Essence, Coverstick (Korektor w sztyfcie)

Essence, Coverstick (Korektor w sztyfcie)

Korektor w sztyfcie dla cery mieszanej i tłustej. Matujący i antybakteryjny. Forma sztyftu ułatwia aplikację.

w sztyfcie
antybakteryjne
do twarzy

Essence korektor w sztyfcie

Kupiłam do ukrywania drobnych niedoskonałości, ale się nie sprawdził- zwyczajnie nie kryje niczego. Blendowany za pomocą gąbki znika, więc po użyciu brak jakiegokolwiek efektu. Nałożony palcem i wklepany nim jest, ale nawet po przypudrowaniu twarzy szybko się ściera. Kupilam raz i więcej nie kupie

Nie jest zły

Korektor jest nieodzownym kosmetykiem w mojej kosmetyczce. Przy czy bardziej potrzebuję go do maskowania cieni pod oczami. Ten konkretny kupiłam przy okazji zakupów w Kauflandzie. Zresztą zauważyłam, że ostatnio coraz więcej kosmetyków kupuję tam. Ale skoro się sprawdzają... Ten ma opakowanie takie jak pomadka. Korektor jest w wykręcanym sztyfcie. Początkowo wydawał się mi nieco żółtawy ale dopasowuje się do koloru skóry. To co ważne, nie wysusza mi skóry pod oczami. Korektor maskuje cienie ale bardzo trwały to nie jest. Przez kilka godzin pomaga. I ogólnie jest wydajny.

Tani kosmetyk dla niewymagających

Korektor Essence Cover Stick kupiłam w jednej z drogerii, ponieważ mój ulubiony w kredce już się skończył i niestety nie mogę go dostać nigdzie. Tak więc postanowiłam wybrać ten. Nie ukrywam, że do zakrywania wszelkiego rodzaju wyprysków zdecydowanie bardziej wolę kredki i sticky aniżeli korektor w płynie. Wybrałam odcień pośredni czyli Sand, który mam nadzieję będzie odpowiedni i na jesień-zimę jak i lato.

Korektor zapakowany jest w plastikowe, beżowe opakowanie z przezroczystą nakładką. Jest na niej nazwa marki oraz produktu i całość prezentuje się dość tanio. Jednak biorąc pod uwagę cenę i półkę jakościową nie jest aż tak z tym designem. Korektor bezproblemowo się wysuwa, nic się nie zacina, trzeba jedynie uważać by nie wysunąć go w całości bo może się złamać.

Korektor ma dość kremową konsystencję, nałożony na twarz ma raczej matowe wykończenie. Bez problemu da się go nałożyć i rozetrzeć bez tworzenia odznaczających się plam. Mały minus za ograniczony wybór kolorów bo w sumie widziałam 3 rodzaje.

Jak dla mnie zapach tego korektora jest dość specyficzny, raczej syntetyczny, nie ma tutaj jakiejś szczególnej nuty zapachowej, ale nie przeszkadza mi to w ogóle bo po nałożeniu praktycznie go nie wyczuwam.

Korektora używam punktowo, głównie na jakieś wypryski, zmiany skórne i sprawdza się całkiem nieźle bo całkiem dobrze kamufluje. Owszem trzeba go utrwalić np. pudrem, ale te kilka godzon spokojnie wytrzyma. Bez problemu da się go blendować z podkładem by ladnie się wtapiał. Ważne, że korektor nie powoduje nowych wyprysków w miejscu nałożenia i nie ma też problemu z jego demakijażem. U mnie korektor wytrzymuje kilka godzin, wymaga poprawek w ciągu dnia, ale za taką cenę nie spodziewałabym się tutaj jakiś fajerwerków z jakością i trwałością.

U mnie korektor nie powoduje żadnych reakcji alergicznych, nie pojawiły się w zaczerwienienia, podrażnienia, bezproblemowo się go zmywa. Nie zauważyłam by u mnie korektor oksydował.

Wydajność jest bardzo dobra bo używam go w sumie jedynie punktowo więc spokojnie wystarczy na długi czas. Myślę, że prędzej skończy się data ważności aniżeli sam korektor.

Kupiłam w promocji za 8 zł i to jest naprawdę niska cena, tym bardzie,j że produkt jest całkiem niezły i na moje potrzeby jest wystarczający.

Super!

Essence COVERstick zaciekawił mnie ze względu na intrygujące opakowanie i formę, w jakiej można go aplikować. Byłam naprawdę ciekawa, jaka jest jego skuteczność w codziennym makijażu.

Sprawdzając ten produkt - podeszłam do tematu z ciekawością, ale bez nastawiania się.

Opakowanie korektora jest naprawdę wygodne, poręczne i małe - dzięki czemu można z niego swobodnie skorzystać zarówno w domu, jak i w podróży (łatwo go zapakować). Pudełeczko jest solidne - z doświadczenia mogę powiedzieć, że jest też dość odporne na upadki.

Korektor ma neutralny, delikatny (w zasadzie niewyczuwalny) zapach.
Konsystencja jest kremowa. Korektor dobrze się rozprowadza (sztyft jest miękki - dzięki czemu naprawdę przyjemnie pracuje się z produktem).

Krycie jest naprawdę fajne i zadowalające - choć na pewno przede wszystkim do miejscowych problemów, a nie pokrycia całej twarzy.

Korektor jest naprawdę bardzo wydajny. Przy stosowaniu go do miejscowych zmian - zużyłam jedynie 1/3 na przestrzeni kilku miesięcy.

Trwałość produktu jest niestety umiarkowana. Jednak dzięki wygodnemu opakowaniu - korektor można zabrać wszędzie ze sobą.

Taki sobie.

Pokrywa mocniej widoczne niedoskonałości dopiero po kilku muśnięciach, dla mniej widocznych jest jak najbardziej kryjący, odcień do cery jasnej ładnie stapia się ze skórą i nie odznacza, nie przesusza, natomiast jest dobry tylko "na chwilę", ponieważ szybko się ściera, zaczyna rolować, więc nie podoła uzupełnieniu makijażu na cały dzień, wymaga częstych poprawek, dlatego jest słabo wydajny, niska cena adekwatna do jego jakości.

Nie ma rewelacji

Kupując ten korektor skusiła mnie głównie jego cena i opakowanie. Aplikacja korektora jest bardzo prosta co działa na jego plus, dodatkowo na prawdę dobrze kryję wszelkie niedoskonałości, co w wielu przypadka przydaje się bardzo mocno, jednak jego nie trwałość przemawia przeciwko. Poszukuję czegoś trwałego co da efekt na cały dzień, a nie tylko na poranek

Średniaczek

Jest to mój pierwszy korektor, więc nie mam z nimi doświadczenia, ale postaram się napisać rzetelną recenzję.

Pierwsze, co zauważyłam, to estetyczne opakowanie wyglądające na solidne. Rzeczywiście - jest wytrzymałe. Kosmetyk spadł mi kilka razy na podłogę, ale nic nie stało się ani z opakowaniem, ani z jego zawartością.

Korektor ma neutralny, niemal niewyczuwalny zapach. Ma fajną konsystencję, łatwo się go rozprowadza. Krycie jest całkiem dobre, ale nie najlepsze. Muszę jednak zaznaczyć, że jako jedyny poradził sobie z moją charakterystyczną "żyłką" koło nosa - świetnie ją zakamuflował.

Nie wiem, czy ocenianie trwałości tego produktu będzie ok, ponieważ codziennie mam WF i korektor zmywa się z mojej twarzy, po prostu. Jednak jeśli nakładam go rano, wychodzę do koleżanki, do centrum handlowego czy gdziekolwiek, to wieczorem już go nie ma.

Plus za wydajność, używam go dobre pół roku i zużyłam połowę.

Kosmetyk jest nawet ok, jeśli nie znajdę niczego lepszego, zostanę przy nim.

+Dobrze wykonane opakowanie
+Prawie bezzapachowy
+Super konsystencja
+Nawet dobrze zakrywa niedoskonałości i cienie
+Wydajny

-Bardzo nietrwały

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Świetny

Korektor świetnie się nakłada dzięki miękkiej i kremowej konsystencji.

Nie zapycha, nie waży się, nie ściera się.

Korektor jest bardzo wydajny.

Krycie i trwałość są super pod warunkiem, że korektor nakłada się pod podkład, czyli tak jak należy.

Moj kolor to 03 Matt Honey pięknie stapia się z kolorem skóry, nie wybijają się w nim żadne konkretne tony. Typowy nude.

Zakrywam nim zaczerwienienia przy płatkach nosa, niedoskonałości i przebarwienia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

super

zdecydowanie najlepszy korektor jaki miałam.

kupiony właściwie przez przypadek gdyż kończyło mi się opakowanie miss sporty.
na plus: krycie, trwałość, cena, łatwość aplikacji, dostępność (ja swój kupiłam w rossmanie ale widziałam też w innych drogeriach)

mój kolor to matt honey 03

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

średniak

ogólem lubię kosmetyki Essence , tym korektorem nie jestem rozczarowana ale tez nie jestem zachwycona jak dla mnie średniak.
-konsystencja lekko kremowa (co mi bardzo pasuję)
-gama kolorystyczna w miarę rozwinieta(posiadam odcien 04)
-Wygodna aplikacja produktu

jezeli chodzi o minusty to nie jest zbyt trwały po okolo 2 h ściera sie i potrzeba poprawek , z małymi niedoskonałościami sobie radzi aczkolwiek z wiekszymi nie ma szans .

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie dla wszystkich

Korektor Essence był pierwszym, jaki miałam. Początkowo miał być pod oczy i na jakieś niespodzianki na twarzy. Ze względu na konsystencję zdecydowanie nie nadaje się pod oczy, jest bardzo tępy, trudno się go rozprowadza i podkreśla wszystkie załamania i zmarszczki. Jest za to bardzo dobry na jakieś niedoskonałości, jednak trzeba uważać, bo podkreśla suche skórki. Używam go tylko do tego, jednak nałożenie za grubej warstwy podkreśla wszystko to, co chcemy zakryć. Jest bardzo wydajny i za niską cenę. Nie polecam jednak osobom z bardziej problematyczną cerą, nie jest to korektor uniwersalny.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

NIGDY WIĘCEJ!

Okropny zapychacz! Jego zadaniem w moim przypadku było zakrycie drobnych wyprysków oraz delikatnych przebarwień.
Przebarwienia może i zakrywał, chociaż nie był to jakiś efekt \'wow\' i nie trwał on długo. Co z tego że zakrywał, skoro problemy skórne powstawały bardziej i bardziej, doszło do tego że całą twarz miałam w krostkach.
Myślałam że winą jest niewłaściwa pielęgnacja, albo zupełnie coś innego, jednakże okazało się, że to wina korektora!
Cena kusi, opakowanie i forma też, ale w tym przedziale cenowym można naprawdę znaleźć dobry korektor :)