Shiseido, Sun Protection, Liquid Foundation SPF30 PA+++ (Trwały podkład ochronny do twarzy) (stara wersja)

Długotrwały podkład, który zapewnia optymalne pokrycie i niezrównany poziom ochrony przed promieniami UVA and UVB. Zapewnia efekt cery bez skazy. Bardzo trwały efekt, nie zostawia śladów. Nie zmienia koloru, odporny na wilgoć, wodę, sebum. Łatwy w rozprowadzaniu, daje uczucie świeżości, nietłusty. Chroni przed wolnymi rodnikami. Zawiera filtr idealny dla cer hiperwrażliwych. Idealny w czasie zimy. Podkład idealny dla cer z przebarwieniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Zapewnia ochronę i efekt kryjący.
Dostępny w pięciu odcieniach. W USA również w wersji SPF43..

Cena: 122zł / 30ml
/bw/

Niestety nie

Kupiłam ten podkład zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i niestety był to błąd i najgorzej wydane w ostatnim czasie prawie 150 zł....wczesniej używałam podkładu Clarins everlasting - byłam zadowolona, ale ze lubię testować nowe produkty to chciałam dać szanse shiseido - zadowolona z zakupu postanowiłam go przetestować. Konsystencje ma bardzo wodnista i wcale tak od razu wszystkiego nie przykrywa, strasznie podkreśla suche skorki i w jakiś dziwny sposob "maze" sie na twarzy. Po chwili zastyga i robi maskę, moim zdaniem jest to ciężki podkład a własnie takich podkładów unikam. I powróciłam do zdradzonego przeze mnie podkładu z Clarins,ktory jest lekki, nie zastyga, twarz jest gładka i promienna i przede wszystkim nie tworzy maski jak shiseido!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

dno

Przeczytałam wszystkie recencję tego podkładu. Jechałam na wakacje z myślą, że potrzebuje czegoś tak wspaniałego. Kupiłam. Co za dno. Wysusza skórę. Twarz wygdląda na zmęczona. Bardzo podkreśla skróki, ktory na 1 rzut oka nie ma w ogóle. A co najgorsze marze sie po twarzy jak g....; Nie zasycha i nie wytrzymuje nawet chwili na słońcu. Mogłam go ścierać dłonią z twarzy. Po prostu spływał. Rzecz polega na tym, że jest to nowa wersja tego podkładu Kiedyś SUN protection a teraz UV protection. Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dotychczas najlepszy

Używałam wieeelu podkładów z tyj wyższej półki i nie zamieniłabym tego na żaden. Nie mam mu nic do zarzucenia. Jest bardzo ładnie opakowany, dobrze kryje i matuje nie obciążając mojej skóry, która jest bardzo wrażliwa na takie obciążenia. Sprawdza się w upałach >30 stopni. Niestety nie lubi się z moim pudrem z MAC\'a.

PLUSY:
-trwałość
-dobre krycie
-skóra oddycha
-wysoki filtr
-nawilża
-nie daje efektu maski

MINUSY:
-delikatnie błyszczy mi się broda.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Warty swojej ceny!

Kupilam oczywiście po przeczytaniu komentarzy!;)
Jestem bardzo zadowolona. Mega trwaly. Po calonocnej imprezie rano dalej mialam prawie idealny makijaz. Polecam jeszcze utrwalic go utrwalaczem do makijazu THEATRIC PROFESSIONAL z aloesem. ;)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

SUN tak, UV nie nie i jeszcze raz nie!

Bardzo fajny podkład... Był.... Kolejny kosmetyk który wrzucam do listy jak skopać naprawdę dobry produkt!
Sun a UV to dwa różne podkłady. Jedna drobna różnica na etykiecie a wyszły zupełnie inne produkty. Sun mimo bardzo ograniczonej kolorystyki (mi udało się dobrać idealnie) spisywał się świetnie, wysoki filtr, do tego wodoodporny, na twarzy wytrzymywał cały dzień i cera wyglądała super nieskazitelnie, nawet znienawidzone przeze mnie pory były mniej widoczne. Wszystko było w nim na plus, choć zarówno cena jak i opakowanie dosyć niepozorne nie zachęcało. Produkt wystarczał mi spokojnie na pół roku jak nie dłużej. Fajnie było ale się skończyło...
Zamówiłam na portalu aukcyjnym kolejną buteleczkę, niby ten sam nr i nazwa ale kolor... po otwarciu mnie tknęło, że coś jest nie tak a po nałożeniu na twarz... wyglądałam jakbym wysmarowała się tanim samoopalaczem do tego skórki powyłaziły tam gdzie w ogóle ich nie było. Zaczęłam drążyć i okazało się, że to już nie Shiseido Sun tylko Shiseido UV. I mimo większego wyboru kolorów (ale tylko dla bladolicych albo mulatek) jest to zupełnie inny produkt.
Z tego co wiem SUN został wycofany z produkcji, na zdjęciu jest UV i tego produktu dotyczy moja ocena.
Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

ideał

Szukałam podkładu, który oprócz dobrego krycia zapewniłby mi również wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Jestem narażona na przebarwienia, dlatego od wczesnej wiosny używam kosmetyków z wysokim filtrem.

Do tej pory używałam kremu z wysokim filtrem i dopiero na niego nakładałam makijaż. Nie muszę chyba pisać ile musiałam się przy tym namęczyć. Musiałam czekać aż krem dobrze się wchłonie, w przeciwnym razie podkład się warzył, a sam makijaż wyglądał fatalnie. Nie wspomnę o świecącej się cerze…
Wszystko to było bardzo czasochłonne, a rano jak wiadomo czas jest podwójnie cenny. Teraz jak mam malutkie dziecko to już w ogóle luksus;-)

Podkład Shiseido rozwiązał mój odwieczny problem- mieć wysoką ochronę przed słońcem czy perfekcyjny makijaż. Teraz mam i jedno i drugie!

Mimo dość ubogiej gamy kolorów ( jeśli dobrze kojarzę są obecnie 4 odcienie), udało mi się dobrać kolor idealny ( medium ivory). Podkład znakomicie stapia się z cerą, nie jest widoczny na twarzy, nie tworzy maski, ale w widoczny sposób upiększa. To lubię!

Kosmetyk nakładam pędzlem z hakuro, ale zdarza mi się również palcami. Obydwa sposoby sprawdzają się idealnie. Trzeba to jednak robić sprawnie i zdecydowanie, by uniknąć problemów z równomiernym rozsmarowaniem, bo podkład dość szybko zastyga.

Bardzo lubię mocny stopień krycia tego podkładu. Radzi sobie z moimi przebarwieniami. Do tego nie jest w ogóle ciężki, nie czuję go na twarzy.

Podkład jest rzeczywiście bardzo trwały, makijaż wygląda idealnie przez wiele godzin.

Cena jak za tak wysoką jakość wydaję mi się nieprzesadzona.

Na pewno kupię go jeszcze nie raz.
Dzięki temu kosmetykowi przekonałam się , że wysoka ochrona przeciwsłoneczna nie musi iść w parze ze świecącą cerą i nieestetycznym makijażem.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Byłby moim ideałem, gdyby...

nie słaby wybór kolorów. Podkład kupiłam w ciemno, bez wcześniejszego przetestowania próbki, za namową pani w Douglasie, która zapewniała mnie,że podkład jest dla mnie idealny, a kolor, który mi wybrała nie wpada w róż i się nie utlenia,bo nie może, gdyż jest wodoodporny. I rzeczywiście kolor light ochre, który nabyłam nie wpada w róż, tylko w pomarańcz. Jak dla mnie koszmar. Rano założyłam podkład i poszłam do pracy, i dopiero tam przejrzałam się w dziennym świetle, a jak przejrzałam, to myślałam, że zemdleję. Twarz odcinała się tak koszmarnie od szyi, ze cały dzień musiałam chodzić w chustce na szyi, żeby nie straszyć współpracowników 😜 A poza tym podkład ten jest naprawdę super. Bardzo dobrze kryje, tylko trzeba nauczyć się nim operować, bo bardzo szybko zastyga. Ja nakładam go gąbka do podkładu, a potem jeszcze delikatnie poprawiam palcami. Kolor rozjaśniam pudrem transparentnym z sensai kanebo i jest ok.
Mimo kiepskiej kolorystyki polecam, bo twarz w tym pokładzie wygląda świeżo. A poza tym tak jak obiecuje producent podkład utrzymuje się na twarzy spokojnie 10 godzin bez żadnych poprawek.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Najlepszy

Najlepszy podkład jaki do tej pory miałam (porównuje do innych z m.in. clinique, vichy, la roche posay, loreal, max factor, bjouris, benefit). Mam cere z problemami, z jednej strony nie pozbyłam się jeszcze trądziku i zmian potrądzikowych, z drugiej pojawiają się pierwsze zmarszczki. Moja skóra wymaga zarówno intensywnego nawilżenia jak i zmatowienia, ponieważ przy większości podkładów już po 1h się świece...

+ mega trwałość, mam bardzo wymagającą prace, w której spędzam często po kilkanaście godzin i nie mam w tym czasie możliwości dokonania poprawek. Podkład trzyma się idealnie cąły dzień, wymaga jedynie drobnych poprawek.
+ dobre krycie, co prawda niektóre, wieksze zmiany wymagją drobnej korekty korektorem, ale w porównaniu do innych podkładów ma wysoki stopień krycia. Lepszy miał jedynie super ciężki vichy dermablend.
+ prawdziwie wodooodporny
+ mimo niedużwego wyboru odcieni byłam w stanie znaleźć kolor, który idealnia stapia się z moją skórą
+ dobra, lekka konsystencja
+ładnie się rozprowadza
+ za wysoką ochronę przeciwsłoneczną! idealna na lato i zimę
+ nie ściera się tak jak inne podkłady
+ nie wysusza mojej skóry
+ skóra nawet przez kilka godzin pozostaje matowa (używam po nałożeniu podkładu jednej warsty pudru tez z tej serii)
+ wydajnosc, ponad przeciętna

- jedyny minus za cene, która i tak nie jets wygorowana, biorac pod uwagę jakość tego produktu

Zdecydowanie the best, na pewno do niego wróce, także zimą.

The Best :)

Podkład Shiseido Sun Protection jest dla mnie idealny!
Używam SPF30 odcień Medium Beige (SP60)

PLUSY:
* kryjący, ale bez efektu maski
* ujednolica koloryt
* maskuje przebarwienia
* nawilża i twarz po nim jest gładka przez cały dzień
* nie waży się
* idealny na cztery pory roku
* nie ściera, makijaż jest nieskazitelny przez 12-14 godzin :) (praca, fitness)
* wodoodporny ale zmywa się bez problemu wszystkimi produktami do demakijażu
* filtr UV SPF30

Używam tego produktu od: prawie 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

bardzo dobry

kupuję go od kiedy się pojawił, zawsze na lato. bardzo dobrze kryje, łatwo się nakłada - nie maże się. Dobrze utrzymuje się w czasie przebywania na słońcu np. plaża. Jest trwały, odpowiedni wybór kolorów, łatwo dopasować do swojego koloru skóry. Nie wysusza skóry, a przede wszystkim dobrze ją chroni przed UV.

Ilość zużytych opakowań: 8 - 10 opakowań

Ideał !!!

Podkład Shiseido Sun Protection jest po prostu stworzony dla mnie.

PLUSY:

* ujednolica koloryt
* jest kryjący ale nie tworzy maski
* niewyczuwalny na twarzy
* nawilża i twarz po nim jest gładka przez cały dzień
* nie waży się
* nie ściera = utrzymuje cały dzień
* odcień 40 naturalny jasny beż
* wodoodporny ale zmywa się bez problemu wszystkimi produktami do demakijażu
* ma wysoki filtr UV

MINUS:

* jedyny to CENA ok. 140zł ale WARTO !!!

Idealny !

Przed zakupem tego podkładu czytam i widziałam wiele jego recenzji, ale nie decydowałam się na jego zakup ze względu na cenę. Pewnego dnia natrafiłam na niego całkiem przypadek w bardzo okazyjnej cenie - 40 zł. Otóż w moim mieście (Krosno) jest taki mały sklepik, gdzie sprzedawane są oryginalne kosmetyki w małych opakowaniach, testery itp. Jest też możliwość zostawienia kosmetyków i ubrań w komis i tak też znalazł się tam mój podkład. Sprzedawczyni poinformowała mnie że podkład został otworzony 2 miesiące przed dniem w którym go zakupiłam. Cała szczęśliwa pobiegłam go testować i jak dla mnie jest on naprawdę idealny. Mój zachwyt być może wynika z tego, że jest to pierwszy podkład z wysokiej półki jakiego do tej pory używałam. Początkowo obawiałam się, że produkt może być podróbką, ale tym razem miałam szczęście:)

+Ładne i oryginalne opakowanie. W środku znajduje się metalowa kuleczka, która ma za zadanie wymieszać fazę kremową z fluidową. Dozowanie jest bardzo wygodne ze względu na obecność dziubka, dodatkowo zwiększa to higienę.
+ Ochrona przeciwsłoneczna - mój ma SPF30, a nie jak ten na zdjęciu profilowym 40. Dzięki temu idealnie sprawdza się w okresie letnim ale nie tylko.
+ Podkład ma lejącą konsystencję i najlepiej rozprowadzało mi się go gąbeczką.
+ Od razu po aplikacji podkład wchłania się i nie pozostawia na skórze żadnego śladu po sobie (w dobrym tego słowa znaczeniu). Nic się nie lepi, nie klei, nie rozmazuje.
+ Kolor idealnie stapia się z cerą i wyrównuje jej koloryt.
+ Krycie jak dla mnie wystarczające. Nie mam zbyt dużych problemów z cerą, dlatego od podkładu wymagam, żeby ujednolicał kolor cery i maskował moje czerwienienie się pod wpływem zmian temperatury. Gdy miałam jakieś widoczne zmiany na skórze i tak aplikowałam korektor.
+ Trwałość jest wręcz genialna! Podkład trzyma się od momentu nałożenia to momentu demakijażu. Nic po prostu go nie rusza.
+ Nie zapycha.
+ Wydajność: mnie wystarczył na 1 rok użytkowania w zasadzie codziennego i z jakimiś tam wakacyjnymi wyjątkami i okresami próbowania innych nowości:)

-/+ Minusem na pewno jest wysoka cena, chociaż muszę stwierdzić, że produkt jest absolutnie jej warty. Ja też nie mogę narzekać, bo trafiła mi się okazja, ale podejrzewam że jeszcze kiedyś szarpnę się na to cudeńko:)

- Nie ma możliwości zużycia całego produktu - gdy nie chciał się już wyciskać (a butelka jest dość twarda) rozcięłam go, ale momentalnie podkład się rozwarstwił na warstwę ciemniejszą fluidową i białą kremową.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml