Avon, Perfect Wear, Extralasting Foundation SPF 15 (Idealnie trwały podkład)

Avon, Perfect Wear, Extralasting Foundation SPF 15 (Idealnie trwały podkład)

Wyjątkowo trwały, ale ultralekki podkład, rozprowadza się idealnie miękko i równo, nadając cerze nieskazitelną gładkość. Zapewnia niezmienność koloru do 12 godzin, chroni przed słońcem dzięki SPF 15. Odporny na wodę, wilgoć i ścieranie, po całym dniu wygląda tak świeżo, jak w momencie aplikacji.

Skład:

Cena: 35,90zł / 30ml
/e/

Genialny :slina:

Podkład jak dla mnie idealny. Strasznie mi smutno, że go wycofali z produkcji. Ma same zalety!

+ trwałość oceniam na 5+, utrzymywał się na twarzy cały dzień, bez poprawek
+ super matował
+ świetnie wygładzał, przez co chciało się aż miziać bo buźce :brzydal:
+ konsystencja dość gęsta, dzięki czemu podkład nie spływał z twarzy
+ zapach przyjemny, nieintensywny
+ nie zapychał
+ nadawał się do cery problemowej, ponieważ wysuszał małe niespodzianki

Z pewnością kupiłabym go ponownie.

Niszczy cerę! Nigdy więcej!

Kilka lat temu w szale na Avon dałam się skusić i ja na różne kosmetyki.

Ten podkład bardzo zniszczył mi cerę. \'\'Poprawił\'\' efekt jego kolegów -żelu i toniku do twarzy.

Miałam odcień ivory - najjaśniejszy.

Konsystencja bardzo toporna, gęsta, trudno się rozprowadzała, szybko zastygała na twarzy, bywało, że i robiły się smugi.

Efekt końcowy? Twarz MUMIA! Potworna maska!

Po zmyciu twarz była sucha, poszarzała.

Cena: kupiłam za 26zł

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego

O NIE!

Produkt już wycofany, ale ze względu na to, że go przetestowałam, opinii napisać się nie zawaham. ;-)

Kupiłam skuszona licznymi pozytywnymi opiniami na wizażu. Najjaśniejszy odcień okazał się być dla mnie jednak zbyt ciemny. Pomijając kolor:

Dałam temu podkładowi kilka prób. Zastanawiałam się czy coś ze mną nie tak, że nie potrafię go odpowiednio nałożyć. I to wcale nie ze mną coś nie halo, ale z tą mazią. :-D

Konsystencja: bardzo gęsta, trudno jest dobrze rozprowadzić. Tym bardziej, że podkład wręcz zastyga w mgnieniu oka. Potrzeba naprawdę szybkiej i wprawnej aplikacji, by nie pozostawić smug (a o nie w przypadku tego właśnie podkładu niezmiernie łatwo).
Jeśli już uda się go dobrze nałożyć, to przy naruszeniu makijażu po prostu \'łuszczy się\'. Nie wygląda to dobrze, o nie.

Podkreśla suche skórki.

Zmienia kolor, ciemnieje na twarzy, wygląda wręcz na pomarańczowy.

Wg mnie jest po prostu ciężki. Czuć go, mając na twarzy.

Ma specyficzny zapach. Oczywiście kwestia gustu, jednak mnie się nie podoba. Nazwałabym go \'chemicznym\'.

Lepi się. Dotykając później twarzy można się po prostu przylepić. :-D

PODSUMOWUJĄC: Nie polecam!

Używam tego produktu od: było kilka podejść
Ilość zużytych opakowań: połowa

Nie wiem

Kiedyś byłam zachwycona tym podkładem, spełniał moje wymagania: krył, utrzymywał się na skórze, do tego znalazłam idealny odcień, wszystko było ok. Zawsze kupowałam go na zapas, bo znikał czasami z katalogu.

Potem chyba go jakoś zmienili, bo nagle przestał być taki trwały. Utrzymywał się na skórze góra 4 h. Do tego po pewnym czasie po otwarciu jakby gęstniał i trudniej go było rozprowadzać.

Plusem jednak wciąż pozostaje jego wydajność i wygodne opakowanie, które mieści się wszędzie.

Na półce wciąż mam trzy opakowania, z czego jedno nadpoczęte, ale teraz mam już problemy z zużyciem ich.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo (10, a może i więcej)

Nie, jeszcze raz nie...

Zacznę od plusów: kolor shell był dla mnie idealny, faktycznie jest dość trwały.
A teraz minusy:
- konsystencja - gęsty, ciężko go w ogóle rozsmarować
- podkreśla chociażby troszkę wysuszoną skórę (od razu widać "skórki")
- zapach - położony na skórę ma, nie tylko dla mnie, także dla paru innych osób, nieładny, drażniący zapach

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół

IDEALNY DLA MNIE, NIECH WRÓCI

To mój ukochany podkład od jakichś 11 lat. Nigdy mnie nie zawiódł, a mam spore problemy z trądzikiem różowatym, rumieniem i niemal na większość podkładów jestem uczulona. Perfect Wear mnie nie uczula, zakrywa mój rumień i jest bardzo trwały. Nakładajac go ma się pewność, iż cały dzień będzie na twarzy. Nie rozumiem tylko jednego - dlaczego Avon zdecydował się wycofać ten świetny podkład, nie tylko przeze mnie uważany za bardzo dobry, a w zamian wprowadził dużo słabszy produkt, gorzej kryjący, mniej trwały. To wielki błąd tej firmy. Czemu nie kontynuować czegoś, co jest dobre, a dawać w zamian gorsze. W sprawie tego podkładu pisałam nawet do Avonu. Bardzo ubolewam nad wycofaniem tego produktu. Zrobiłam sobie już zapas na jakiś czas. Coś mi się zdaje, że jak skończy mi się ten zapas, nie uda mi się natrafić na równie dobry produkt. wg. mnie był on świetnym wyborem dla osób z problemami skórymi, które tak jak ja mają co korygować.Próbowałam masy specyfików (aptecznych i nie tylko), ale żaden podkład nie był taki dobry. Apeluję do firmy Avon - NIECH WRÓCI PODKŁAD PERFECT WEAR!

Ilość zużytych opakowań: wiele

Idealny dla mieszanych, jasnych cer. Szkoda, że już niedostępny.

Plusy:

*fajne jasne odcienie, ja akurat miałam shell i był IDEALNY, zupełnie nie odcinał się od szyi

* rozświetlenie twarzy, taki przyjemny glow

(Wiem, że nie wszystkim może to odpowiadać ale lubiłam go samego na twarzy bez pudru utrwalającego, bo wtedy twarz była taka naturalna pomimo lekkiego błyszczenia, bo mimo iż mam cerę mieszaną wolę się trochę błyszczeć, niż wyglądać jak suchy beton, co inne podkłady robiły z moją buzią)

* efekt krycia bardzo dobry, czasem stosowałam jako sam korektor pod oczy

* trwały, wytrzymywał cały dzień

* nawet nałożony palcami wtapiał się w skórę, ona jakby go w siebie wchłaniała

* SPF 15 - zawsze coś

Szkoda, że go wycofali, bo był jednym z nielicznych produktów Avonu, które polubiłam. Zatem to jedyny minus, że obecnie jest trudno dostepny. Dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Można jeszcze czasem dorwać na allegro.

BTW ciekawe dlaczego jak coś jest dobre, to często czy to Avon czy Oriflame, nie decyduje sie kontynuować sprzedaży, strasznie nad tym ubolewam:(

Używam tego produktu od: wrzesień 2011
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Dla mnie super

Wyszukalam go w kosmetyczce i postanowilam w koncu wyprobowac. Czekalam na zime,az buzia zblednie,bo wybralam w ciemno jasny odcien (nude), ktory dla mnie jest odpowniedni tylko zima. Jestem mile zaskoczona tym podkladem,bo podklady avonu nigdy mnie nie zadowalaly. A to za malo kryly,szybko sie scieraly,wygladaly nienaturalnie. Ale ten podklad jest inny,naprawde :) Mam cere mieszana.

Tak wiec plusy:

-super kryje
-gesty,nie wylewa sie z tubki
-nie tworzy plam (przy dokladnym rozprowadzeniu)
-efekt matowy,ale bez maski
-jest mega trwaly,nie probowalam na basenie,ale raz wzielam prysznic z nim na buzi i nie splynal :)
-swietnie trzyma roz,bronzer
-wydajny

Minusy:
-wycofany
-troche sie lepi podszas nakladania

Chyba jedyny podklad avonu,jaki zasluguje na uwage dla osob szukajacych trwalego,nieskazitelnego make-upu :)

Używam tego produktu od: niedawna

Idealny !

Jako że mam bardzo ogromny problem z dopasowaniem jakiego kolwiek pudru do mojej cery , bo żadne drogie pudry ani żadne markowe nie są tak dobre jak do tej pory ten się okazał! Nie miałam zamiaru go nawet zmieniać bo ten podkład jest po prostu idealny . ale niestety wycofali go z produkcji i zamienili na jakieś przereklamowane gówno :(

puder jest idealny ! Na tyle pudrów ile wypróbowałam tylko ten jeden jedyny do mnie pasuje!

Jako że również mam problemy z cerą muszę przyznać ze ten puder jest do niej idealny!

+ Kryje bardzo dobrze

+ trwaly , nie spływa

(* na początku trochę wygląda jak maska więc trzeba go dobrze rozprowadzić , ale po jakimś czasie wygłada cudownie na buzi , owiele lepiej niż zaraz po nałożeniu!

*Można przebawić się w nim całą impreze,
a on pod koniec imprezy będzie wygładał lepiej niż przed nałożeniem.

Jeżeli ktoś ma bardzo tłustą cere po paru nastu godzinach musi go poprawic bo mogą powstać poprostu plamy na twarzy ALE i tak trzyma 1Ox dłużej od innych pudrów

* jak się go leciutko po pomalowaniu zwilży z wodą wygląda cudownie..

* można nawet w nim pływać nad jeziorem.. i nie spłynie ! )

+ wydajny !

+Matowy

+ trfała konsystencja!

+ nie powiększa problemów skórnych u mnie wręcz przeciwnie nawet wydaje mi się że jest ich mniej przy stosowaniu jego, ale to może tylko takie uczucie

NAPRAWDE POLECAM! bo jest Godny polecenia!

Do cer mieszanych bynajmniej jest idealny :))
niezastąpiony!

całkiem dobry,ale ciężki

Podkład całkiem dobrze kryje.
Jednak ciężko się go nakłada.Jest po prostu gęsty.
Mam tłusta cerę i do mojej się nie nadaje.
Podbierałam czasem siostrze.
Miała chyba Ivory i mega blada byłam jak się nim wysmarowałam..

Kilka lat temu mogłam go używać,jednak obecnie ten podkład nie dla mojej cery :(

Używam tego produktu od: okazjonalnie jak podbiorę siorce ;)
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

Nie zachwyca

To nie dla mnie.
Ogólnie nie jestem zwolenniczką podkładów marki avon, miałam 3 różne. Każe chyba musiałam oddać.
Może i cenę mają średnią, ale to na tyle.

Używam tego produktu od: 10 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Cudowny :)

Używałam go dość długo. Najpierw kolor "nude", który po opaleniu był dla mnie za jasny, więc zmieniłam go na "shell". Jak dla mnie podkład godny polecenia
Zalety:
- gama kolorów,
- konsystencja,
- krycie,
- matowienie,
- wydajność,
- zapach, nie wiem czemu, ale zapach dla mnie jest piękny :P

Wady:
- opakowanie.

Niestety AVON chyba wycofał ten podkład z produkcji :(, a szkoda...

Ilość zużytych opakowań: 20 próbek + 1 całe opakowanie