Yves Rocher, Bio-Vitalia, szampon intensywnie nabłyszczający

Yves Rocher, Bio-Vitalia, szampon intensywnie nabłyszczający

Szampon zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, który:
- wzmacnia strukturę mieszka włosowego i zapewnia włosom naturalną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych
- poprawia krążenie w naczyniach krwionośnych skóry ułatwiając dostep niezbędnych substancji odżywczych do cebulek włosa
- chroni włosy przed uszkodzeniami i wzmacnia cebulki włosowe dzięki czemu odzyskują połysk i zdrowy wyglad

Dodatkowo jest wzbogaconyw kwasy kwiatowe, które intensywnie nabłyszczają włosy. Szampon przeznaczony do wszystkich typów włosów, a zwłaszcza do matowych i pozbawionych połysku.

Cena: ok. 20zł / 200ml

poplątany

Ten szampon to ma tylko ładny zapach, utrzymujący się na włosach. Mam włosy blond, rozjaśnione i po użyciu tego specyfiku odżywka była niezbędna, bo miałam jedno wielkie poplątanie na głowie. Nabłyszczenia nie zauważyłam. Słabiutki ...

do niczego

Kupilam skuszona obietnica nablyszczenia i bardzo sie rozczarowalam. Mialam po nim sianowate, splatane, trudne do rozczesania wlosy. Obiecanego polysku nie zauwazylam. Wyprobowalam tez taki nablyszczacz w sprayu tej firmy i rowniez do niczego :(. Kusi mnie troche, zeby wyprobowac Phyto Reflet ale sama nie wiem, bo bardzo sobie chwale zele i balsamy tej firmy, a szampony jakies takie nieudane.

przyjemna lekkość

Przyjemna lekkość włosów z wonią kadzidła w tle. Lekko nabłyszcza, ożywia a także dodaje puszystości - efekt na kilkanaście godzin, nie dłużej. Lubię stosować go wiosną i latem. Kupuję w okresie promocji tego produktu, gdy cena zyskuje równowagę z jakością. Znane mi są przypadki ortodoksyjnego uwielbienia całej serii szamponów Bio - Vitalia, ja lubię właśnie ten nabłyszczający.Używam tego produktu okresowo / Ilość zużytych opakowań: 2 i pół...

a dla mnie ok.

Rzeczywiście obietnice producenta wydają się mocno przesadzone w kwestii nabłyszczających właściwości tegoż, uważam również, iż wymagania konsumentek są nieco wyolbrzymione; preparat ów nie przywróci blasku zniszczonym włosom, które wymagają intensywnej kuracji specyfikami profesjonalnymi a często także pomocy doświadczonej (czyt. pasjonata w niełatwej przecież sztuce fryzjerskiej) persony:) Trzeba pamiętać, że te kosmetyki są w większości naturalne, oparte na wyciągach roślinnych i niezwykle łagodne w działaniu, co nie znaczy, iż mało skuteczne. Na moich włosach farbowanych (ale nie zniszczonych), sprawdziły się doskonale, a omawiany szampon wydobył ich blask i nadał miękkość. Używałam go jakiś czas temu, kiedy miałam długie włosy i niestety, odżywka po każdym myciu była nieodzowna- za co odejmuję jedną gwiazdkę. Mimo to, polecam, bo piękny zapach i estetyczne opakowanie dodaje mu uroku.Ilość zużytych opakowań: trzy lub cztery.

Nigdy więcej!

Cała linia szamponów Bio-Vitalia jest do bani..Miałam kilka i żaden nie spełniał przeznaczonej mu funcji. A ten nabłyszczający...nie dość, że nie nabłyszcza to jeszcze wlosów nie można po nim rozczesać. Zapachy również mało przyjemne.Jedno wielkie rozczarowanie.

fATALNY

Włosów nie nabłyszcza wydaja się wprost przesuszone dosłownie siano na głowie.Nie mogłam wbic grzebienia .okropny bubel.

żadna rewelacja

Szampon wogóle nie nabłyszcza moich włosów i wydaje mi się że nawet wygladają one gorzej niż po użyciu innych szamponów. Poza tym zapach jest jak dla mnie mało przyjemny. Żałuję że go kupiłam, bo za tą cenę na pewno znalazłabym coś o lepszych właściwościach i z ładniejszym zapachem.

polubiłam go

Mi służy. Lubię go używać. Włoski są mocniejsze. Nie lśnią jak włosy modelek na reklamach. Do takiego efektu potrzeba wielu różnych dziwnych mazidełek. Daje raczej efekt "zdrowych" włosów.

po prostu szampon

Zgadzam się że ten szampon to nic nadzwyczajnego. Nie szkodzi i nie pomaga, po prostu myje. Jedyne co zauważyłam po jego stosowaniu to że włosy stały się bardziej puszyste niż zwykle, ale żeby były błyszczące - nie zauważyłam. Może na mnie "nie działa", moja koleżanka strasznie sobie ten szampon zachwala.

średni

Szampon nie należy moim zdaniem do najlepszych - po regularnym stosowaniu nie zauważyłam efektów nabłyszczenia, wręcz przeciwnie - moje włosy były lekko przesuszone.

żadna rewelacja

Stosowałam jakiś czas temu, ale to poprostu szampon, nie szkodzi, ale i nic nie działa. Włosy (przynajmniej u mnie) intensywny połysk mają tylko po farbowaniu.