Deni Carte, Waterproof Eyeliner (Wodoodporny eteliner)

Deni Carte, Waterproof Eyeliner (Wodoodporny eteliner)

Zawiera substancje odżywcze, jest szybkoschnąca i hypoalergiczna. Posiada cieniutki pędzelek, za pomocą którego możemy narysować cienkie i równe kreski.

w pędzelku
hipoalergiczna

Do cienkich, precyzyjnych kresek idealny

Bardzo lubiłam ten eyeliner. Lubiłam, ponieważ nie mogę go teraz nigdzie dostać ;(
Kupiłam co najmniej 5 jego egzemplarzy i każdy był w porządku. Bardzo trwały, zarówno na powiece, jak i w opakowaniu.
Tzn. idealnie trwały, ponieważ upał czy deszcz go nie ruszały, natomiast gdy chciało się go pozbyć to płyn dwufazowy + wacik i nie było po nim śladu.
Pędzelek idealny: cienki, precyzyjny, miękki i nie roztapirzał się łatwo.
Można było nim namalować naprawdę cienkie, subtelne kreski.
Posiadałam kolor czarny - bardzo ładna, dosyć głęboka czerń. Chyba nie występował w innych wariantach kolorystycznych, ale mogę się mylić.
Jedyny minus to dostępność. Do niedawna kupowałam go na allegro, w innym miejscu nie spotkałam. Teraz nie ma go nawet tam.

Nie do zdarcia

Świetny eyeliner, jak na swoją cenę, bardzo długo się trzyma. Jego zaletą też jest cieniutki aplikator, dzięki czemu można precyzyjniej namalować kreskę.

Wodoodporny? Chyba nie

Zachwycona recenzjami, po długich poszukiwaniach, w końcu znalazłam ten eyeliner. Kosztował 16 zł, więc też nieźle. Dość szybko schnie, łatwo się rozprowadza, łatwo go zmyć, fajny sztywny pędzelek, bardzo wydajny.
Jeśli nie będziecie miały najmniejszego kontaktu z wodą/wilgocią, to wytrzyma wiele godzin, bo wodoodporny to on na pewno nie jest. I nie chodzi mi tutaj o pływanie, tylko np. o większe łzawienie oczu/deszcz - tego eyeliner nie znosi dobrze.

Szukam dalej czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 3,5 misiąca

MEGA !!!

Eyeliner (kreskówka wodoodporna) jest umieszczona w bardzo poręcznej malutkiej plastikowej buteleczce o pojemności zaledwie 6ml.

Precyzyjny cieniutki pędzelek zapewnia, że można wykonywać cieniutkie kreseczki, lub też podwójne czy pogrubione. A dzięki pędzelkowi jest wydobywana taka ilość czarnego tuszu, która wystarcza wykonać długość kreski na całej powiece.

Ten wodoodporny tusz jest rzeczywiście odporny na kontakt z wodą i jest wytrzymały cały dzień na powiekach. Jestem z niego zadowolona, tym bardziej, że jest to mój drugi eyeliner w moim życiu. Za często go nie używam, ale moim zdaniem jest to efektywny kosmetyk, który zapewni dodatkowych atutów kobiecości :)

Jak dla mnie kreski wykonuje idealnie, ale trzeba mieć pewną rękę do tego typu cieniutkich kresek, bo nie raz nie udawało mi się i wychodziło krzywo, albo z jednej strony grubsza, a z drugiej cienka. Ale ponoć trening czyni mistrza ;) A ten eyeliner mi w tym pomoże ;))

Używam tego produktu od: luty 2014
Ilość zużytych opakowań: 1/4 buteleczki

debeściak

Same plusy! Świetny pędzelek, świetna konsystencja tuszu (bardzo szybko schnie i się nie rozmazuje), świetna głęboka czerń, świetna cena. Dla mnie najlepszy.

najlepszy!

mój absolutny KWC!
+ piękna, głęboka czerń
+ świetny cieniutki pędzelek - idealny do cieniutkich ale i grubych kresek
+ szybko schnie
+ nie rozmazuje się ani nie kruszy
+ baaaaaardzo wydajny i co ważne nie zasycha w opakowaniu
+ w ogóle nie trzeba poprawiać - makijaż trzyma się aż do zmycia

napisałam w plusach o pędzelku - absolutnie go uwielbiam, jednakże dla osób, które sięgają po eyeliner po raz pierwszy może być dość trudny. sama miałam problem, ale po kilku dniach trenowania w ogóle o tym zapomniałam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 (zaczęłam drugie)

Bomba! Mój KWC

Mój KWC !
+ bardzo tani (w osiedlowych drogeryjkach cena wyn. ok. 10zł(
+ czarnidełko. piękna głęboka czerń.
+ nie rozmazuje się, niestraszne mu deszcz i łzy.
+ bardzo dobry pędzelek, można nabrać tyle ile nam potrzeba do grubych lub cienkich kresek.
+ bardzo wydajny, starcza na długo, nie wysycha w opakowaniu.
+ nie blednie, spokojnie wytrzyma nawet 10 godzin.

- tylko w wybranych drogeriach
- nie jest dla tych, którzy dopiero się uczą technik malowania eyelinerem

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: teraz korzystam z 3 opakowania

Nieprzeciętna jakość

Produkt zaproponowała mi ekspedientka w osiedlowej drogerii i muszę przyznać, że jestem z niego zadowolona.

Plusy:

- trwałość,
- intensywny, czarny kolor,
- pojemność,
- precyzyjny pędzelek,
- sposób aplikacji.

Minusy:

- po aplikacji szczypie przez chwilę.

Polecam, kosmetyk tani a dorównuje jakością kosmetykom z wyższych półek cenowych.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Jestem mile zaskoczona

Nie maluję kresek codziennie, dlatego tusz ten mam już od ok. roku i to jest jego plus - jeszcze nadaje się do użycia, zasycha nieznacznie dopiero przy szyjce buteleczki, natomiast w środku jest go jeszcze sporo i pewnie posłuży mi jeszcze długo. Drugi duży plus, to że jest bardzo trwały i starcza na cały dzień, kruszyć zaczyna się dopiero po ok. 10 godzinach. Poza tym ma bardzo ładną czerń, fajną konsystencję przez co łatwo się rozprowadza i precyzyjny, odpowiednio sztywny pędzelek.

Jedyny minus, za co odejmuję gwiazdkę, to fakt, że często po jego nałożeniu odczuwam na powiece nieprzyjemne szczypanie, które na szczęście znika po paru minutach. I nie daj Boże, żeby dostał się do oka..

Ogólnie uważam, że to bardzo dobry produkt, godny polecenia, szczególnie ze względu na jakość i trwałość w stosunku do niewielkiej ceny.

Używam tego produktu od:1 rok

bardzo dobry eyeliner

na prawdę dobry kosmetyk. najbardziej lubię w nim to, że dzięki ostro wykończonej końcówce można precyzyjnie wykonać nawet bardzo cieniusieńskie kreseczki:)
niewielka cena;]tusz jest trwały:]starczy na długo;]
po prostu polecam ten liner!!!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Warto kupić

Kupiłam ten eyeliner ze względu na przystępną cenę i zostałam mile zaskoczona! Kreski maluje sie ekstra dzięki fajnemu pędzelkowi,dlugo utrzymują się na powiece.Nie trzeba ciągle poprawiać!!!Polecam!!!!!!!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Bardzo fajny :)

Szukałam eyelinera w przystepnej cenie, z duza pojemnoscia i dlugo trzymajacego sie na powiekach. Znalazlam :D Deni Carte jest bardzo fajny, szybko wysycha, dodatkowo to ze jest wodoodporny sprawia, ze nie sciera sie z powiek, tylko wiernie sie ich trzyma :) Bardzo wydajny i dajacy na prawde głęboka ladna czern :) Polecam!

Używam tego produktu od: półroku