PUPA, Polvere di Luce, Ombretto Duo Extralight (Podwójne cienie sypkie)

PUPA, Polvere di Luce, Ombretto Duo Extralight (Podwójne cienie sypkie)

Pojemność 1,6 g

Podwójne, bardzo trwałe, pudrowe cienie do powiek w eleganckim opakowaniu z lusterkiem. 2 cienie - kolorowy satynowy i rozświetlający, mieniący się śnieżno-białym blaskiem. Każdy z cieni można stosować osobno lub nakładać jeden na drugi. Rozświetlający cień można też stosować do ozdoby dekoltu czy ramion. Nabierając cień z przykrywki, opuszkiem palca nałóż ciemniejszy, satynowy, a następnie rozświetl go perłowym pyłem.

Cena może odstraszać, ale jest jej wart. Bardzo trwałe cienie w fajniutkim opakowaniu. Ich aplikacja to sama przyjemność. Przepięknie się mienią, rozświetlają wspaniale oko. Nie zauważyłam żadnych negatywów.

Ilość zużytych opakowań: dwa

BOSKIE !!

Uwielbiam te cienie :)
Zakupilam je okolo dwa lata temu,akurat byly na promocji .
Mam kolor filetowy z srebrno-bialym pylkiem
Niestety nie jestem w stanie podac numeru,gdyz etykietka jest już nie omal starta :)

Uzwyalam go bardzo często,został mi już jedynie iskrzący pyłek,fiolet juz dawno zniknął

Wg mnie świetny efekt, super wydajnośc i dlugotrwały efekt , także jestem jak najbardziej na tak :)

Iskrzące

Zakupiłam komplecik tych cieni za 77 zł w polskiej perfumerii. Kolor? róż + biały skrzący

Powinny być dosyć wydajne, gdyż jest tego sporo w "słoiczku", a niewiele potrzeba by przyozdobić powiekę. Są łatwe w nakładaniu (choć rozsypują się wówczas z pudełeczka, co jest minusem, bo tracimy produkt bezsensownie, to nie osypują się na policzki, tylko ładnie przylegają do powiek). Ogromnym plusem jest ich trwałość i to, że się nie rolują. Jednakże jedyny efekt jaki możemy uzyskać, to MEGA-skrzący. I nie jest to zwyczajny błysk, a roziskrzone drobinki na oczach. Niestety zero w tym subtelności, tajemniczości.

To, co zaważyło na mojej ocenie, mimo zalet produktu (lusterko, trwałość, brak rolowania i nieosypywanie się na policzki) to efekt: (uwaga!) zmęczonych oczu!!!! Zwróciło mi na ten problem kilka osób!! "Ojej, chyba jesteś bardzo zmęczona, bo masz takie zasinione, smutne oczy..."... Chyba jednak nie taki efekt chciałabym uzyskać kupując cienie, i to nie te najtańsze! Drugim, mniejszym minusem, jest to, że nie ma aplikatora. I w końcu - łatwo wysypać produkt, niewiele trudniej - bardzo dużo/za dużo nabrać go na pędzelek, aby rozprowadzić po powiece.

Generalnie - nie polecam, aczkolwiek wierzę, że te iskrzące sypkie cienie, które są tak trwałe - mogą się którejś z Was podobać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Fajny , naturalny

Troszke drogawy ten kosmetyk.
Kupiłam go bo poleciła mi go w drogerii.
Chciałam brokatowego cienia,ostatecznie posiadam kolor jasny róż z białym...
Fajną magie w nim zauważyłam :D
Jak sie go rozsmaruje , zaczyna błyszczeć :D:D:D
Fajny mi sie podoba , lecz nie jest moim KWC :(

ps. Trzeba uważać bo się rozsypuje , ale zato jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od:kilku msc
Ilość zużytych opakowań:niecały 1

uwielbiam

Polecam:)
Jedyny minus to brak w opakowaniu jakiejs szpatulki do nakladania cieni.
posiadam kolor roz+srebrny pyłek i polecam zwlaszcza srebrny ktory mozna nakladac jako druga warstwe na kazdy cien i wygladac jak supergwiazda filmowa:)i do tego jest naprawde wydajny
moj KWC

Używam tego produktu od:4 lat

KOCHAM !!

nie znajduję słów na te cienie ! uwielbiam je i to jaak bardzo !!
w sumie mam je od dawna, ale o nich zupełnie zapomniałam - głupia.
mam brązowy odcień, który na oczkach wygląda ni jak złoty, ni jak beż i ni jak brąz + biały, rozświetlający pyłek. :)
gdy się nim pomalowałam, kazdy do okola tylko mowil : jakie śliczne cienie ! jakie to? ale naturalnie i subtelnie wygladasz z tym makijazem... !
sama się z nimi wspaniale czułam :))
wygladają bardzo naturalnie.
opakowanie też mnie zadawala. śliczne i poręczne.
zapoluję niedługo na ten różowy odcień, który tutaj tak chwalicie ojojoj <jupiL>

Używam tego produktu od: w sumie od niedawna

F A J N E

Mialam dwa cienie z serii NEW ROMANTIC, 01 (brazowo-szampanski) i 02 (rozowy, lekko opalizujacy na zloto).

Brazowego sie pozbylam gdyz to nie moj odcien. Rozowy natomiast spisuje sie swietnie. :) Uzywam go w polaczeniu z innymi cieniami gdyz jest za jasny na cala powieke.

Brazowy cien wpada w odcien zlota i niestety ale jest za cieply dla "typu lata".

Mam natomiast zastrzezenie co do bialego cienia. Ma on piekne, ZLOTE (brokatowe wrecz) drobinki, wiec nadaje sie raczej na wieczor. Cien wyglada pieknie, zwlaszcza na samym poczatku, lecz pozniej te drobinki osypuja sie i cala twarz jest w brokacie. Jak za taka cene, to nie powinno miec miejsca, wiec odejmuje jedna gwiazdke.

Plus za oryginalnosc. Rozowy cien ma niepowtarzalny odcien. Bialy (gdyby ten brokat sie trzymal) tez bylby super.

Nie wiem czy kupie ponownie, jesli nie znajde lepszych cieni to z pewnoscia tak.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Cudeńko!! Mój KWC!

Dostałam je w prezencie na walentynki od narzeczonego - mój Boże sam wybierał i wybrał idealnie!! Wiem, że pomagała pani w drogerii ale naprawdę nie spodziewałam się takiego prezentu :) Skąd wiedział? Marzyłam o choćby jednym kosmetyku PUPA.
Mam beżowo złoty odcień + biały rozświetlający (nr 07). Cienie są cudne - pierwszy raz mam cień, z którego jestem tak zadowolona :) Na początku nie wiedziałam "czym to się je" ale szybko nabrałam wprawy. Odcień satynowy sam wygląda pięknie, kolor jest nasycony, idealny i do pracy i na wieczór - wówczas nakładam biały migoczący proszek;) Ten kolor ratuje mnie w sytuacjach awaryjnych gdy np. przedobrze z innym cieniem i aby nie malować się od nowa rozjaśniam beżowo-złotym, który IMO pasuje praktycznie do każdego innego odcienia.
Cienie nie osypują się na policzki (nakładam pędzelkiem Sephory) i na bazie Lumene wytrzymują do 12 godzin! Dla mnie to rekord, inne zanikają po ok.8 - 9 godzinach. Biały rozświetlający cień niesamowicie migocze w sztucznym świetle - zachwycający efekt bo nie widać brokatu tylko sam blask!
Opakowanie jest zgrabne i bardzo eleganckie. Szczelna pokrywka nie pozwala wydostać się cieniom na zewnątrz a zarazem nabiera wystarczającą ilość do wykonania makijażu (pomysłowe). Wnioskuję, że cienie są szalenie wydajne. Są niestety bardzo drogie i to ich jedyny minus :( Mimo wszystko marzy mi się odcień brudnego różu i prawdopodobnie ulegnę pokusie zakupu... ;)
Używam tego produktu od: dokładnie od 14 lutego 2008

Lubię :-)

Długo zastanawiałam się, czy się na nie skusić - miałam kilka kosmetyków tej firmy i zrobiły na mnie nie najlepsze wrażenie - ale przekonały mnie recenzje. Mam zestaw nr 03 z edycji New Romantic - rudozłoty brąz i iskierki mieniące się bielą i złotem. Kolory śliczne, kosmetyk trwały i wielofunkcyjny, bo część jaśniejszą stosuję także do rozświetlenia policzków czy łuku brwiowego. Opakowanie ładne, ale mało solidne, wystarczy nieuważny gest, żeby sie z dość kosztownym pyłkiem pożegnać. Wydajny, efektowny, ładnie wygląda na toaletce, a makijaż robi wrażenie na mężu i znajomych - wszystko to każe ocenić kosmetyk bardzo wysoko, co niniejszym czynię :-)
Nie daję maximum gwiazdek z uwagi na pudełeczko - przy tej cenie kosmetyku firma naprawde powinna pomyśleć o czymś pewniejszym. Reszta bez zarzutu.Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

Doskonałe

Używanie tych cieni to prawdziwa przyjemność. Delikatny, trwały i subtelny połysk jest niepowtarzalny. W dodatku są bardzo wydajne. Same plusy! Jestem szczęśliwą posiadaczką błękitnego koloru - nie ma sobie równych.

cudeńka

To taki mały kawałeczek luksusu. Śliczne opakowanie, co z tego, że lustereczko troszkę niepraktyczne, w razie czego zadziała.
Mam zestaw niebiesko - biały i są to na pewno jedne z najlepszych cieni, jakie miałam. Delikatne pyłeczki odrobinę iskrzące, ślicznie wyglądają na powiekach, można rozprowadzić naprawdę mikroskopijnie cienką warstewką, lub bardziej zdecydowanie. Piękny efekt bez "teatru"
I wydajne...

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

prześliczne

Bardzo długo sie zastanawiałam nad ich zakupem.W końcu sie skusiłam i nie żałuje. Zacznę od opakowania-jest przesliczne,poreczne, z lustereczkiem i cienie sie z niego nie wysypuja dzieki specjalnej osłonce. Sa bardzo wydajne. Przy aplikowaniu troszeczke sie osypuja, ale wybaczam im to. Cienie ślicznie wygladaja na oczkach ,a srebrny pyłek dodatkowo rozświetla oko i pieknie sie mieni. W sam raz na wieczór. Produkt ma tylko jedna,malutka wade-cenę, która mogłaby byc troche niższa. Ale poza tym szczerze polecam

Używam tego produktu od:5 miesiecy