Chanel, Le Blanc De Chanel [Sheer Illuminating Base] (Baza rozświetlająca)

Chanel, Le Blanc De Chanel [Sheer Illuminating Base] (Baza rozświetlająca)

Upiększająca i modelująca baza dostosowana do wszystkich typów skóry. Komfortowa konsystencja idealnie zespalająca się ze skórą dająca uczucie delikatności, komfortu i nawilżenia.
Doskonale łączy się ze wszystkimi podkładami i pudrami.
Może być stosowana na skórę - efekt ujednolicający i odmładzający, zmieszana z podkładem daje efekt świetlistości.

bazy pod makijaż twarzy
rozświetlające
w buteleczce

Dobra pod delikatne podklady marki

Baza jest dobra , ale miałam wiele wiele znacznie lepszych .
Najważniejszymi jej zaletami są fakt że absolutnie mnie nie zapychała i zupełnie nie wysuszała
W moim odczuciu im mniej warstw na skórze tym lepiej bazy używam na imprezy, większe wyjścia , gdy mam potrzebę żeby podkład trzymał mi się dłużej i gdy używam b.ciężkich podkładów.
Baza ułatwia rozprowadzenie podkładu( choć używam gł takich które rozprowadzają się łatwo) , sprawia że pory są mniej widoczne i minimalnie przedłuża życie podkładu na skórze.
BARDZO dobrze współpracuje z podkladami marki np z pro Lumiere i perfection Lumiere tworzą idealny duet. Pewnie nie kupię jej ponownie ponieważ jest...mi zbędna. Nie oczarowała mnie i nie urwała siedzenia. Ot fajna baza.

Używam tego produktu od: Używałam 6 mies
Ilość zużytych opakowań: Raz 30 ml

przede wszystkim dla skóry suchej i normalnej

Po pierwsze nie jest prawdą że jest dla wszystkich typów skóry - może nie będzie spływała w przypadku tłustej, ale mimo wszystko jest to dodawanie kolejnej niepotrzebnej warstwy. A 3 daje poniewaz ma prawie tyle minusów co plusów:
+ łany i delikatny efekt rozswietlenia
+ lekko nawilża i ułatwia nałożenie podkładu w przypadku suchej skóry
- nieźle wspólpracuje z podkładami, mozna mieszać żeby rozjaśnić. (chyba to jest jej główna zaleta i powód żeby ją mieć w razie np.opalania/ect).
Minusy:
- jest biała więc daje biały efekt.. nie do końca transparentna, chociaż bardzo źle tez nie jest, poprostu raczej nie do stosowania solo.
- obniża trwałość podkładu.

Cudeńko

Wachałam się co do kupna tej bazy , gdyż roświetlająca baza do mieszanej cery to dużo ryzyko ale się opłaciło.
Zacznę od boskiego zapachu , delikatny ale wyczuwalny na skórze, mój chłopak uwielbia go. Faktycznie nie rozświetla za bardzo ale dla mieszanej cery jest genialny i do tego jest wydajny . Skóra po nim jest pachnąca, delikatna i miękka. Polecam.:)

Używam tego produktu od: od lat
Ilość zużytych opakowań: pełne 6, w trakcie 7

Wybielona twarz

Produkt ten kupilam zima dwa lata temu. Wtedy wydawalo to mi sie dobrym pomyslem, bo poszukiwalam czegos co ukryloby moje czerwone polika. Wiekszosc zielonych baz, ktore uzywalam byla paskudnie gesta i nie podobaly mi sie kompletnie. Pani na stoisku Chanel zarzekala sie, ze ta baza bedzie dobra by pokryc czerwieniace sie polika a takze pieknie rozswietli. Taaaaak... Rozswietlila, owszem, klocilabym sie jesli chodzi o skorygowanie czerwieni na policzkach. Efekt byl delikatny, ale niestety baza wybielila mi twarz i pozniej nawet podklad, ktory uzywalam zima byl duzo za ciemny. Ja naleze do grona osob, ktore lubia braz na twarzy, takze korzystam z samoopalaczy. Niestety przy uzyciu tej bazy, nie bylo sensu uzywania samoopalacza bo i tak moja twarz byla blada i tak :( a jednoczesnie baza nie spelnila swego podstawowego zadania.
Kiedy przyszlo lato bylo jeszcze gorzej. W Szkocji moze nie jest goraco, ale jak slonce dopiecze to wszyscy jestesmy czerwoni. Wtedy uzywanie tej bazy odrzucilo mnie jeszcze bardziej, gdyz nawet moja naturalna opalenizna nie wygladala dobrze. Takze lezala sobie ta baza w szafie przez jakis czas. Uzywalam jej do rozswietlenia luku brwiowego i wnetrza oka, ale jesli uzywac tego tylko w tym celu to 30ml produktu starczyloby na wieki... Pieknie pachnie, ale to chyba za malo, zebym mogla ta baze polecic.
Jesli macie mozliwosc to przygarnijcie jakas odlewke w perfumerii i przetestujcie w \'normalnym\' swietle.

Używam tego produktu od: Dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno zuzyte w polowie. wyladowalo w kuble

Bubel!!!!

Najgorszy bubel jaki do tej pory miałam od Chanel. Jak dla mnie ta baza nie robi nicccc. Pieniądze wyrzucone w błoto.
Po nalozeniu bazy nie zauważyłam żeby buzia była promienna i już napewno podklad nie utrzymywał sie lepiej-dłużej a takie chyba ma zadanie baza..... Już napewno lepiej sie sprawdza poprostu rozswietlajacy krem niż to coś....

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

beznadziejna

Kompletne nieporozumienie. Napewno nie dla cery mieszanej a tlustej w strefie T a juz napewno nie dla dziewczyn z ciemniejsza karnacja. Tlustawa, biala konstystencja. Rozswietlenie ktore nadaje buzi nazwalabym raczej swieceniem sie. Niewygodne opakowanie. Nadaje sie jedynie pod oczy. Jedna gwiazdka za ladny zapach.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

sama nie wiem

Szukałam naprawdę fajnej bazy i za radą Pani w sephorze skusiłam się na le blanc.\\\\\\\\n\\\\\\\\n+ ładnie rozświetla skórę\\\\\\\\n+ fajnie rozprowadza się na niej podkład \\\\\\\\n+ wymieszana z podkładem dobrze go rozjaśnia\\\\\\\\n+ nałożona pod oczy na podkład daje o niebo lepsze efekt niż korektor rozświetlający\\\\\\\\n+ ogólnie makijaz wygląda lepiej\\\\\\\\n\\\\\\\\n- dość tłustawa konsystencja która mi nie odpowiada \\\\\\\\n- cena 180 zł w drogerii\\\\\\\\n- nie widzę jakiegoś większego przedłużenia trawłości mojego make upu\\\\\\\\n\\\\\\\\nPodsumowując mogę powiedzieć że baza jest fajna ale za takie pieniądze spodziewałam się czegoś jeszcze lepszego.

za markę i nawilżenie dwie gwiazdki

Efekt rozswietlenia kojarzy mi sie z tym wybieleniem sr odka twarzy,glamourem który uzyskuje moim KCW Smashbox, Artificial Light Luminizing Lotion (Emulsja rozświetlająca) w odcieniu pearl..a chanel,porazka z ta bazą..wodnista konsystencja,rozswietlenie zerowe ,żadnych pozytywnych cech w niej sie nie dopatrzylam poza nawilzaniem ale to moge dobrym kremem uzyskac,niekoniecznie uszczuplac portfel o bajońska kwote dla marki tylko..Moze i komus podpasuje ale radze dla porownania pomalowac sie smashboxem wtedy klasyfikacja chanela spadnie bardzo nisko..

Używam tego produktu od: mca

super!

Produkt zachwalany na portalach internetowych, wahałam się ze względu na wysoką cenę.W końcu zdecydowałam się i to był strzał w 10!! Co prawda mam skórę dość suchą więc może mój zachwyt z tego wynika, nie wiem jak zachowuje się na innych rodzajach skór. Osobiście mieszam go z podkładem 1/1 i nakładam na buzię. Skóra jest promienna, świeża, rozświetlona. Oczywiście że jak nałożymy na nią potem grubą warstwą pudru to efekt rozświetlenia będzie marny, lecz ja akurat posiadam skórę bez większych problemów, także mogę pozwolić sobie na nie używanie już na to pudru;)
Produkt w dużej buteleczce więc na pewno starczy na długo;) polecam!

nie rozświetla

Skusiłam się na tę bazę i kupiłam w jakiejś promocji. Spektakularnego efektu rozświetlenia nie ma. Właściwie skóra pokryta tym produktem nie wykazuje żadnych oznak rozświetlenia. Baza na pewno nawilża, ale to dla mnie za mało. Stosowałam ją pod podkład, jak również mieszałam z podkładem - różnicy w efekcie końcowym żadnej.

Baza jest biała, ale dobrze się wchłania i nie rozjaśnia skóry. Niestety bardzo lejąca. Do tego ma kiepskie opakowanie - trzeba wylewać na zagłębienie dłoni (rozwiązanie jeszcze gorsze niż w przypadku podkładu Revlon Colorstay, bo podkład w porównaniu z bazą jest bardzo gęsty, więc łatwiej go \'zatrzymać\'). W opakowaniu jest szpatułka, ale nabiera się nią tak jak nożem zupę ;)

Ostatnio w drogerii oglądałam bazę Kobo. Też taka mleczna, tylko że w bardziej poręcznym opakowaniu. Po rozsmarowaniu na skórze od razu pomyślałam o Le Blanc. Praktycznie ten sam efekt, może jest bardziej tłusta.

Rozczarowanie.

Kupiłam tę bazę skuszona obietnicami ahh i ohh! rozświetlenia, boskiego efektu pale i innych cudów. Szybko okazało się, że wspomnianych efektów u mnie brak (może dlatego, że mam jasną skórę?), ewentualnie - jeśli ktoś bardzo uparty - można by się ich dopatrywać na gołej, nie przykrytej podkładem ani pudrem skórze, ale w przypadku, gdy ma to być produkt bazowy, nic nie widać, niestety.

Cieni pod oczami nie tuszuje wcale, czy przedłuża trwałość podkładu, nie wiem, bo nie mam z tym problemu, rozświetlenie spod podkładu również nie przebijało ;) Generalnie w moim przypadku zbędny produkt. Oddałam bez żalu.

tylko dla suchej cery

Mam tą bazę od kilku miesięcy. Udało mi się ją kupić o bardzo okazyjnej cenie. Mimo to dość rzadko jej używam, ponieważ wcale nie matuje mojej twarzy, świecę się jak latarnia i nie przedłuża makijażu. Owszem efekt rozświetlenia jest fantastyczny, bo nie muszę używać korektora aby ukryć cienie, a poza tym jeśli podkład jest za ciemny mogę go bardzo szybko rozjaśnić mieszając go z ową bazą. Jednak mimo wszystko nie wiem czy kupię ją ponownie, ponieważ w planie mam inne bazy. Mam cerę mieszaną i baza baaardzo długo się wchłania. Dlatego posiadaczki cery suchej mogą być z niej bardzo zadowolone. Ja nie jestem.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:w polowie pierwszego