Helena Rubinstein, Prodigy Foundation (Podkład liftingujący SPF 20)

Helena Rubinstein, Prodigy Foundation (Podkład liftingujący SPF 20)

Przeciwzmarszczkowy podkład najnowszej generacji, który przeciwdziała mechanizmom starzenia się skóry.
Zawiera :
- prowitaminę B5 oraz wyciąg z alg, które stymulują odnowę komórkową skóry
- miód akacjowy oraz wyciąg z pączków buku - ma właściwości rozjaśniające i złuszczające
- peptydy ryżowe i wyciąg z nasion soi i alg brunatnych, które wpływają na syntezę elastyny i kolagenu, odpowiedzialnych za jędrność i gładkość skóry
- prekursor ceramidowy oraz cholesterol przyspieszających syntezę lipidów odżywiając i nawilżając tym samym skórę
Zapewnia natychmiastowy efekt liftingu. Skóra jest gładka i promienna, a zmarszczki widocznie zredukowane. Zawiera filtr SPF 20.
Podkład zapewnia:
- długotrwały, jednolity kolor

Cena: 300zł / 30ml
/bw/

przyzwoity

Dostalam probke produktu. Kolor waniliowy - chyba najjasniejszy.
Plusy:
-cudowna konsystencja
-pieknie gladka i zrelaksowana skora
-cudny kolor, ktory stapia sie ze skora
-nie podkresla skorek

Minusy:
-nieco klei sie na skorze, ze odeszla mi ochota na pelen makijaz... inaczej czulabym sie cala jakas zaklejona.
-jak na te cene, czegos mi w nim brakuje.

Używam tego produktu od:probki
Ilość zużytych opakowań: probki

średniak

no cóż...
plusy:
miękka,gęsta konsystencja,idealnie się rozprowadza,super dla suchej cery
ładnie rozświetla twarz, nie tworzy maski
minusy:
kiepsko kryje, wytrzymuje ok5-6godz
słoiczek nieporęczny(chociaż ładny)
cena
w sumie-nie jest wart tych pieniędzy,zawiodłam się

Używam tego produktu od:ok 2 mies

FATALNY....

Niestety, będę musiała obniżyć mu ocenę, bo bardzo mnie ten podkład rozczarował. Kupiłam go w polskiej Sephorze, więc na pewno jest oryginalny i świeży.
Według mnie ma same wady:
* bardzo topornie się rozprowadza,
* wchodzi w pory przez co stają się bardzo widoczne,
* słabe właściwości kryjące, nie kamufluje ani popękanych naczynek, ani
plamek pigmentacyjnych
* ściąga skórę
* opakowanie - piękne, ale bardzo niepraktyczne i niehigieniczne
* cena - ponad 300zł :(

Używam tego produktu od: kilka mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, ale raczej wyląduje w koszu niż go zużyje...

dobry

Zachwycona podkładem spectacular HR nabyłam to cudeńko. Podkład jest bardzo gęsty (przypomina raczej krem niż podkład) wydaje się świetnie nadawać do skór typowo suchych. Ma zawiesista konsystencję, ale dość dobrze się rozprowadza. Przepięknie pachnie. Mimo swej gęstości nie kryje lepiej niż wspomniany wyżej spectacular (powiedziałabym, że słabiej), ale z pewnością jest bardziej widoczny na buzi (można przesadzając z ilością osiągnąć efekt maski). Trzyma się na mojej buzi około 6-7 godzin (znowu słabiej niż poprzednik) i szybciej niż u poprzednika buzia się błyszczy. Uogólniając: podkład świetny, łagodny dla buzi, gęsty i treściwy, idealny do skór typowo suchych....w porównaniu do mojego ideału wypada bardziej blado....jeżeli weźmiemy pod uwagę również cenę....dużo gorzej. Mam kolor vanilia, idealny do jasnych cer. Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Mój KWC!!!!

Jestem właścicielką cery mieszanej, z widocznymi naczynkami oraz miejscami lekko łuczącymi się-dość problemowej. Podkład ten świetnie kryje moje niedoskonołści wyrównując jednocześnie miejsca z widocznymi "skórkami". Twarz wygląda naprawdę ślicznie:)
Najlepszy podkład dla cery dojrzałej jaki kiedykolwiek używałam. Jak dla mnie spełnia wszystkie obietnice producenta. Mimo wysokiej ceny zostane mu wierna.
Dodam, że bardzo wydajny. Używam koloru 22 pink apricot.

Używam tego produktu od:10 m-cy

jeden z najlepszych

Bardzo udany produkt HR. Stosuję go na bazę MACa i jestem bardzo zadowolona z efektu. Konsystencja milutka, rozprowadza się łatwo i równomiernie. Przyzwoicie kryje (w moim przypadku nieźle radzi sobie z kamuflowaniem naczynek), ale jednocześnie doskonale się stapia ze skórą i pozostaje niewidoczny. O efekcie maski czy tapety nie ma mowy.
Buzia wygląda świeżo i naturalnie.
Kolor 23 biscuit daje prześliczy efekt skóry muśniętej słońcem, ale całkiem bladolicym nie polecam tego odcienia :)

Jest Boski KWC

Jeden z najlepszych jakich używałam w życiu. Spełnia wszystkie obietnice producenta.
Twarz jest wygładzona, ujędrniona i jednolita. Pięknie i równomiernie się nakłada cieniusieńką warstewką. Niewidoczny na twarzy. Trwały i średnio kryjący.
Dla Pan dojrzałych idealny kosmetyk. Zakochałam sie w nim. Odcień vanilla bardzo naturalny, stapia sie z odcieniem cery.
Jedyne minusy to nieporęczny słoiczek, nie do kosmetyczki i nie do torebki oraz cena 300zł w Douglasie. Ale naprawdę warto. Polecam