AA, Nano Odżywianie 25+, Krem na noc odżywczo - witalizujący

AA, Nano Odżywianie 25+, Krem na noc odżywczo - witalizujący

Wzmacnia siły witalne. Rewitalizuje i dodaje cerze blasku. Intensywnie nawilża.
Indyjski żeń-szeń zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, wygładza drobne zmarszczki, dodaje cerze blasku.
Witamina B3 stymuluje syntezę kolagenu.Kreatyna uelastycznia i wzmacnia strukturę skóry, zapobiegając jej wiotczeniu.
Nanocząsteczki Aqua Shuttle intensywnie nawilżają.
Masło z oliwek, olej rumiankowy oraz witamina E odżywiają, regenerują i rewitalizują skórę.
Alantoina i d-pantenol działają kojąco i łagodzą podrażnienia.

Nic specjalnego

Lubie kremy z AA ale niestety tym jestem rozczarowana. mam odwodnioną skórę, ale o dobrym natłuszczeniu...krem niedostatecznie nawilża...skóra nie jest co prawda sucha, ale nie jest nawilżona..lepsze są kremy Ziaja Med ...

Plusem jest ładny zapach,
Konstystenca dziwna, niemalże gliceryna, ale porów nie zapycha...

Efekt rozświetlenia-nie zauważam

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zwykłe

Lepszy od tego na dzień

To był całkiem dobry krem.
Nie nawilżał tak, jakbym tego sobie życzyła, ale był skuteczny. Nawilżał i pielęgnował skórę, rano była miękka i świeża. Miał miły zapach, tylko niestety już jest niedostępny.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Sprawdzone/potwierdzone :)

Zanim kupiłam ten krem, nie miałam nawyku stosowania kremów na noc.
Ten okazał się być strzałem w 10!
Ma super konsystencję i bardzo przyjemny zapach- jest to szczególnie ważne podczas zasypiania:)
Poza tym widać efekty! Moja skóra poprawiła swoją elastyczność i kolor już po pierwszym opakowaniu.
Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

mój, mój, moj

Skusiłam sie jakiś czas temu w Rossmannie na ten krem i nie pożalowałam. Moja sucha skora twarzy bardzo ładnie wyglada rano po tym kremie. Skończyły sie pryszcze i przebarwienia. Oczywiście cudów, które obiecuje producent nie ma...ale kto by wierzyl w obietnice producenta ;)
+ lekki bosko-przyjemny zapach
+ bardzo fajna konsystencja ( niezbyt tlusta i niezatykająca porów)
+przystępna cena
raczej nie zamienię go na żaden inny co najmniej przez następne kilka lat :D

Używam tego produktu od: 1,5 roku

w porządku z plusem

Dobry krem. Chyba najlepszy jakiego używałam, choć nie jestem ekspertem od kremów. ;) Zdecydowanie skuszę się jeszcze nie raz.
Skóra jest fajnie nawilżona i lekka. Mnie efekt zadowala, choć byc może są kremy, po których jest jeszcze lepiej.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Zdecydowanie nie!

Kremik absolutnie nie spełnił moich oczekiwań. Mam skórę mieszaną, z tego względu wybrałam też wersje dla cery tłustej i mieszanej. Po nałożeniu kremu miałam wrażenie, iż w ogóle się nie wchłaniał, zaś rano budziłam się z jeszcze bardziej tłustą twarzą. Poza tym nie zauważyłam śladów odżywienia czy nawilżenia, niestety po raz pierwszy musiałam wywalić niezużyty krem.

Ilość zużytych opakowań:1/2

godny polecenia!!

Od dawna nie mialam tak dobrego kremu. Stosuje go tyylko na policzki, szyje i nosek, gdyz na cala reszte boje sie, ze zapcha mi pory. Moze jeszcze sprobuje jak na cala reszte twarzy dziala i wtedy dopisze do recenzji.

Mam suche policzki, ktore takze maja tendencje do zapychania. Cale szczescie ten kremik tego nie robi. Kosmetyk jest gesty, tresciwy, troche tempo sie rosmarowuje, ale robi cuda z moimi policzkami. Poczatkowo troche mnie szczypaly, ale juz przeszlo. Sa cudownie miekkie, nawilzone, odzywione, gladziutkie. Bardzo jestem zadowolona z efektu!! Nie zostawia tlustego filmu, Mysle, ze jeszcze do niego wroce. Za krem zaplacilam niecale 15zł i jest bardzo wydajny przy moim stosowaniu. Przez miesiac ubylo mi mniej niz centymetr. Zapaszek (tak jakby róże) troche mnie draznil poczatkowo, ale juz sie przyzwyczailam. Używam tego produktu od:miesiaca

Na lato jest zdecydowanie za ciężki i powoduje zapychanie porów na policzkach. Aczkolwiek nie odejmnuje za to gwiazdki, gdyż w innych porach roku krem sprawdza się fantastycznie. Stosuje go obecnie tylko na szyję, aby go zużyć jak najszybcej. Wróce do niego zimą. Polecam!

Świetny

TO chyba mój najlepszy zakup kremowy. Krem super, świetny zapach, delikatny, nie dominujący. Konsystencja lekka, wchłania się bardzo szybko. Jego działanie, czyli gładka twarz i szyja widoczne po 2 dniach! Miałam problem z moją cerą, dzięki temu nawilżeniu skóra odżyła, jest wolna od paskudztw, widocznie tego jej brakowało. Mam cerę mieszaną i tam gdzie inne kremy powodowały albo wysuszanie, albo jeszcze gorsze natłuszczenie ten produkt zdał egzamin rewelacyjnie. Polecam go z czystym sumieniem, ja nie zamierzam go zamieniac na nic innego!

Używam tego produktu od:miesiąca

W pełni polecam!

Mam cerę mieszaną, więc ciężko było mi znaleźć krem, który jednocześnie dobrze nawilży i ukoi suche policzki, jak i nie przetłuści nosa i okolic czoła. A jednak!

Krem bardzo dobrze się rozprowadza, ma delikatny zapach. Skóra rano jest delikatna i miła w dotyku. Nie zatyka porów, sprawia wrażenie bardzo "lekkiego".
Po innych kremach, rano budziłam się "świecąca", teraz nie mam tego problemu.

Wydaje mi się, że opakowanie jest bardzo wydajne, poza tym lekkie, co jest dodatkowym atutem przy wszelkiego rodzaju wyjazdach i "mini kosmetyczkach".

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Kocham ten krem

Co pewien czas zmieniam kremy i próbuje czegoś nowego,ale wciąż wracam do tego samego - do Nano-odżwywianie 25+ .
Ten krem jest po prostu rewelacyjny. Mam suchą skórę, która potrzebuje silnego nawilżenia. Próbowałam już GARNIERA Nutri Dermist (uczulił), Nivei i Olaya (za słabe, nie radzą sobie z suchymi skórkami) .
Tymczasem zwykły kremik za 15 zł (o połowę tańszy niż te wyżej wymienione) radzi sobie doskonale z moją suchą skórą. Krem jest naprawdę treściwy, co widać na skórze (zostawia przyjemny ochronny film, skóra się trochę świeci), ale ja to u kremów na noc bardzo lubię. Naprawdę mocno odżywia i nawilża.
Rano buzia jest ładnie nawilżona i wypoczęta. Żadnych suchych skórek!
No i ten fajniutki zapach:)
Mam jeszcze wersję na dzień dla skóry suchej - leciutki kremik, bardzo fajny, nie zostawia filmu ale o dziwo dobrze nawilża.

Reasumując:
Krem na noc polecam wszystkim posiadaczkom suchej skóry. Dla tłustej i mieszanej może być zbyt treściwy

Używam tego produktu od:z przerwami od 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

kiepski

Krem jak dla mnie jest beznadziejny.... Krem kompletnie sie nie wchlania.
Obrzydliwy slodki zapach :-(
Cera po nim jest tlusta, wyskakuja wypryski...
Byc moze nie moge uzywac tego typu kosemtykow, bo mam cere tlusta..
No , ale spobowalam

Używam tego produktu od:2 m-cy

zaskoczenie

Wzmacnia siły witalne. Rewitalizuje i dodaje cerze blasku. Intensywnie nawilża. - tak mówi producent. Blasku cera nie dostała, sił witalnych nie wzmocnił i z tym intensywnym nawilżaniem hmmm też nie bardzo. Ale kremik godny polecenia. NIe szkodzi cerze, nie podrażnia, nie wysusza, nie zapycha. Działa kojąco o odżywia. Co do zmarszczek - też na nie nie działa. Ale kremik przyjemny. Szybko się wchłania i wydajny

Używam tego produktu od:6 m-cy