nieznacznie podkreśla zmarszczki.
Poza tym bez zastrzerzeń,polecam.

Używam tego produktu od:roku

Mój ulubiony puder!

Spełnił wszystkie moje oczekiwania:)Idealny do poprawek makijażu w ciągu dnia,idealnie stapia sie ze skóra.Ładne opakownie,miły zapach ,dobrze matuje,wystarczy niewielka ilosc i moja twarz jest matowa(lecz nie płaska),ale zarazem promienna.Nie mam zastrzeżeń!Bardzo wydajny!Używam tego produktu od:roku

mocna trójka z plusem

Puder prasowany to niezbędnik w mojej kosmetyczce. Musze mieć go zawsze przy sobie do robienia poprawek w ciągu dnia (robiąc rano makijaż używam pudru sypkiego).
Ten puder ma kilka zalet: jest drobniutki a co za tym idzie niewidoczny na twarzy; nie zbiera się w załamaniach i zmarszczkach, ładnie dopasowuje się do koloru skóry (mam odcień 002).
Jedna to czego mi brakuje to porządne matowienie. Fakt: mam bardzo problematyczną cerę jeśli chodzi o tę kwestię ale 1,5 godziny względnego matu to bardzo kiepski wynik.
Podejrzewam że dziewczyny o cerze normalnej i suchej mogą stać się ogromnymi fankami tego produktu:-)

bardzo dobry

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego pudru i wkońcu zakupiłam na Strawberry w promocji.Pudr jest miękki,jedwabisty,drobno zmielony i delikatny w konsystencji.Posiadam kolor najciemniejszy 003 transparent deep ale wcale nie jest taki ciemny,idealnie pasuje do mojej cery,matuje na kilka godzin,wystarczy kilka ruchów pędzlem a twarz wygląda pięknie,świeżo,puder pozostawia delikatną mgiełkę ale prawie niewidoczną,wydajny.Efekt rozświetlenia jest najmniej zauważalny ale jest.Opakowanie eleganckie z lusterkiem i wygodne.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Uwielbiam :)

Kiedyś zaszłam do drogerii i wypatrzyłam go sobie na półce. Wtedy już znałam wizaż, więc przejrzałam jego recenzję i, cóż, krótko mówiąc zapłaciłam 149zł i go nabyłam :). Uwielbiam go, ma świetne kolory dobrze matuje, ma lekką konsystencję! Mogłabym tak właśnie wymieniać jego plusy, ale mimo wszystko najpoważniejszym minusem jest cena... Ja w każdym razie nie żałuję zakupu, ostatnio tylko gdy skończyły mi się wszystkie pudry kupiłam jakiś najtańszy za 5 zł i okazał się równie dobry jak ten, o którym mowa... Trochę mi się przewróciło w żołądku, ale mimo to Dior to Dior - jednak miałam to poczucie luksusu mając go na twarzy...

Używam tego produktu od: pół roku? kwartał? sama nie wiem.