Revlon, ColorStay, Mineral Foundation SPF 10 (Mineralny podkład do twarzy)

Revlon, ColorStay, Mineral Foundation SPF 10 (Mineralny podkład do twarzy)

Mineral Foundation SPF 10 to mineralna wersja słynnego podkładu Revlon ColorStay. Ma formułę lekkiego pudru. Naturalne składniki minimalizują ryzyko podrażnień. Dzięki zawartości masy perłowej, topazu i różowego kwarcu, skóra wygląda świeżo i nieskazitelnie przez 16 h. Podkład ColorStay Mineral Foundation SPF 10 łatwo się nakłada i szybko wyrównuje kolor ze skora. Bezzapachowy.

Średniak. Nie jest tragiczny, ale do ideału mu daleko.

Co mogę powiedzieć o tym produkcie - w moim wypadku zupełnie się nie sprawdził.

- zepsuła mi się \'zatyczka\' opakowania, przez co ciągle się otwiera
- dodany pędzelek jest raczej kiepskiej jakości i niezbyt dobrych wymiarów
- moją cerę matuje tylko na krótki czas - około 2 godzin
- w połączeniu z niektórymi podkładami \'warzy się\' na skórze (mimo, że używam go w małej ilości)
- podkreśla suche skórki
- krycie praktycznie znikome
- brudzi ! jeśli sypnie się chociaż odrobina na ubranie, pozostają nieestetyczne ślady

+ duży wybór odcieni
+ ładnie wyrównuje koloryt
+ delikatnie wygładza skórę
+ nie tworzy efektu maski
+ nie zapycha

Jednym słowem - nie tego się spodziewałam.
Jednakże dostaje ode mnie 2,5 gwiazdki, za wyrównanie kolorytu twarzy i ogólną \'delikatność\'

IDEALNY

ZACZNĘ OD TEGO ŻE MOJA CERA JEST KOLORU SINO FIOLETOWEGO A SKÓRA CIENKA JAK PERGAMIN Z TENDENCJĄ DO ŚWIECENIA. PUDER ZAKRYŁ WSZYSTKO . BUZIA JEST ŚWIETLISTA , SATYNOWA ,CUDOWNA ,NIE MA EFEKTU MASKI.CENA BARDZO PRZYSTĘPNA .

Używam tego produktu od: MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE JEDNEGO

Dobry, ale do ideału mu daleko

Skład powyżej jest nieaktualny. Obecnie w podkładzie NIE MA talku i kilku innych brzydkich rzeczy, ale w tej chwili nie jestem w stanie przepisać pełnego składu z opakowania.

Oceniam 010 Fair.

+ ładny słoiczek, wygodny do przechowywania w kosmetyczce, bardzo przydatne cudeńko do zatkania dziurek, przez które podkład mógłby się wysypać
+ POSIADA małofunkcjonalny pędzelek (gdybym to nim miała się malować, pewnie machałabym z pół godziny), ale przydaje się na wyjazdach
+ duży wybór odcieni - mój 010 na twarzy jest jaśniutki, pomimo że w słoiczku sprawia wrażenie pomarańczowego...
+ matuje na calutki dzień (jednakże ja mam skórę raczej suchą, więc moja opinia może okazać się nieprzydatna dla mieszanych/tłustych)
+ skóra po jego nałożeniu jest gładka, taka jakby... jedwabista?
+ jest leciutki, nie czuć go na twarzy, żadnego efektu tapety czy też osławionej "maski"
+ nie zapycha
+ krycie jest średnie, dokładnie takie jakiego zwykle potrzebuję (i nakładanie kolejnych warstw NIE stopniuje krycia)
+ trwałość - u mnie daje radę nawet 16 godzin, nie schodzi z twarzy, ale to pewnie również zasługa bazy
+ wydajność - 4-5 miesięcy, ale nie używałam go codziennie
+ w składzie nie ma ani talku, ani parabenów
+ nie podrażnia, nie uczula, a cerę mam wręcz nadwrażliwą
+ choć niewielki, jednak posiada filtr

- podkreśla suche skórki, ale wystarczy peeling raz na jakiś czas i problemu nie ma
- pyli jak szalony, ponieważ jest suchutki (tak wypada w porównianiu z podkładem LL, który jest raczej kremowy)
- jest suchutki, toteż potrzebuje porządnej bazy (w sensie jakiegoś nawilżającego kremu)
- warzy się na filtrze

Polecam paniom, które potrzebują bardziej wyrówniania kolorytu aniżeli krycia jako takiego. Mnie najbardziej podoba się to wygładzenie i pudrowy efekt. ;)

Używam tego produktu od: lipca 2012
Ilość zużytych opakowań: dwa

Świetny!

Puder idealny do wykończenia makijażu! Matuje skórę w 100 procentach na cały dzień.
Nie zapycha porów, ma filtry UV.
Jedynym minusem jest pędzelek. Po jakiś czasie zaczynają z niego wypadać włoski, które zostają na twarzy, co jest jednak denerwujące

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania, na pewno na tym nie zaprzestanę :)

ZDECYDOWANIE NA TAK!!!

Jest idealny :) mam duże problemy z cerą,częste wypryski które sa mocno czerwone więc stosuję go zazwyczaj na podkład również REVLON tylko z seri PHOTOREADY,chociaż latem gdy moja skóra postanowi nie wytwarzać róznych brzydactw moge sobie pozwolic na używanie tylko tego pudru i krycie również jest znakomite :)

PLUSY:
*świetnie się rozprowadza i na prawdę nie trzeba go zbyt dużo
*dobrze kryje a gdy potrzebne jest super krycie albo chcemy by makijaz utrzymał się dłużej świetnie sprawdza się jako puder sypki na podkład w płynie
*wygląda naturalnie nie pozostawia efektu maski
*jest bardzo wydajny
*dużo odcieni do wyboru
*wygładza skórę
*nie wysusza
*nie zatyka porów
*świetnie sprawdza się przy mojej suchej skorze nie podkreśla suchych skórek
*jest bardzo wydajny

MINUSY:
*opakowanie a bardziej pędzelek którego nijak nie da sie używać poradziłam sobie z tym tak,że miałam stare opakowanie po sypkim pudrze z macfactor i tam go sobie przesypuje i uzywam normalnego pędzla dużego a nie tego co jest dodany w opakowaniu co i tak nie wpłynie na moją ocenę bo kosmetyk to zdecydowanie mój KWC

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 2gie prawie wykończone

daje radę

Jego główną zaletą jest naturalny efekt. Trudno z nim przedobrzyć, nawet jeśli się nałoży dwie warstwy.
Niestety nie kryje zbyt mocno. Podczas jego używania nauczyłam się używania korektora. Myślę, że przykrycie tego co jest do przykrycia korektorem, a potem tylko wyrównanie całości tym podkładem jest dobrym pomysłem. Twarz wygląda naprawdę jednolicie i naturalnie przez kilka godzin.
Choć ma w składzie talk, nie szkodzi wrażliwej cerze. Świetne są też kolory. Najjaśniejszy jest nawet odrobinę za jasny dla mnie, co spotykam nie często.
Plusem też jest wydajność. Jedno opakowanie miałam ponad 4 miesiące, a używam każdego dnia.

Niestety ten podkład ma też swoje wady i jest ich dość dużo. Pierwszą jest niepraktyczne opakowanie. Przesypałam od razu do innego i o starym zapomniałam. Nie do końca naturalny skład na pewno też plusem nie jest. Krycie bez korektora byłoby odpowiednie tylko dla bezproblemowych cer.

Choć nie jest tak fajnie kryjący ja sephora, to zamawiam kolejne opakowanie. Do sephory wrócę, jak wymyślą kolor dla bladolicych

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Mój przyjaciel od dawna, będę wierna!

+ równomiernie kryje
+ naturalny wygląd, brak efektu maski
+ czuje się jakbym nie miała żadnego pudru
+ nie zapycha mojej problematycznej twarzy
+ cena na Allegro 19zł
+ pędzelek jest ok, choć trzeba się nauczyć sprawnej aplikacji

- nie radzi sobie z większymi wypryskami, ale nie takie jego zastosowanie

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Świetny !

Szczerze mowiac to najlepszy puder jaki mialam.
Używam bardzo jasnego koloru i naprawde
-kryje
-dlugo sie nei blyszcze
-nie ma efektu maski
-czuje sie komfortowo

spokojnie polecam go przyjaciolkom :)!

Bardzo fajny produkt

Bardzo przyjemnie korzystało mi się z tego pudru Revlonu. Nie jest on silnie kryjący, ale to mi akurat odpowiada. Lekko wyrównuje on koloryt skóry i ładnie matowi. Na twarzy wygląda bardzo naturalnie.

Opakowanie jest ładne i zgrabne, ale dołączony pędzelek jest dość śmiesznym urządzeniem ;) Po dłuższym czasie (głównie z lenistwa) przyzwyczaiłam się jednak do niego i mimo małych rozmiarów nakładało mi się nim puder całkiem sprawnie i dokładnie.

Ma filtry! Duży plus.

Kupiłam go dużo taniej na Allegro (koło 20zł), bo dać za niego 70zł chyba by mi było szkoda. Jestem z niego bardzo zadowolona i nie wykluczam, że jeszcze kiedyś kupię go ponownie :)

Używam tego produktu od: rok

fajny...

kupiłam go ponieważ lubię firmę Revlon i chciałam coś z niej wypróbować Plusy:
*jest lekki i nie zatyka porów
*ma filtr
*dobrze matuje twarz
* za tę cene warto go kupić
* twarz ładnie wygląda
Minusy:
*ma ładne opakowanie ale pędzelek jest twardy i mały a do tego trudno z niego wydostać pyłek
* chociaż używałam najjaśniejszego odcienia to jest on na mnie ciemny i nie ma naturalnego odcienia tylko wpada troszke w odcień różu ale dawałam go niewielką ilość i było ok.

Ilość zużytych opakowań: 2 opak

nawet niezły

Ja stosuję go do poprawek w ciągu dnia albo jako wykończenie makijażu albo nakładam na strefę T zamist podkładu, ale dorzucam na niektóre części twarzy bronzer.

PLUSY:

+długotrwały mat

+ultra lekki (nie ma mowy o zatykaniu porów)

+ filtry UV

+dozując pędzelkiem do korektora nieźle tuszuje niewielkie zmiany skórne

MINUSY:

- opakowanie
(trudno wydobyć puder. natomiast gdy go noszę w torebce wysypuje się na dozownik cała fura produktu. Pędzel raczej kiepski)

- bardzo jasne odcienie
(kupiłam nr 04 na lato zamiast klasycznych podkładów, ale twarz wygladała nienaturalnie blado)

- ogólny efekt nie jest powalający (topotny mat, blada buzia) i nie wytrzymuje całego dnia (ja daje mu jakieś 5h)

Na lato.

Marke Revlon lubie bardzo. Kupiłam podkład sypki z przeznaczeniem do utrwalania makijażu. Wybrałam kolor Ligh Medium.

Konsystencja - proszek jak proszek. Drobno zmielony, zamknięty w małym opakowaniu.
Kolor - mam ligh medium 040 chyba. Jest ładny, słoneczny. Stapia się ze skórą szybko, jest niezauważalny w noszeniu.

Nakładanie - troszkę mi zajęło zanim odkryłam jak wydłubac puder z opakowania. Patent z pendzelkiem chowanym w zakrętce bardzo fajny, natomiast sam pędzelek jest do wyrzucenia po tygodniu. Przy nakładaniu dołączonym pędzelkiem zostaje włosie na twarzy, co jest irytujące. Jednak po zmianie pędzli nakłada się go bradzo dobrze. Gładko, lekko. Stapia się ze skórą szybko. Aplikacja jest dla mnie 3 razy szybsza niz w tradycyjnych podkładach.

Krycie - okresliłabym bardziej jako wyrównanie. Uzystanie efektu krycia jak w tradycyjnych, płynnych podkładach jest u mnie nie możliwe. Nie ukryje ani pryszcza ani krostki jesli występuje solo.
Używałam go SOLO - wyrównuje ładnie kolor, zaczerwienienia, ale te z gatunku delikatnych.

Trwałosc - Solo daje rady bez poprawek przez jakies 6-7 godzin, mnie to zadowala. Nakładany jako utrwalacz został ze mną na dłużej.
Przy tescie fitnessowym spisał się w miare - po spotkaniu poszłam na fitness. Podkłąd nie spłynął aż tak bardzo. Tam gdzie pot płynie strumykami - tak. Inne partie twarzy z zadawalającym efektem.

Matowienie - mnie efekt bardzo się podoba. Niewielkim wysiłkiem mam bardzo miękki mat. Nie jest płaski ani nachalny. Jest miękki. Mat utzymuję się jak w przypadku trwałosci bez poprawek 6-7 godzin solo, nakładany na podkład ciut dłużej.

Używałam go całe lato. Nie zapchał mnie, nie uczulił, nie podrażnił. Nie robił maski, nie odcinał się kolorystycznie, kiedy troszke się opaliłam. Nie podkresla porów, nie osiada na włoskach. Używam niewielkie ilosci podkładów, nie wiem czy da się go przedawkowac.

Jest wydajny. Jedynie pędzel nie nadaje się do niczego

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 , przy końcówce