Kolastyna, Nastolatki, Mleczko i tonik 2 w 1 antybakteryjne

Kolastyna, Nastolatki, Mleczko i tonik 2 w 1 antybakteryjne

Formuła toniku i mleczka w jednym, pozwala na szybkie, skuteczne oczyszczanie cery i jednoczesną pielęgnację. Przeznaczony do cery normalnej, mieszanej i tłustej. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia i makijaż, nadaje się do zmywania makijażu oczu.
zł / 200 ml

Było nie takie zły

uzywalam tego produktu baaardzo dawno temu, ale mam dobre wspomnienia. Uwywalam wsponie z zelem i tonikiem z tej samej serii. Produkty ladny zapach, ale niestety nie eliminowaly niedoskonalosci. Byly tanie i ogolnodostepne.

Kolejne wspomnienia.

Moja skóra szybko przyzwyczajała się do tych kosmetyków i nie działały. Trudno było je też dostać (czasem były w rossmanie a czasem nie). Cenowo- kilkanaście złotych to jednak za dużo jak na kosmetyki kiepskiej jakości.

smiech na sali

Sama z siebie nigdy bym nie kupila, bo nie lubie tej firmy tak samo jak Bielendy. Wygralam w jakims konkursie razem z innymi badziewiami z tej serii. Zaznacze, ze nie uzywalam mleczka do calej twarzy, bo w skladzi jest parafina i skonczyloby sie to wizyta u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy. Zmywalam nim makijaz oczu. Do tego sie nie nadawalo. Tusz (zwykly, nie uzywam wodoodpornych) rozmazywal sie po calej twarzy, a mleczko tak piekoln(nie jestem wrazliwcem), ze po tym ´´demakijazu´´ wygladalam jak wsciekly krolik.

Używam tego produktu od:jak tylko sie pojawilo na rynku
Ilość zużytych opakowań:1 ze skapstwa

dobre mleczko

Raczej dobre mleczko , gorzej z tym tonikiem ktory tam jest podobno , bo jet raczej tlusty w kazdym razie daje takie wraznie.I raczej nie tonizuje cery raczej ja nawilza.Nie spelnia zadania toniku ale jest swietny jako mleczko dlatego go lubie.Jest bardzo gesty i raczej wydajny . za taka cere polecam dobre mleczko do demakijazu twarzy i oczu

Używam tego produktu od:ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań:1\2

mój KWC do demakijązu oczu

Używam tego wspaniałego kosmetyku tylko do makijażu oczu. Doskonale sobie z tym radzi!!! Nie podrażnia oczu, zapach ładny, tyle że skóra sie po nim świeci, ale to nic, bo do demakijązu jest wspaniały. Radzi sobie doskonale, jak już mówiłam :) poprostu mój kwc w kategorii 'demakijaż oczu' :)

Przy 'Czy kupisz ten produkt ponownie?' zacznaczyłam od 'Tak'...ale i tak go nie kupię, bo już ok. 10 misiecy, cy moze wiecej go urzywam i nawet nie jestm w połowie i jest bardzo wydajny. I wydaje mi sie, ze dlugo dlugo dlugooo go jeszcze bede go uzywac, ale jak sie skoncze, to oczywiscie KUPIE GO :)

Używam tego produktu od:nie wiem od kiedy, ale juz dosyc dlugo
Ilość zużytych opakowań: wciąż to samo jedno opakowanie

do demakijażu

Używam tego kosmetyku do demakijażu oczu i z tym zadaniem radzi on sobie świetnie, bo zmywa dokładnie tusz oraz cienie nie podrażniając oczu.
Czasem stosuję to mleczko do przemywania twarzy, ale ze wzgledu na brak jego matujacych właściwości, jedynie na noc. Tak stosowane mleczko oczyszcza skórę i chyba delikatnie natłuszcza...:>
Zapach bardzo mi odpowiada:)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Badziewie

Może nie jest najgorszy, ale nie podszedł mi. Nie mm wątów do oczyszczania, ale wolę używać żelu i wody zamiast tego oleju. Nie będę się dużo rozgadywać, bo do tej serii nigdy nie miałam zaufania.

KIEPŚNIUTKI:(

Bardzo kiepski podobnie jak tonik, wogóle cała ta seria jest nieudana. Oktopnie tłusty świeciłam się po nim jak latarnia :( i niestety o ile tonik zmęczyłam do końca to tego paskudztwa nie dałam rady, bo kto to widział żebym chodziła jak naolejona:( NIE POLECAM

Bardzo dobre

Chcę na początku zaznaczyć że nie jest to kosmetyk z kategorii przeznaczonej do mojej cery. Używałam tego mleczka-toniku do demakijażu oczu więc będę je oceniać pod tym względem.
Wiele kosmetyków podrażnia moje powieki a tu o dziwo nic się nie działo, nawet gdy stosowałam większe jego ilości. Bardzo dobrze usuwa makijaż, nie muszę wiele razy przecierać powiek by usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Nie wysusza skóry ale ją nawilża i lekko natłuszcza. Na powiekach i w ich okolicach nie pojawiają się żadne zaczerwienienia, skóra ma ładny, naturalny koloryt. Kosmetyk ma przyjemny zapach.

Używam tego kosmetyku od: miesiąca
ilość zużytych opakowań: 1 całe

Kiepściutki

Kiepski to mało powiedziane, ten tonik to porażka (z resztą cała seria taka wlasnie jest). Już nie wspomne o tym, ze po wyskoczeniu kolejnej kroski wylałam pól butelki do zlewu :( Nie uzwiełam sie na Kolastynę, tylko wyrażam swoja opinie. Dodam jeszcze, że po odstawieniu kosmetyków nastolatki cera wróciła do normalnego stanu. Nie lubie tedo specyfiku i tyle :(:(:(

kiepski

Jeśli on nadaje sie do mieszanej skóry to ja nie wiem co on robi z tłustą, ja mam cere mieszaną a efektu matowienia napewno nie ma, mało tego twarz świeci sie po nim strasznie, do demakijażu oczu zdecydowanie nie polecam, cieszę sie ze z wielkim trudem skończyłam pierwsze i z pewnością ostatnie opakowanie.
Jest dosyć ciężkie, demakijaż z jego użyciem to męcza.
ilość zużytych opakowań: 1

uwaga paskudztwo

dwie gwaiazdki daje za to to mleczko cos nie cos zmywa, ale to jest straszne paskudztwo, oczy nie widza po tym normalnie do 5 minut cera po demakijazu swieci sie jak latarnia , wiec kupujcie to na wlasna odpowiedzialnosc