Maybelline New York, Dream Matte Powder (Puder matujący)

Maybelline New York, Dream Matte Powder (Puder matujący)

Ultradelikatna konsystencja pudru ułatwia aplikację. Puder zapewnia najwyższy stopień dopasowania z kolorytem cery przy każdej aplikacji, przez cały dzień. Wyjątkowo łączy się ze strukturą skóry, nie ściera się i nie osadza się w zagłębieniach. Wygodne opakowanie zawiera lusterko i puszek do aplikacji.
Dostępny w 4 matowych odcieniach.

Całkiem przyzwoity kosmetyk

Dawno dawno temu zakupiłam go za granicą, potem trochę czekał na swoją kolej, aż wreszcie się doczekał i zdołałam go zużyć. Posiadałm odcień MEDIUM 0-1

:) + dobrze matuje twarz
:) + długo się utrzymuje na makijażu
:) + naturalny efekt
:) + łatwo się aplikuje (ale pędzlem! Nie wyobrażam sobie stosowania tego "aplikatora" dołączonego do kosmetyku)
:) + trwałe i odporne opakowanie. Przemierzyło ze mną pół świata ani się nie połamało, ani nie zdarł się ani jedne napis.
:) + posiada lusterko (które jednak nie nadawałoby się do użytku gdyby korzystało się z dołączonego aplikatora - luterko byłoby całe zabrudzone puderem, gdyż znajduje się "pod" puszkiem na dnie opakowania)
:) + bardzo wydajny. Nie wiem nawet ile z niego korzystałam. Rok? Może nawet dwa?

:( - aplikator. Lepiej już było nie dodawać nic.

To puder jak puder. Miły, cudów nie czyni.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Nie dla mnie.

Co tu dużo mówić - puder cudowny. Matuje, długo się utrzymuje, daje dość naturalny efekt, nie tworzy \'maski\', nie podkreśla suchych skórek, itp. Jest łatwo dostępny, w bardzo fajnym, wydajnym opakowaniu, ale cena jest dość spora. Za te właściwości mimo wszystko można by tyle wydać, ale niestety - to już nie dla mnie. Kupiłam najjaśniejszy odcień i oczywiście był za ciemny i idący zupełnie w inny kolor niż moja skóra. Miałam dwa opakowania, bo przy pierwszym jakoś nie było widać aż takiej różnicy między pudrem a moja cerą. A w tym drugim już owszem. A szkoda! Bo miałabym swojego ulubieńca. :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku.
Ilość zużytych opakowań: 2.

Mój pudrowy KWC

Fantastyczny!

Kupiłam go na promocji za 10zł. Stwierdziłam: a co mi tam, przetestuję, to tylko dyszka. I się nie zawiodłam.

Plusy:
+matuje
+nie tworzy efektu maski
+twarz wygląda po nim naturalnie
+dostępność bardzo jasnego odcienia
+długo sie utrzymuje
+nie zapycha
+nie podkresla suchych skórek

Minusy
-gąbeczka jest słabej jakości, rozwaliła się po kilku użyciach
- dostępność

Średni, ciemnieje na twarzy

Na plus opakowanie z lusterkiem i pomysł wykonania, bo niewątpliwie dobrze się otwiera i jest łatwe w użyciu. Jednie puszek-gąbka rozleciała mi się.

Sam puder jako produkt nie jest najlepszy. Spodziewałam się cudów, a tu się okazuje, że lepsze są pudry z Rossmana za 6 zł. Mam dość jasny kolor, a na twarzy po aplikacji tą gąbką jest pomarańczowy - łatwo przesadzić z ilością ( no chyba, ze uzywamy wlasnego pedzla). Matuje na krotko, ale jest to wystarczający czas, ze tak powiem(trwałość nie jest zła, jednak dla cer tłustych zupełnie nie wystarczajaca)

Najwiekszym wedlug mnie minusem jest fakt, iz puder sprawia, ze mam pomaranczowa twarz. Nie polubilam go i czekam, az w koncu bede mogla go wyrzucic.

Całkiem OK.

Plusy:
- Matuje przez ok. 4-5 h, ale jak na moją cerę to i tak nieźle.
- Delikatny, prawie niewyczuwalny zapach.
- Ładny efekt końcowy.
- Puszek i lusterko w opakowaniu.

+/-
Cena - nie jest mega wysoka, ale mogłaby być niższa.

Minus:
- Opakowanie - większości się podoba, ale moim zdaniem wygląda tandetnie i ciężko mi się je otwiera. Bez ryzyka połamania paznokci się nie obędzie.

Niby jest OK, ale mnie i tak bardziej odpowiada Rimmel Stay Matte i do niego właśnie wrócę po skończeniu Dream Matte Powder :)

warto go kupić :)

Zdecydowanie to mój ulubiony puder. Używam go z przerwami od kilku lat i zawsze do niego wracam.

plusy:

- dobrze matuje
- długo się utrzymuje
- skóra jest po nim bardzo przyjemna w dotyku
- nie tworzy maski
- nie zapycha
- wydajny
- cena

minusy:

- nie lubię gąbeczki dołączonej do opakowania, wolę nakładać go pędzlem

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dla mnie najlepszy :)

Najlepszy! Absolutnie mój nr 1!

Bladym dziewczynom na pewno spodoba się gama kolorystyczna ;) Bardzo dobrze kryje niedoskonałości, przebarwienia, matuje, nie tworzy efektu maski, nie podkreśla suchych skórek, nie zapchał mnie :P a ponadto nie jest super drogi.

Zużyłam już dwa opakowania tego cudeńka. Według mnie starcza na długo (a używałam go codziennie). Obecnie używam innego transparentnego z Bell, ale na pewno wróćę do Maybelline :D

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

perfekcyjny

posiadam odcień o7 (sand sable)

plusy:
+ dobrze matuje
+ długo utrzymuje się na skórze, nie ściera się
+ nie wchodzi tam gdzie nie powinien
+ wydajny
+ jego ciekawe "bajeranckie" opakowanie jest bardzo wygodne (posiada lusterko i gąbeczkę do aplikacji) dzięki czemu można mieć go zawsze pod ręką

minusy:
-brak

POLECAM :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

KWC!

Zawsze, zawsze powracam do tego produktu.
Wraz z podkładem w musie z tej samej serii tworzą nieamowite duo

Mam cerę tłustą, ale ten produkt matuje na bardzo długo!

POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Nie dla każdego

Kupiłam ten puder ze względu na promocje w drogerii.
kosmetyk nie jest zły, lecz myślę że musi być dopasowany odpowiedni dla niego krem.
Dla mojej wrażliwej cery był na samym początku ok, ale potem...ale po kolei.
Plusy:
-Matuje skórę
-skóra jest dosłownie gładka po nim
-Dobrze kryje i dodaje efektu końcowego

Minusy:
-W moim przypadku zatykał mi pory skóra mi nie oddychała więc efekt był odwrotny do zamierzonego
-Nie polecam do skóry wrażliwej, może powodować podrażnienia i wysuszenie miejscowe skóry

To tylko moja opinia. U każdego może reakcja być inna.

Używam tego produktu od: Używałam przez 3 miesiące 3 lata temu

Godny polecenia

Produkt godny polecenia!!

+ dobrze matuje
+ ujednolica cere
+ wydajny
+ dosc dlugo utrzymuje sie na twarzy
+ dobre wykonczenie make up

+/- bez zapachu

- cena

Używam tego produktu od: 2-3 lata

dość dobry

stosuję go od kilkunastu miesięcy, z tego względu, iż używala go kiedyś moja mama. jest dość dobry, stosuję go, bo nie trafiłam jeszcze na nic lepszego.
dość dobrze kryje, jest wydajny, cena jest przystępna.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego