Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Podkład w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, w którym mieści się 5 odcieni. Wygodny w aplikacji dozownik pozwala na wydobycie jednego z tych odcieni dla perfekcyjnego dopasowania do kolorytu cery. To jak 5 podkładów w jednym.
Producent obiecuje naturalne wykończenie i lekkie/średnie krycie, wygładzenie i trwałość makijażu.
Występuje w 6 wersjach kolorystycznych.

Skład: Active ingredients: Titanium Dioxide 3.2%, Zinc Oxide 2.1%

Cena: ok. 14USD / 30ml
/m/

Dobry.

Kupiłam ten podkład zachęcona promocją i niezykłym opakowaniem, pozwalającym mieszać różne odcienie.

Początkowo byłam nim zachwycona. Miałam odcień najjaśniejszy, jednak musiałam odrobinę pokręcić nakrętką, żeby wydobyć kolor idealnie stapiający się z moją karnacją.
Czyli patent z opakowaniem jak najbardziej się u mnie sprawdził. Do czasu... kiedy kosmetyk się skończył, a właściwie skończył się jeden z odcieni. Zostałam z połową zbiorniczka z ciemniejszym podkładem i żadnym pomysłem, żeby go w jakikolwiek sposób wykorzystać.
Koniec końców pozostałości wylądowały w koszu.
I to co początkowo wydawało mi się plusem, ostatecznie okazało się minusem. Średnio ekonomiczny bowiem ten gadżet.

Co do samego podkładu, to jest lekki, nie obciąża skóry ani nie zapycha. Po jego użyciu twarz jest miękka, gładka i miła w dotyku. Pozostawia lekko pudrowe wykończenie.
Nie wysusza, ani nie podkreśla suchych skórek.

Podsumowując : chętnie bym kupiła normalną wersję tego podkładu, już bez fajerwerków opakowaniowych :)

Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu

Super podkładzik

Kolejny Revlon, który mnie nie zawiódł. Mam kolor o10 najjaśniejszy i jest idealny do mojej jasnej skóry, kolor jest zdrowy, a nie trupi (mam dziwną urodę - czarne włosy, ciemne oczy i mega bladą karnację i jak użyję trupio bladego koloru, to zaczynam przypominać azjate:). Między najjaśniejszym, a najciemniejszym kolorem róznica jest minimalna, więc używam podkładu nastawionego na 3 , żeby mi się równo skończył, więc bajer z 5 odcienimi jest mi zbędny.
Konsystencja: półpłynna, lekko żelowa, takie masełko, ładnie się nakłada, ale trzeba dokładnie rozsmarować.
Mat: matuje na cały dzień, a to najwazniejsza cecha podkładu dla mnie
Krycie: Normalne, podklad jest dużo lżejszy od colorstaya, ale skóra ladnie wygląda, nie ma maski i sztuczności.
Trwałość: też cały dzień

No cóż - ideał, pół gwiazdki odjęłam za to opakowanie, bo bajer jest dla mnie zbędny, przecież zanim przyjdzie lato i będę mogła korszytać z ciemnego koloru, to ja już dawno zuzyje ten podklad:)Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Muszę trochę zedytować moją recencję, odjęłam gwiazdkę, ponieważ pod koniec opakowania moja skóra już po godzinie od nałożenia podkładu niemiłosiernie się świeci !!!

bardzo dobry

Nie wiem, co mi strzeliło do głowy gdy kupowałam ten podkład, chyba byłam na etapie testowania różnych produktów i zafascynowała mnie możliwość wyboru kilku odcieni w jednym opakowaniu. Zimą się nie sprawdził bo był zbyt lekki, wiosną przypomniałam sobie o nim i to był strzał w 10! Nie zapycha, nie wysusza, nie złazi z twarzy, nie ciemnieje, dobrze się rozprowadza, naturalnie wygląda, krycie jest akurat jakiego potrzebuję czyli średnie. Atutem jest te kilka odcieni (między 1 a 3 których używam jest co prawda mała różnica), niska cena na Allegro, ale przeszkadza mi nierównomierne zużywanie kosmetyku i lekko alkoholowy zapach.

Bardzo dobry:)

Faktycznie, podkład to właściwie 5 w 1, rzadko jednak się zdarza, że ktoś może wykorzystać wszystkie 5 odcieni. W moim przypadku, a mam bardzo jasną karnację, sprawdza się odcień 2 i 3. Jest to podkład bardzo dobrze kryjący, świetnie się rozprowadza na twarzy, nie obciąża jej i nie tworzy maski. Polecam go jednak na inne pory roku niż lato, gdyż na upały może być odrobinkę za ciężki. Generalnie, opinia na tak:)

Używam tego produktu od: 6miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (cały czas je mam)

całkiem,całkiem

+dobrze się rozprowadza
+ zakrywa niedoskonałości
+matuje
+nie ma drażniącego zapachu
+ wydajny
+duży wybór kolorów
+ świetna cena na allegro
+ nie zapycha
+nie podkreśla suchych miejsc

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: 3całe

Średni

Wcześniej używałam wielu podkładów (mam tą dolegliwość, że najpierw podkład jest super, później zaczyna mi niepasować), rok temu gdzieś kupiłam pierwsze opakowanie Revlon Custom Creations i byłam zadowolona. Dziś po około roku sięgnęłam po niego znów i...:

+bajer z 5 odcieniami jest dla mnie ok, mam najjaśniejszy odcień i opakowanko mi idzie w miarę równomiernie (zimą te jaśniejsze, latem co raz ciemniejsze)
+wystarcza na dość długo, jest wydajny i ma fajną konsystencję - nie za płynny, nie za gęsty(odnoszę pewnie takie wrażenie po Affinitonie, który był dla mnie zbyt wodnisty)
+nie ciemnieje na twarzy
+ładnie stapia się ze skórą
+nie zauważyłam efektu maski

-po niezbyt długim czasie znika
-czasem pomimo kremu nawilżającego odznaczają się skórki
-kiedy wyskoczy jakiś nieprzyjaciel, nie ma siły, żeby go zakryć bez korektora

To chyba najważniejsze, co można powiedzieć o nim, waham się, czy kupiłabym go znów. Cena nie jest wysoka, ale za taką samą może trafię na coś o wiele lepszego

Ilość zużytych opakowań: rok temu jedno, teraz wykorzystałam może 1/5

Wielkie rozczarowanie, a miało być tak pięknie...

Lubię markę Revlon. Kiedy dostałam ten podkład w prezencie, ucieszyłam się. Niestety produkt nie do końca się u mnie sprawdził. Na początku byłam podekscytowana tym, że można fajnie mieszkać oba kolorki podkładu i dopasować do koloru cery. W praktyce nie było jednak tak różowo. Mimo, że miałam kolor 020 Light, to nawet na opalonej skórze (stosowałam go latem) ciężko mi było uzyskać właściwy kolor. W końcu się poddałam i stosowałam odcień najjaśniejszy z domieszką tylko odrobiny ciemniejszego. W ten sposób szybko skończył mi się jeden pojemniczek a drugi nadal był pełen. Oddałam resztę kuzynce, bo drugi kolor w pojedynkę nijak nie mi nie pasował. Nie wiem, może gdybym miała najjaśniejszy kolor to byłoby lepiej

Plusy:
- dobrze się rozprowadza
- cera wyglądała świeżo i naturalnie
- idealny na lato

Minusy:
- opakowanie (po pewnym czasie pompka zaczęła się zacinać!)
- szybciej zużył mi się jaśniejszy kolor i nie miałam co zrobić z drugim
- za ciemny na moją cerę

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

cudowny

Jak na razie mój faworyt wśród podkładów. Jednak po dwóch opakowaniach mam ochotę spróbować czegoś innego :)
Plusy:
-ładnie kryje
-nie wysusza
-można dobrać kolor
-dobrze się rozprowadza
-długo się trzyma
-bardzo wydajny
Minusy:
-nie zauważyłam ;)
-może cena, jednak na allegro da się go kupić za dwadzieściaparę złotych i nie jest to dużo jak za tak dobry podkład
-noo i może średnio matuje, ale dodać do tego puder matujący i będzie jak znalazł ;)

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Średni

Fajny pomysł z tymi 5 kolorami, czasem trudno dobrać idealny kolor. Uzywam jasnego wiosną , ciemniejszego latem i w ten sposób zużywam jednego i drugiego koloru.Minusem na pewno trwałość-do 3-4 godzin, jak dla mnie za lekki.

Niezbyt dobry

Na poczatku bylam zadowolona z niego ale po pewnym czasie stwierdzilam ze bez sensu jest tam te 5kolorow skoro i tak uzywalam tylko 1 bo reszta byla tak ciemna ze poprostu po skonczeniu jasnego odcienia reszte wywalilam do kosza.. Jesli chodzi o moja cere byla bardzo wysuszona wiec przymusem byl krem przed zastosowaniem tego fluidu bo inaczej moglam poprostu sciagac se skore platami..dawal troche efekt maski na twarzy i byl ciezki...niefajnie wygladala twarz np podczas dni cieplejszych cala sie swiecilam ..

Używam tego produktu od: uzywalam 3miesiace
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Musze przyznać, że podkład przypadł mi do gustu. Mimo, że nigdy nim nie kręciłam ani nie zmieniałam za bardzo odcienia to naprawdę jest super.
Zalety
-niezłe krycie
-podobała mi się konsystencja, strasznie nie lubię jak coś ma postać prawie gumy. A ten podkład jest trochę taki lejący się.
-długo wytrzymywał, tak około 8 godzin. Przynajmniej na mojej twarzy. Poprawki minimalne albo wcale ich nie było
-cena, zapłaciłam za niego 30 złotych
-nie ma maski i nie ma się uczucia, że ma się coś na twarzy
minusy
-opakowanie, po prostu straszne, nieporęczne i niehigeniczne

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Idealny

Stosowalam juz wiele podkadow, wyprobowalam kilka z loreala, maybeline, avonu.. pierwszym zakupem z revlonu jest ten oto podklad. Zawsze mialam problem z doborem koloru, w tym przypadku wybieram ten, ktory uwazam za najbardziej idealny do mojej karnacji. Jest to naprawde fajne rozwiazanie. Stosuje go juz od kilkunastu tygodni i poki co jestem bardzo zadowolona, jak nigdy dotad z innego podkladu. Utrzymuje sie caly dzien, nie daje efektu maski, jest naturalny, bardzo dobrze sie rozprowadza. Mam cere naczynkowa, stosuje wiec korektor a nastpenie ten podklad i efekt jest super. Napewno kupie kolejne opakowanie, bo skoro znalazlam swoj ideal to po co szukac dalej.