Avon, Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner (Precyzyjny ołówek do kresek)

Avon, Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner (Precyzyjny ołówek do kresek)

Pojemność 1,14 g

Miękka i precyzyjna kredka ze specjalną gąbeczką do rozcierania. Odpowiednia do robienia kresek wewnątrz dolnej powieki. Lekko się rozprowadza, jest trwała.
4 odcienie do wyboru: Black, Dark Brown, Plum, Charcoal.

tak, tak i jeszcze raz tak !

Kredka spisująca się idealnie jak na moje potrzeby, wspaniale wygląda samodzielnie jak i pięknie współpracuje z innymi kosmetykami. Przeważnie używam jej do podkreślenia dolnej powieki, delikatnie rozmazuję, do czego gąbeczka się idealnie sprawdza.

PLUSY
- lekka, łatwo się rozciera
- dobrze współpracuje z innymi kosmetykami
- trwała, zwłaszcza po rozmazaniu
- kolory nie są zbyt ciemne i ciężki, co w moim przypadku jest dużym plusem

MINUSY
- miękka, więc łatwo ją uszkodzić/złamać
- przy temperowaniu bardzo dużo produktu dostaje w temperówce
- dość uboga gama kolorystyczna (3 kolory)
- nie jestem przekonana do tej gąbeczki (która tak naprawdę wykonana jest z gumy), przy dolnej powiece sprawdza się super, przy górnej już nie jest tak wspaniale
- cena, prawie 20zł mnie średnio przekonuje, ale przy częstych promocjach jakie nam funduje AVON nie wydaje się to być wielkim problemem

Pomimo tak wielu wad (odjęłam jedną gwiazdkę), dla których inni rzucili tą kredkę w kąt, ja ją uwielbiam. Zawsze zagości w mojej kosmetyczce, do dziennego makijażu i do wieczorowego. Warto dać jej szansę.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

nr1 z avonu!

potrzebowalam kredke czarna bo z gosha mi sie skonczyla bardzo polecam ten prdukt miekka , super sie rozciera dlugo trzyma jakby byla zelowa , produkowana w niemczech na pewno kupie drugi raz bo drogeryjne kredki mnie zawiodly ,
gorzej z brazowa z czech ta sie lamie , twarda nie rysuje nawet na cieniu bazowym
mialam tez zielona z super shock i byla dobra

Ilość zużytych opakowań: trzy czarna, braz i zielona supershock

Moja ulubiona

Zdecydowanie najlepsza kredki jakie wpadły mi w ręce,
używam od 3 lat i jestem zadowolona,
odpowiednia miękkość i trwałość koloru przez cały dzień
Dla mnie rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: pełne

taka sobie

Swojego czasu kupiłam jedną, a potam nawet drugą taką kredkę w kolorze czarnym, z czego tą drugą mam do teraz ;)

Plusy:
+ miękka
+ łatwo się nakłada
+ nie rozciera się
+ fajne rozwiązanie z gąbeczką

Minusy:
- mało intensywny, wyblakły kolor co jest tu największym minusem
- łamliwa, nieraz musiałam ją parę razy ostrzyć

Na chwilę obecną bym już tej kredki nie kupiła bo za te pieniądze idzie dostać o niebo lepszy produkt.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie w trakcie

Przeciętniak.

Czy taka profesjonalna ? Nie powiedziałabym.
Miałam tę kredkę w odcieniu Plum. Ładnie się nakładała i miała ładny kolor, to tyle z plusów. Największym minusem było to, że rozmazywała się przy rozcieraniu gąbeczką, aczkolwiek bez tej gąbeczki też. W dodatku była niewydajna, bo temperowanie jej równało się z marnowaniem jej sporej ilości.

Dałam się naciąć na ten "profesjonalizm" ... w końcu skończyła w koszu, mimo że miałam jej już niewiele.

Używam tego produktu od: dawna

Professional? Dobre sobie...

Kredki dostałam od ciotki konsultantki, odcienie Black i Plum.
To następny produkt z serii Jilian Dempsey który ląduje w koszu.

+ładne kolory [ w opakowaniu]
+łatwe nakładanie i rozcieranie produktu
+precyzyjne kreski [ przy pierwszym użyciu]

Napisałam "przy pierwszym użyciu" ponieważ zatemperowanie tej kredki, nawet po wizycie z zamrażarce graniczy z cudem.

A więc minusy:
- wydajność [90% kredki ląduje w śmieciach przy temperowaniu, bądź łamie się przy użyciu]
-kolory nietrwałe, plus wyblakłe
-wygórowana cena w stosunku do marnej jakości

Totalnie nie polecam, nie dajmy się nacinać na słowo professional i nazwisko jakiejś wizażystki która pewnie obok tych kosmetyków nie stała, a jeżeli stała to powinna się wstydzić.

Fajna ;)

Robi ładne równe kreski, z gąbeczki nie korzystałam, po dłuższym czasie się troche ściera, kolory odpowiednio nasycone, opakowanie solidne, cena w miare ok, Ogólnie jakość jest dobra. Miałam czarną zieloną i fioletową, ze wszystkich byłam zadowolona.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

W miarę dobry

PLUSY:
+ sama kredka wizualnie bardzo ładna,
+ robi równe, bardzo dokładne kreski,
+ w miarę długo utrzymuje się na powiece,
+ nie podrażnia oka.

MINUSY:
- napisy na kredce szybko i mocno ścierają się,
- dołączona gąbeczka jest beznadziejna,
- ciężko jest ją zatemperować,
- trudno namalować kreskę na nałożonym wcześniej cieniu,
- rozmazuje się na powiekach,
- cena dobra tylko po promocji lub jako konsultantka,
- zostawia grudki (zwłaszcza w załamaniu oka).

Posiadam kolor ,,Black". Uważam, że to dobra kredka ze wzg. na możność namalowania dokładnej kreski bez konieczności mocnego dociskania.
Gąbeczka jednak jest beznadziejna ze wzg. na fakt, że wcale nie rozciera kreski, ale ją w ogóle zaciera. Okropnie się ją temperuje, bo albo się łamie albo ,,wkład" kredki zostaje jakby w temperówce (myślę, że to przez fakt, że ,,rysik" jest zbyt miękki).
Uważam, że jak za taką cenę nawet po promocji można kupić tańsze i lepsze kredki. Raczej chyba nie kupię i nie wiem czy bym ją poleciła.

Używam tego produktu od: Około roku
Ilość zużytych opakowań: Nie całe jedno

taka sobie

Posiadam kolor Dark Brown, według mnie nie nadaje się do robienia wyraźnych kresek na oczach, ponieważ niemiłosiernie się rozmazuje.
Na początku myślałam, że trafił mi się bubel, ale potem znalazłam zastosowanie dla tej kredeczki. Mianowicie używam jej do podkreślania brwi i w tym sprawdza się na 5plus:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Moja ulubiona kredka :)

Powiem tak to moja pierwsza tak naprawde kredka jeszcze nigdy nie stosowałam do robienia kresek i uważam że jest GENIALNA !!!

Definitywnie mój KWC !!!

Niewiem czemu mówi się że źle się ją trudno ostrzy, ja ostrze temperówką którą kupiłam w rosmannie i ani razu mi sie kredka źle się nie zaostrzyła a już dwa razy ją ostrzyłam i idzie jak marzenie.

+Miękka.
+Długo się trzyma- praktycznie cały dzień.
+Kreski wychodzą jak marzenie, jak na początkującą osobę to wychodzą bardzo dobrze.
+Świetna cena.
+Dobrze się ostrzy

Napewno zakupie ją ponownie :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Ilość zużytych opakowań: jedna

BARDZO DOBRA KREDKA !

Jak dla mnie bardzo dobra kredka łatwo się rysuje kreski ponieważ jest bardzo miekka. Niestety przy ostrzeniu jej faktycznie jest problem..trzeba poprostu nożykiem ostrzyc bo gdy próbowalam strugaczką to istna porazka pól kredki nie ma..
Podsumowując ;

PLUSY;

+łatwo sie rysuje
+miekka
+fajna gąbeczka do rozcierania

MINUSY;

-żle sie struga

słaba

Kredka jest miękkka i idealnie rysuje lecz tylko do pierwszego temperowania i jeżeli nie chcemy narysować kredki na cieniach. Pierwsza próba zaostrzenia jej była tragiczna, kredka tak się łamała, że zostało jej po pierwszym temperowaniu tylko niecała 1/3 początkowe dugości. Poza tym próba nałożenia jej na cienie też nie przynosiła sukcesów, kolor nakładał się nierównimiernie i ciężko było uzyskać ładny efekt. Ogólnie nie polecam jej nawet po cenie promocyjnej. Daje jedną gwiazdkę za ładny, fioletowy, kolor.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie