Perfecta, ExtraSlim, Serum - koncentrat do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu

Skoncentrowany, wysokoaktywny preparat modelująco-ujędrniający do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu. Serum w sposób uderzeniowy walczy z objawami utraty jędrności i wiotczeniem piersi. Zawiera LIPID-push-up Complex (wyciąg z drzewa limbi, lipidowy wypełniacz tkankowy, flawonoidy i luteolina), który wypełnia biust, przywraca sprężystość i kształt. Mikrosiateczka polisacharydowa w ciągu kilku minut modeluje linię biustu i tworzy na skórze niewidzialny biustonosz, który unosi oraz podtrzymuje piersi w pozycji push-up. Serum zapobiega ponownej utracie elastyczności i jędrności.

Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 86% wypełnienia i ujędrnienia biustu.

Jestem zadowolona

Jestem jedna z niewielu osob, ktore wola serum Dax niz Eveline. To drugie kompletnie sie u mnie nie sprawdzilo. Za to ten kosmetyk spelnia podstawowe zadanie wszystkich tego typu produktow - ujedrnia i nawilza. Oczywiscie, nie jest to nie wiadomo jaki efekt, ale mnie zadowala, poniewaz nie oczekuje cudow od serum za 15 zl. W podnoszenie, czy wypelnienie z gory nie wierzylam, bo mojego rozmiaru biustu(ani zadnego innego) krem nie podniesie, to nie jest mozliwe.
Konsystencja produktu jest bardzo zadowalajaca. Nie jest zbyt gesta ani lejaca, bardzo dobrze sie rozsmarowuje. Krem wchlania sie blyskawicznie, nawet gdy nalozy sie go wiecej. Nic nie jest tluste, poplamione, nic sie nie lepi.
Plusem jest tez bardzo przyjemny(wedlug mnie), ziolowo-owocowy zapach . Dosc specyficzny i z tego co widze, niektorym przeszkadza, ale akurat ja go lubie.
Ten kosmetyk spelnia moje oczekiwania, dlatego daje mu tak wysoka ocene. Tak jak mowilam, nie zamierzam sie czepiac tego, ze nie podnosi, ani nie modeluje, bo oczekiwanie tego od zwyklego kremu jest smieszne. Mysle, ze bede kupowac ponownie.

Poza tym, zauwazylam, ze informacje co do tego wypelnienia biustu zawsze sa inne. Na ciemno rozowym opakowaniu z przodu napisane jest "81% wypelnienia po 3 tygodniach", z tylu "86% wypelnienia po 6 tygodniach", natomiast na nowym, jasniejszym opakowaniu 76% zarowno po 3 i 6 tygodniach. Sklad i info na obu tubkach jest takie samo. Widac, ze zamiast "badan na grupie 21 kobiet" mamy zwykla manipulacje, ale to nie powinno nikogo juz dziwic, dodaje to jako ciekawostke.

Używam tego produktu od: czerwiec albo lipiec(wstyd, nie pamietam)
Ilość zużytych opakowań: 1, przymierzam sie do nastepnego

napina i ujędrnia skórę

Używam tego serum od jakiegoś czasu, a od niedawna (w końcu) regularnie.
Sama konsystencja jest bardzo fajna, bardziej wodnista niż tłusta, więc szybko się wchłania, zapach jest dość intensywny, ale ładny, więc jest to dla mnie kolejny plus.
Krem przy regularnym stosowaniu rzeczywiście napina skórę na piersiach - obecnie czuję aż, za mocno to napięcie, czasami jest to niekomfortowe uczucie, ale wierzę, że to przejcie. Poza tym świetnie nawilża skórę na piersiach i dekoldzie, więc uważam, że jak na kosmetyk za takie małe pieniądze jest godny uwagi.

Poza tym tubka 150ml jest bardzo wydajna i spokojnie starczy nam na conajmniej 2 miesiące stosowania (raz - do dwóch razy dziennie).

Warto zainteresować się tym serum, oczywiście nie oczekujmy, że z miseczki A nagle dostaniemy miseczkę B, bo to nie chururg plastyczny a K-R-E-M. Na pewno nasze piersi podziękują nam za odpowiednie nawilżenie i sprawią, że skóra stanie się bardziej jędrna (pamiętajcie, że jędrna, mocna skóra przytrzyma nam dłużej piersi na \'swoim miejscu\' podczas życiowej walki z siłą grawitacji).

Beznadzieja

Serum ani nie podnosi,ani nie ujędrnia biustu.Zupełnie nic nie działa.Nawet bo długim stosowaniu.A przecież serum powinno dawać efekty.
Pieniądze wyrzucone w błoto.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1całe

Do codziennej pielęgnacji zadowalający.

Oczywiście, że nie powiększa biustu, jednak na pewno dba o stan skóry piersi. Odpowiednio nawilża, a po dwóch lub trzech tygodniach stosowania można zauważyć wyraźne właściwości ujędrniające.
Konsystencja nie jest tłusta, a sam preparat szybko i bezboleśnie (takie tam nawiązanie do termoaktywnego balsamu z tej serii XD) się wchłania, dlatego można go użyć przed nałożeniem ubrań, nawet gdy się spieszymy.
Ponadto - tani. Kupując go, myślałam jedynie o nawilżeniu, żadnym ujędrnianiu czy podnoszeniu. A jednak miło się rozczarowałam.

dobry do codziennej pielegnacji

Po zastosowaniu skóra jest na pewno gładsza i bardziej elastyczna, więc widać efekt zwykłego nawilżenia. Dobrze się wchłania, ma konsystencję balsamu. Nie klei się. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć ujędrnienie, ale oczywiście po zakończeniu stosowania efekt się nie utrzymuje. Wypełnienie biustu, push-upy i niewidzialne biustonosze mogliby sobie darować. To mogą uczynić tylko operacje plastyczne...
Pewnie jeszcze kupię jak będę miała mniejszy budżet na kosmetyki. Cena jest bardzo korzystna, ale też nie można się po niej spodziewać nie wiadomo czego.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: dwa

bez rewelacji

Nic nie podnosi i nic nie powieksza, ale tego można było się raczej spodziewać. Stosuje raz dziennie- nawilża bez rewelacji, hmm czy ujędrnia-może odrobinkę. Ma bardzo intensywny zapach co powoli zaczyna mnie drażnić. Cena jest przyzwoita. Myśle ze chyba jeszcze wróce do niego bo ciezko o dobry preparat w rozsadnej cenie. Warto spróbować.

Używam tego produktu od: kilka mscy

Jestem bardzo zadowolona

Wśród taich specyfików do piersi to mój numer 2.
Dziewczyny, nie ma się co oszukiwać, sam krem nie powiekszy Wam piersi o jeden rozmiar czy nie podniesie ich jak macie je do pępka :D Tak jak z diętą, żeby schudnąć nie możemy używać samych suplementów, ale połączyć je z ćwiczeniami, to samo jest z kremem, owszem bardzo dobrze nawilża, ma przyjemny zapach, jest wydajny i napina skórę, ale żeby dawał efekty o jakich wspominają na opakowaniu trzeba by robić pompeczki, nie garbić się i codziennie masować piersi, ale tym producenci nie zawracają sobie głowy dla nich to jest oczywiste i dla nas też powinno. Ja jestem bardzo zadowolona!

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

BARDZO FAJNY

produkt pomaga zachować młodzieńczą jędrnośc biustu (nie wiem, jak jest z jej przywracaniem, bo mam dopiero 20lat:). bardzo ładnie pachnie, konsystencja akurat- nie za rzadka i nie za gęsta. szybko się wchłania. ja bardziej wmasowuję go w skórę niż tylko nakładam, przy czym aplikacja jest bardzo przyjemna. Nawet mój partner sam stwierdził, że skóra jest lepiej nawilżona, gładsza, lepiej napięta. Cena również przystępna. Produkt bardzo wydajny, staram się stosować systematycznie rano i wieczorem, na obie piersi ilość mniej więcej wielkości truskawki. Stosuję jakieś 3/4 miesiąca i jest prawie pełna tubka. polecam serdecznie.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

EDIT:
Po 2-miesięcznym stosowaniu produktu dośc regularnie, wciąż mam tą samą tubkę. Jest zatem bardzo wydajny. Piersi są gładkie i jędrne. Widoczne jest faktyczne wypełnienie biustu, sama zauważyłam, że piersi są większe. Nie jest to oczywiście jakaś drastyczne zmiana, na pewno nie o 1 rozmiar, ale zawsze coś. Tak jak obiecuje producent, piersi są jędrne i wypełnione. :))

Świetny!

Znam ten produkt w innej szacie graficznej, ciemniejszy róż. Skóra jest po nim nawilżona, wyraźnie pojędrniona. Piersi podnoszą się, delikatnie powiekszają (na początku pojawia się ciężkość piersi, uczucie napięcia). Preparat ładnie pachnie, szybko się wchłania, jego konsystencja nie jest tłusta, zdaje się, że nie zatyka porów co dla mnie jest bardzo ważne. Cena przystępna. Warunkiem efektów jest według mnie regularne stosowanie. Przy ciagłej zmianie wagi, (niewielkiej, ale piersiom się obrywa strasznie), ten preparat mnie ratuje. Polecam!

dla mnie dobry

+ fajna konsystencja
+ zapach
+ nawilżanie
+ rzeczywiście ujędrnia i leciutko napina biust
+ cena
+ wydajność

Minusów nie widzę choć mógłby odrobinkę lepiej ujędrniać ale cudów nie ma :)

Jestem zadowolona i na pewno jeszcze kiedys do niego wrócę

Nie pomógł mi

Środek ten nie pomógł mi.
Nie zauważyłam żadnych widocznych zmian - nie podniosło mi biustu, nie ujędrniło go.
Jedynie nawilżyło.

Plus tego specyfiku jest taki że przyjemnie pachnie i bardzo dobrze się rozprowadza. Szybciutko się wsiąka w skórę i nie pozostawia tłustych śladów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nawet ujdzie...

Skusiła mnie promocja w Rossamnie i po niego sięgnęłam, jest wart tych wydanych 10zeta, albowiem...
- napina skórę,
- nawilża bez zarzutu,
- jest wydajny,
- wydaje mi się, że po ok. miesiącu stosowania biust jet lekko podniesiony, ale bez rewelacji

co do minusów:
- cuchnie okropnie!!!, dlatego dla mnie wcieranie go 2xdziennie (jak zaleca producent), więc także z rana, przed wyjściem z domu jest awykonalne,
- nie wypełnia oczywiście, ale to z góry wiadomo i zdziwiłabym się gdyby było inaczej,
- ma wodnistą konsystencję, jakich bardzo nie lubię.

Ogólnie- zasługuje na trójeczkę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca