Panasonic, Zalotka Beauty Care

Panasonic, Zalotka Beauty Care

System podwójnego działania dla wyrazistszych, większych oczu. Sekretem doskonałych rzęs jest unikalny system podwójnego działania. Łatwy w użyciu system pojedynczego naciśnięcia przesuwa obie poduszeczki równocześnie. Dwie poduszeczki pięknie podkręcają rzęsy na całej długości do samego końca bez uszkodzeń lub wyrywania rzęs u ich nasady. Dwa podgrzewacze w poduszeczkach zapewniają długotrwałe podkręcenie.

bardzo fajny efekt podkręcenia

Ja na początku też byłam na siebie ,że wydałam 99zł w błoto,ponieważ nie umiałam się nią dokładnie posługiwać i wydawało mi się,że gorzej podkręca niż zwykła metalowa zalotka. Gdy doszłam do wprawy jestem już bardzo zadowolona efektem jaki można osiągnąc tym urządzeniem. Przede wszystkim rzęsy pozostają cały dzień podkręcone(przy metalowej zalotce rzęsy mi się prostowały już po ok 2 godz.)Jednak 2 rzeczy mnie nadal wkurzają tzn. bardzo szybkie zuzycie baterii i to,że trzeba czekać kilkanascie sekund aby się zalotka nagrzała, a to się wiąże z poświęceniem dłuższego czasu na umalowanie rzęs.Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

ROZCZAROWANIE

Cóż...może zacznę od tego że mam dość sztywne rzęsy. Nie wiem jak produkt by zadziałał na miękkich, jedwabistych rzęskach ale na moich zadziałał marnie - a raczej nie zadziałał.
Użycie zalotki zajmuje trochę czasu - przytrzymanie jej na jednym oku przez 1,5 minuty to minimum!!!! U mnie przy 1 minucie efekt zerowy. Po 1,5-2 minutach rzęsy są lekko podwinięte ku górze - zakręceniem to ja tego nie nazwę. A u mnie byłoby co zakręcać - mam długie rzęsy. Może to ta ich sztywność nie wiem ale po produkcie za taką cenę spodziewałam się przynajmniej "średniego" efektu a tutaj efekt w skali od 1 do 10 tak na góra 2. Generlanie uważam że wyrzuciłam pieniądze.

Używam tego produktu od:ok.3 miesięcy

Jednak rozczarowana

Zwykłej zalotki używam od ok 12 lat. Przerobiłam 3 sztuki. I w zasadzie miałam jedno ale- wykręcała mi dolne rzęsy i tusz nie wyglądał najlepiej na dolnych rzęsach. Ogólnie (jeśli chodzi o tradycyjne zalotki) łatwa obsługa, żadnych uszkodzeń, szybko i efekt na 5+. Gdy dowiedziałam się o Panasonicu odrazu zapragnęłam. Cóż... ok miesiąca zajęła mi nauka, bo tą można się nieźle uszczypnąć, co przez ponad 10 lat mnie nie spotkało z tradycyjną zalotką. Ponadto zajmuje mi o wiele więcej czasu niż klasyczna zalotka, a efekt taki sobie. Napewno nie bardziej spektakularny niż po tradycyjnej zalotce. W zasadzie jedyna zaleta, to to, że Panasonic wogóle nie ma kontaktu z dolnymi rzęsami. Każdy inny aspekt na niekorzyść Panasonica. Na pocieszenie mam piękny metaliczny zielony kolor. Różu nie toleruje. Nie polecam.Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Strata pieniędzy

Na kupno zdecydowałam się z kilku powodów...Chciałam trochę odciążyć moje zmaltretowane metalową zalotką rzęski, nie miałam pomysłu na prezent dla siebie na Gwiazdkę no i opinie Wizażanek mnie zachęciły...Niestety, to nie była dobra decyzja.
Ta elektryczna zalotka nie robi kompletnie nic! Rzęsy jak były proste przed "zakręceniem" takie pozostają... Nie wiem,czy to wina mojego nieumiejętnego posługiwania się nią, czy krótkich rzęs... Sama w sobie wydaje się być fajnym pomysłem i produktem...Ale chyba niestety nie dla mnie...Na razie leży w szafce i czeka na czasy gdy dam jej jeszcze jedną szansę...Może wtedy na mnie zadziała. Tymczasowo musiałam wrócić do tradycyjnego,metalowego Top Choice...

EDYCJA: Dodaję jedną gwiazdkę,bo znalazłam sposób na jej jako takie wykorzystanie... Używam jej do podgrzania rzęs a potem szybko podkręcam zwykła metalową zalotką...Dzięki temu rzęsy nie prostują się tak szybko i lepiej wyglądają. Jednak robię tak tylko jak mam więcej czasu żeby się bawić...No ale zawsze coś.

Używam tego produktu od:prawie miesiąca

Swietna

Nie wiem,czy kupie ponownie,bo nie mam pojecia czy bede potrzebowac kupowac ja znowu. Ta jak na razie(3 miesiace ) sprawuje sie super. Rzesy jak firany,efekt dlugotrwalszy niz przy zwykłej zalotce. Wygodna w obsłudze. Rzesy podkreca dzieki 2 poduszeczkom w dwoch miejsacach,dzieki czemu wyglada to naturalnie. W przeciwnienstwie do zwykłych zalotek metalowych nie łamie rzes. MOJ KWC:) Polecam

Używam tego produktu od:3 msc

Rewelacja!

Z czystym sumieniem polecam i nie żałuję wydanych pieniędzy. Jestem zwolenniczką mocno wyraźnych, grubych i wydłużonych rzęs. Zalotka to podstawa w moim makijażu i do tej pory wszystkie używane przeze mnie zalotki nie będą nigdy równaly się tej z Panasonica. Bowiem moje rzęsy nie należą do gęstych i długich, a pierwszy raz uzyskałam dzięki tej zalotce efekt tak spektakularnie długich i podkręconych rzęs. Wraz z zalotką zakupiłam elektryczny grzebyk do rzęs z Panasonica i jest równie fantastyczny. Rozczesuje i podkręca pomalowane rzęsy, a w połączeniu ze zalotką moje rzęsy wyglądają nieziemsko. A często używam sztucznych rzęs i po użyciu zalotki i grzebyka niejedna osoba pomyliła je z moimi naturalnymi. Taki sam efekt uzyskała moja siostra, u której rzęs nigdy nie było widać i naprawdę byłam w szoku że tak mogą wyglądać. Jedynym mankamentem jest to, że zalotka nie ma włącznika i trzeba przytrzymać przcisk przez kilka sekund aż sie nagrzeje do odpowiedniej temperatury. W przeciwnym razie nie będzie spełniała swojej funkcji. Ale można sie szybko do niej przyzwyczaić. Bez zastanowienia kupiłabym za te pieniądze (choć nie małe jak na zalotkę) drugą, gdybym tą np. zgubiła. I dodam, że użyłam jej na pomalowane rzęsy i efekt był bardziej zjawiskowy. Rzęsy się nie ukruszyły, nie przykleiły jak bywa w przypadku metalowych zalotek. Mam wrażenie, że pod wpływem temperatury robią sie bardziej elastyczne. Jednak do pomalowanych rzęs używam grzebyka, który świetnie zastępuje zalotkę i do tego celu służy. A lubię eksperymentować, zwłaszcza jeśli chodzi o rzęsy i nigdy nie miałam tak dobrego zdania na temat innego produktu. Dla mnie to produkt roku!

Używam tego produktu od: tygodnia

Srednia :/

Powiem tak ogoólnie sprzęt zjawiskowy, ale działanie... musze powiedzieć, że w moim przypadku taki sam efekt uzyskuje zwykla zalotka, tzn niewytuszowane rzesy podkrecone ta zalotka szybko opadaja zaraz po umalowaniu.... choc efekt powinien byc trwalszy skoro zalotka podkręca ciepłem... mozna tez podkręcić po umalowaniu wtedy szybko nei opadną ale widomo ze się posklejają... więcej roboty niewartej takiego marnego efektu :/ i szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od:dwa tyg

cuudowne rzesy!!!!

zawsze uzywalam zlotki metalowej,ale skuszona obietnicami dlugotrwalego podkrecenia i ja kupilam te zalotke. To byl strzal w dziesiatke,pieknie podkreslone rzesy i to na baardzo dlugo,moge smialo powiedziec ze dzialanie ma podobne do trwalej na rzesy tylko mniej niszczy rzesy (to moja ocena:)
Moge ja polecic z czystym sumieniem:)

Pięknie podwinięte rzęsy:)

Kiedyś dawno temu używałam zwykłej zalotki metalowej, ale niestety zauważyłam,że łamie mi rzęsy w połowie ich długości, szarpie je, poza tym efekt wywinięcia znikał po nałożeniu tuszu do rzęs.

Tak więc, na parę dobrych latek zalotki omijałam z bardzo daleka. Aż do czasu, kiedy w internecie wyszperałam informację o elektrycznej zalotce Panasonic, która to, jak producent podkreślał, nie łamie rzęs i zapewnia trwały efekt. No więc kupiłam to urządzenie i okazało się, że jest to ZALOTKA-CUDO.
A zalet ma mnóstwo:
-te dwie poduszeczki faktycznie podwijają rzęsy od nasady plus końcówki, co przy tradycyjnej zalotce nie jest możliwe-tu miałam przełamane jakby rzęsy:(
-poduszeczki silikonowe są bardzo delikatne, kiedy je zaciskam, to nie czuję w ogóle,że coś mnie uwiera w powiekę, co zdarzało się w metalowych zalotkach:(brrrrr.....
-po nałożeniu tuszu (MF 2000 calorie) efekt wywinięcia nie znika,cały dzień cieszę się podkręceniem
-w ogóle nie wypadła mi jeszcze żadna rzęska, a jestem na to bardzo wrażliwa,zawsze oglądam poduszeczki zalotki,czy nie zostały mi jakieś rzęsy, ale nic nie ma:)
-urządzenie jest bardzo trwałe, poduszeczki silikonowe nic, a nic mi się nie ścierają, odklejają itd,a używam tego urządzenia z 3 miesiące:)
-urządzenie jest lekkie, bardzo łatwe i wygodne w użyciu, po prostu pionowo przykładam zalotkę i przesuwam przycisk,ot wszystko, a poduszeczki ładnie chwytają rzęsy na całości

Wad ta zalotka nie ma,bo nawet cena jest uważam niewygórowana w stosunku do extra efektów tego urządzenia:)

Acha,odkąd używam tej zalotki spotkałam się z komplementami i pytaniami,jaki tusz tak wspaniale podkreca mi rzęsy:)
Ja mam krótkawe rzęsy i rzadkie, a zalotka czyni je powabnymi:)

Polecam serdecznie tę zalotkę:)
Używam tego produktu od:3 m-cy