AA, Therapy Trądzik, Tonik antybakteryjny

AA, Therapy Trądzik, Tonik antybakteryjny

Zmniejsza ilość zaskórników i wykwitów skórnych. Normalizuje wydzielanie sebum - zmniejszenie natłuszczenia skóry. Łagodzi podrażnienia i poprawia nawilżenie skóry. Ma działanie przeciwbakteryjne.

Składniki aktywne: kwas azelainowy, kompleks wit. B.

Skład: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Liquorice) Extract, Citrus Limonum (Lemon) Extract, PEG- 12 Dimethicone, Panthenol, Niacinamide, Azelaic Acid, Allantoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium EDTA, Citric Acid (23.04.2008)

Cena: 15zł / 250ml

/e/

Bardzo dobry tonik

Tonik bardzo dobrze oczyszcza moja mieszaną skórę. Nie podrażnia, nie uczula. Używam go od wielu lat i pomimo kilku "skoków w bok" zawsze do niego wracam. Owszem nie działa jakoś szczególnie na krostki, ale to tylko tonik. Nie oczekujmy, że zdziała cuda. Ogólnie bardzo polecam do codziennej pielęgnacji skóry mieszanej.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: powyżej 10 opakowań

Może być

Tego toniku używałam kiedyś rano i wieczorem. Po jego użyciu czuć było takie odświeżenie i nawilżenie. Niestety, zamiast zmniejszać powstawanie nowych pryszczy on właśnie sprawiał, że się pojawiawiały nowe. Były wielkie i bolące. :( Na jakiś czas postanowiłam zaprzestać używania tego toniku lecz teraz postanowiłam go jeszcze trochę użyć, bo szkoda mi było wyrzucić 3/4 butelki, które zostały. I muszę stwierdzić, że narazie po użyciu przez 4 dni nie pojawiły się praktycznie żadne nowe syfy =^.^= Sama nie wiem co myśleć o tym toniku... Nie dla każdego może się on nadawać, ale warto przetestować. :)

Używam tego produktu od: miesiąc z przerwą
Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelkki

Zawiodłam się strasznie

Niby AA, a jednak..
Kupiłam ten tonik przez przypadek, i nie był wcale taki tani, ponad 25 zł za niego zapłaciłam.
Po pierwszym użyciu ( 3 razy w ciagu dnia posmarowałam nim buzię) i wieczorem.. ogormny wysyp pryszczy, bolacych, a te co mialam zrobiły się wielkim trudno gojącym się strupem. Myślalam ze zbieg okoliczności, wiec smarowałam się dalej, gdzie syfki wcale nie chciały się zagoić ( goiły sie jak rana na kolanie, strupami, krwawiącymi) odstawiłam go, i powoli zeszły.
Dalej nie wierzyłam że to ten Tonik tak zniszczył mi skóre, po miesiącu użyłam go ponownie- tym razem na samo czoło. Na drugi dzień mialam 3 nowe krosty, na czole. Tylko na czole. również rozwijające się w \'strupy" odlozylam ten tonik. O boje się nim nawet \' umyć recę" że tak powiem.
Może to tylko taka reakcja mojej skóry, ale nie mam skóry alergicznej, i nigdy tak nie miałam, i nie jestem wierna jednemu produktowi, często zmieniam pianki, żele, toniki i kremy. więc przypadek?

Używam tego produktu od: dwa razy uzyłam
Ilość zużytych opakowań: jak wyzej.

Średniak

Tonik fajnie nawilża ale nie pomaga w pozbyciu się wyprysków. Fakt, że nie powstają nowe ale działa za słabo na te, które już są. Nie kupię ponownie, ponieważ liczyłam na silniejsze działanie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry tonik

Mam buzię wrażliwą, którą łatwo można wysuszyć i podrażnić.Jednak tonik sprawdził się u mnie, działa łagodząco, delikatnie nawilża- ale napewno nie wysusza, fajnie oczyszcza. Starcza na długo. Niestety moja cera baaardzo szybko się przyzwyczaja do kosmetyków i pod koniec drugiego opakowania przestał działać :( , tak jest u mnie z każdym kosmetykiem..... Podsumowując POLECAM!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

NAJLEPSZY

To zdecydowanie mój faworyt spośród tonik oczyszczających. Delikatny, łagodny, bezalkoholowy. Działa. Nie wyskakują po nim krosty, nie uczula, likwiduje już te istniejące. Może nie wpływa na stan wydzielania sebum, ale likwiduje drobne krostki, które czasem mnie nękają. Naprawdę dobry produkt, zdecydowanie nie wysusza skóry, wart jest polecenia. Tani i wydajny.

Używam tego produktu od:2,5miesiąca

wysyp

po stosowaniu tego toniku zauważyłam wysyp pryszczy i nie jest to przypadkowe bo dzieje się tak zawsze po jego użyciu;/ używałam go codziennie wieczorem a rano na moje twarzy pojawiało sie kilka nowych krostek, nie wiedziałam czy to od niego ale na wszelki wypadek zaprzestałam jego używania lecz za kazdym razem jak sie tylko odważyłam znów go użyc to stan mojej cery znacznie sie pogarszał, tak samo jest z kremem na noc z tej serii, zdecydowanie nie polecam

delikatny

Natknęłam się na niego przypadkiem. Kupuje go za 14 zł w aptece. Nie mam skóry trądzikowej, ale mieszaną ze skłonnościami do niedoskonałości typu małe wypryski. Wielkim plusem jest to, że oczyszcza i nie wysusza. Skóra po nim jest napięta. Stosuję go rano i wieczorem regularnie, mojej cerze przynosi ulgę wyprysków jest mniej. Moim zdaniem nie jest on typowo do skóry trądzikowej. Bardzo go lubię, ze względu na to, że nie wysusza, nie podrażnia, jest bardzo wydajny. Według mnie nie jest ani trochę podobny do toników z drogerii za 3 zł.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:2-3

nic z tego

Żadnych efektów, poza jedynym plusem, że nie podrażnia i nie wysusza.

Efektu antybakteryjnego nie zauważyłam, cerę mam nawet gorszą podczas stosowania tego toniku (choć pewnie to przypadek). Jednym słowem - tonik na poziomie tych z drogerii za 3 zł, a kupiony w aptece za 16. Do tego śmierdzi - jakby dawał jakieś efekty to nie mam nic przeciwko, ale tak?

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

bardzo dobry tonik

Nie mam wprawdzie cery tradzikowej, ale od czasu do czasu pojawiaja sie jakies niedoskonalosci. Podczas stosowania tego toniku cera byla idealna. Dziala przy tym lagodnie, nie wysusza. Prawie nie ma zapachu, jest taki "apteczny" co bardzo mi odpowiada.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:uzywalam go przez ok. 2 miesiace i zamierzam kupic ponownie

W porządku, ale...

Większość obietnic producenta: zmniejszenie natłuszczenia, działanie przeciwbakteryjne, a w efekcie - zmniejszenie liczby wykwitów - jest spełniona. Ale z jedną, bardzo ważną sprawą jest problem - z nawilżeniem. Po paru tygodniach stosowania czułam, że ten tonik działa zbyt mocno, co prowadziło do zaczerwienień i podrażnień. Dlatego też przestałam go używać, choć początkowo byłam bardzo zadowolona.

porządny:)

na początku zaznaczam, że uporałam się już z największą falą trądziku w moim życiu (przynajmniej tak mi się wydaje;)) i tylko czasem gdzieniegdzie coś się pojawi. Tonik bardzo dobrze mi służy - nie jest za mocny, nie wysusza (inne niestety wysuszały), działa delikatnie ale jednocześnie po dłuższym stosowaniu widać jego efekty. trochę rozjaśnia, przyjemnie odświeża, mam wrażenie, że zapobiega pojawianiu się nowych syfków i delikatnie normalizuje. do tego jest dosyć wydajny i nie jakiś powalająco drogi, jedyne co mi przeszkadza to opakowanie i ten wielki otwór z którego czasem wydobywa się za dużo toniku, trudno go sobie dozować tak jak się chce.

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki