Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Odżywka przeznaczona do słabych, kruchych i rozdwajaj ach sie paznokci. Jej silna formula wzmacnia, regeneruje i chroni. Rezultaty: mocno utwardzone, odporne na uszkodzenia i zadbane paznokcie.

Szału nie ma

Utwardzacz Esscence kupiłam, potrzebując preparatu, który skutecznie utwardziłby moje dość miękkie, a bez przerwy malowane paznokcie. Znając markę Essence i będąc przekonana o naprawdę dobrej jakości jej produktów (przy dość niskiej cenie) postanowiłam zakupić Ultra Strong Nail Hardener. I niestety się rozczarowałam...

MINUSY:
- DZIAŁANIE DŁUGOFALOWE: Przy stosowaniu utwardzacza bezpośrednio na płytkę, pod kolorową emalię szybko dorobiłam się pogorszenia stanu paznokci. Utwardzacz niestety przyczynił się do tego i sprawił, że paznokcie choć twardsze niż przed jego użyciem zaczęły się nieestetycznie rozdwajać i porobiły się na nich niewielkie pęcherzyki.
- ZAPACH: O ile malując paznokcie liczę się z tym, że lakier nie będzie pachniał różami ani fiołkami, o tyle aromat wydzielany przez utwardzacz Essence naprawdę przyprawia o zawroty głowy (mi osobiście przypomina rozpuszczalnik) :/
- KONSYSTENCJA: Mam lakier od pół roku, a od jakichś dwóch miesięcy niemiłosiernie zgęstniał, tak że bardzo ciężko jest go wydobyć z opakowania. Gdy ta sztuka się uda, lakier podczas aplikacji strasznie się ciągnie, smuży i baaardzo długo schnie...

PLUSY:
+ CENA: Dość przystępna.
+ SPRAWDZI SIĘ JAKO TOP COAT: Zniechęcona koszmarnym działaniem utwardzacza bezpośrednio na płytce, postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę, tym razem jako top coat. O dziwo tutaj odnalazł się nieźle, delikatnie przedłużył trwałość emalii i nie spowodował już takiej ruiny na moich paznokciach.
+ UTWARDZA: Preparat spełnia swoją podstawową funkcję, dzięki niemu rzeczywiście paznokcie są twardsze i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

W ogólnym rozrachunku mam co do niego bardzo mieszane oczucia. O ile utwardza płytkę, o tyle zaaplikowany bezpośrednio na nią wpływa na pogorszenie jej kondycji... Na szczęście odkryłam Sally Hansen Insta Dri, które jest preparatem bardziej uniwersalnym i lepiej współpracuje z moimi paznokciami. I choć utwardzacz Essence już mi się kończy, z pewnością do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: około pół roku

Zaszkodził moim paznokciom..

Utwardza, nabłyszcza, robi wszystko, co powinien, ale po godzinie od aplikacji moje paznokcie zaczęły tak boleć, ze natychmiast to zmyłam. Dałam godzinę temu drugą szansę i to samo- przed chwilą myślałam, że mi odpadną.
Okropny, dostałam po nim dzikiej reakcji alergicznej. Nigdy tak nie miałam.

Używam tego produktu od: Kupiłam ok. pół miesiąca temu. Użyłam 2 razy.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

uwielbiam!

używam tego produktu z przerwami już 3 lata. na zmianę z sally hansen (słaby), wracam do niego regularnie. moje słabe i beznadziejne paznokcie są naprawdę utwardzone i mocne. lakier utrzymuje się na nim wyjątkowo długo nawet przy pracy fizycznej (jestem sprzedawcą).

Ilość zużytych opakowań: 6,7?

skuteczny

Ostatnimi czasy moje paznokcie stały się bardzo łamliwe, kruche i niemiłosiernie się rozdwajały. Poszukiwałam czegoś,co je wzmocni i sprawi,że staną się twardsze.Zdecydowałam się na ten produkt ze względu na wiele pochlebnych recenzji.I muszę przyznać,że efekt jest świetny i co najważniejsze widoczny już po niedługim czasie.

Plusy;
+faktycznie utwardza paznokcie,po użyciu preparatu nie łamią się i nie rozdwajają,
+wygodna aplikacja
+niska cena
+stosowany jako baza przedłuża trwałość lakieru

Minusy:
-zapach
-drażni oczy podczas aplikacji

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

To jeszcze nie to

W moim przypadku odżywka bardzo dobrze spełniła swoje zadanie jeśli chodzi o utwardzenie i wzmocnienie paznokci, jednak po pewnym czasie zaobserwowałam efekty uboczne: paznokcie brzydko zżółkły i pojawiły się na nich białe pęknięcia. Dodatkowo jeśli tak jak ja nie zabezpiecza się skórek wbrew zaleceniom producenta, trzeba liczyć się ze znacznym pogorszeniem ich stanu. Podsumowując:
PLUSY:
+ utwardza i wzmacnia paznokcie

MINUSY:
- zżółknięte paznokcie
- brzydkie białe pęknięcia na płytce
- niezbyt przyjemny, gryzący zapach

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Lubimy się.

Dostałam ten produkt jako prezent do zakupów. I byłam niesamowicie zdziwiona.

Plusy:
-używana jako baza pod lakier przedłuża jego trwałość
-wreszcie nie rozwarstwiają mi się paznokcie

Minusy:
-dość nieprzyjemny zapach
-trzeba pamiętać o robieniu przerw, bo moze zrobić jeszcze większe kuku
-srebrna folia na opakowaniu zaczęła schodzić, więc po każdym użyciu miałam całe dłonie i czasem twarz uwaloną na srebrno

Ale ogólnie efekt jest fajny i plusy przeważają minusy...

Używam tego produktu od: kilku jeśli nie kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, doszczętnie wykorzystane, do ostatniej kropelki

Widzę poprawę

Utwardzacz stosuję od kilku tygodni.

Po przygodzie z eveline, szukałam czegoś co uratuje moje zmasakrowane paznokcie. Chciałam produkt bez formaldehydu ale zaryzykowałam ostatni raz i jak na razie moje odczucia są pozytywne.

Co ważne nie śmierdzi tak bardzo jak eveline. Nie mam już potoku łez ani duszności podczas malowania. Utwardzacz nie odpryskuje, chroni i utwardza płytkę, zasklepia rozdwojenia i pęknięcia, i co dla mnie jest też ważne paznokcie nie bolą po nałożeniu preparatu.

Produkt jest łagodniejszy a skuteczny.

Paznokcie rosną w swoim tempie ale zdecydowanie mniej pękają i przestały się rozdwajać.

Póki co nie ma żadnych efektów ubocznych i jestem zadowolona, a kuracja trwa. ;)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ulubiony :D

Odkąd mam tę odżywkę udało mi się zapuścić długie i zdrowe paznokcie :)

+utwardza
+paznokcie się nie rozdwajają
+dostępność
+ładne opakowanie
+cena

-opakowanie choć ładne, to nie praktyczne. Nie widać, ile produktu zostało w buteleczce

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

uwaga. czytać instrukjcę obsługi. a ja utwardzaczowi podziękuję.

odżywkę (utwardzacz) dostałam jako gratis podczas zakupów w drogerii. inaczej pewnie nie zwróciłabym na nią uwagi.

co mi się podoba:
-ciekawe srebrne opakowanie
-na paznokciach wygląda jak bezbarwny lakier
-dorzucę może jeszcze pędzelek
i to by było na tyle

co produkt skreśla:
-opakowanie jest efektowne, ale równocześnie utrudnia przeczytanie składu oraz instrukcję użytkowania lakieru
!czyli słabo czytelny skład odżywki!
-nie zauważyłam zmian w szybkości wzrostu paznokci, bo od zawsze rosły szybko
-utwardza ale jest ale. pod wpływem kosmetyku paznokcie zaczęły mi się bardziej rozdwajać

stosowanie się do zaleceń producenta jest kluczowe. z prostego powodu. w składzie ma truciznę- formaldehyd. czego nie zauważyłam od razu i stosowałam jako zwykłą odżywkę.
byłoby bezpieczniej, gdyby na opakowaniu było czytelniej zaznaczone, że utwardzacz ma formalinę. zwłaszcza, jeśli bywa się gapą, tak jak ja. w każdym razie dla mnie ważniejsze jest zdrowie niż preparat do paznokci, w dodatku o wątpliwym działaniu. kosmetyki i tak mają w sobie tablicę mendelejewa. ale ten formaldehyd skutecznie mnie zniechęca. wolę wybrać inny produkt. na szczęście w dziesiejszych czasach mam duży wybór. z czego zamierzam korzystać.

Używam tego produktu od: nieregularnie, od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Polecam!

+ utwardza
+ paznokcie się nie łamią i nie rozdwajają
+ płytka ma ładny kolor
+ kolorowy lakier nałożony na odżywkę dłużej trzyma
+ wolny brzeg paznokcia jest dużo jaśniejszy niż zazwyczaj

Minusem jest buteleczka- nie widać ile odżywki zostało.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

No i to jest dobra odżywka

W końcu odżywka która działa, a nie szkodzi. Po bardzo złych przygodach z odzywkami firmy Eveline, odzywka Essence jest dla moich paznokci wybawieniem.
W końcu moje paznokcie rosną zdrowe, mocne, bez przebarwień (których dostały od używania odżywki Eveline), nie rozdwajają się ani nie łamią.
Odżywkę stosuje zgodnie ze wskazówkami producenta, chociaż czasami zapomnę i potrzymam 1-2 dni dłużej a mimo to nic złego się nie dzieje.
Stosuje również jako bazę pod lakier oraz top coat i tutaj również działa bardzo dobrze.
Bardzo przystępna cena, z dostępnością też nie ma problemu, wysoka jakość. Polecam

Tańsze Herome Lab.

Cudeńko za przystępną cenę :)
+ Wygodny pędzelek
+Dostępność
+Faktycznie doskonale utwardza paznokcie
+Dzięki niemu nie mam czerwono- fioletowych paznokci - dobrze chroni płytkę paznokcia przed przebarwieniami
+Paznokcie łamią się zdecydowanie mniej
+Nie rozdwajają się
+Mogę zapuścić je dłuuugie i twarde

Minusy za formaldehyd

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1