Maybelline New York, Dream Mousse Shimmer (Rozświetlacz w musie)

Maybelline New York, Dream Mousse Shimmer (Rozświetlacz w musie)

Rozświetlający puder w musie doskonały do rozświetlania i podkreślania wybranych części twarzy. Można go nakładać dosłownie wszędzie - na policzki, powieki etc. Nadaje twarzy promienny, wypoczęty wygląd.

Dostępny w dwóch odcieniach: Ivory i Porcelain.

Sama nie wiem ...

W sumie nie widze zadnej roznicy oczekiwalam czegos wiecej ale sie rozczarowalam

plusy :
cena
zgrabne opakowanie

minusy:
niewidze zadnego efektu :(
strasznie podkresla cienie pod oczami
i niedoskonalosci

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zuzyte

ok

Według mnie jest ok. Trzyma sie na twarzy cały dzien lecz niestety czasami zostawia slady na ubraniach w zaleznosci ile sie nałozy... Ma bardzo delikatna konsystencję i bardzo miły w dotyku. Łatwo sie rozsmarowuje:)

Używam tego produktu od:roku

Taki nijaki

Aplikując ten mus na twarz nie dostrzegłam właściwie różnicy.Niby coś tam kiepsko ,,mrygało" ale ściera się bardzo szybko.Na powiekach też nie wygląda najlepiej.Po krótkim czasie zaczyna się wałkować a potem kompletnie znika.Pieniądze wydane w błoto.
Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

mogloby byc lepiej

mam odcien Champagne - sam kolorek bardzo ładny, efekt - subtelny, jesli nie dam rozswietlacza odpowiedno duzo to go praktycznie nie widac:(
jesli nie znajde nic lepszego to zostane przy nim ze wzgledu na konsystencje,

Używam tego produktu od: tygodnia

Zbyt widoczny.

Mam odcień "Champagne".
Skusiła mnie konsystencja i kupiłam wraz z różem z tej serii.
Niestety nie do końca spełnił moich oczekiwań.
Drobinki są zbyt widoczne, partie twarzy nie są rozświetlone, tylko pokryte drobinkami.
Używałam go do różnych partii twarzy, na policzkach i skroniach jest ledwo widoczny (może to kwestia odcienia), a gdy nakłada się więcej twarz zbytnio się świeci tak jakby była nieumyta. Pod łukiem brwiowym zbyt widoczny w kontraście z ciemnymi brwiami ze względu na drobinki. Najlepiej się sprawdza jako cień do powiek, chociaż ciężko go precyzyjnie nałożyć ze względu na konsystencję.
Duży plus za trwałość, nie schodzi mi z twarzy przez cały dzień ;).
Rezygnuję z niego ze względu na właściwości i ponieważ produkty LOreala są testowane na zwierzętach.

średni

Dwa odcienie? Ja kupiłam odcień Champange. Rozświetlacz nie jest bardzo rozświetlający, ot delikatnie, no ale może to i plus. Myślałam, że będzie mial trochę koloru, ale daje tylko poświatę.
Dobry do szybkiego makijażu i przydatny do rozświelenia np oczu, ja czsami nakładam teżna brwi ;)
Generalie mogę polecić.
Raczej już niekupię, starczymi do końca życia, piekielniewyydajny:D

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań:wtrakcie 1