Dax Cosmetics, Glamour Eye, Serum redukujące cienie, opuchliznę i zmarszczki pod oczami

Glamour Eye to niezwykle skuteczne, wysoce skoncentrowane serum redukujące cienie, opuchliznę i zmarszczki pod oczami. Zawarty w nim aktywny składnik TetraPEPTYD-5 posiada doskonałe właściwości drenujące i przeciwdziała nadmiernemu zatrzymywaniu płynów przez skórę. Dzięki temu w znaczący sposób redukuje opuchliznę, worki oraz sine kręgi pod oczami. Podnosi także elastyczność skóry, co zapobiega tworzeniu się zmarszczek i zagnieceń. Dodatkowo proteinowe aktywatory genów wpływają na zmniejszenie głębokości, długości oraz ilości zmarszczek już istniejących. Preparat ma właściwości łagodzące i ochronne, a zawarte w nim mikropigmenty rozświetlają spojrzenie zapewniając natychmiastowy efekt `wypoczętego oka`.

Polecane do każdego rodzaju cery, szczególnie po 30 roku życia.

Cena: ok 35zł / 20ml

/s/

kiepski

Na początku pragnę zaznaczyć, że nie posiadam zasinien pod oczami, a zmarszczki i opuchnięcia owszem.
Produkt niezwykle wydajny. Używam go już długie miesiące i widzę, że mam jeszcze trochę.Redukuje cienie przez taką poświatę, jakby lekko perłową. Oczywiście gdyby umyć twarz to cienie wrócą. Nie zauważyłam, żeby likwidował opuchliznę, zimny okład chyba lepiej na to pomoże. Natomiast na pewno, nie usuwa zmarszczek- mam delikatne mimiczne i nawet ich nie tknął.
Jak dla mnie zbędny bajer, chyba wolę okolice pod oczami po prostu nawilżać. U mnie się nie sprawdził.

dobry , skuteczny

Krem spełnia swoje zadanie. Kosmetyk lekki, nietłusty , ma dobry skład i kosztuje niewiele .
Plusy:
+ łatwo sie rozprowadza i szybko wchłania
+ dosyć duża tubka jak na kosmetyk pod oczy
+ stosuję rano , przed poozeniem makijażu spłukuję
wodą i widzę efekt. Skóra rozjaśniona , linie lekko
wygładzone, skóra zadbana; Skóra w widoczny
sposób w lepszej kondycji ,
+ wygodna tubka z dziubkiem, mozna w
higieniczny sposób aplikować kosmetyk.

Minusy :
- lekko płynna konsystencja, przez co kosmetyk migruje do oczu
- lekko podrażnia, nie mogę go trzymac na powiekach dłuzej niz godzinę.

Ogólnie polecam jako pielęgnacja uzupełniająca

dobry:)

całkiem dobry produkt,aczkolwik nie mam doswiadczenia z kremami pod oczy bo nie stosowaałam ich za wiele.moge jednak stwierdzic ze dla mnie do tej pory najlepszy.ładnie napina skóre,daje momentalna ulge suchej skorze,rozswietla oko:)nie wiem jak dziala na since i cienie bo nie mam z tak owymi jak na razie problemu:)ogolnie calkiem fajny produkt,spisuje sie calkiem niezle.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

e tam ;/

Dostalam jako gratis opakownie 10ml razem z kremem SOS. Krem jest niesamowicie wydajny - uzywam go juz drugi miesiac, dwa razy dziennie, a jeszcze nie mam problemów z wyciskaniem kremu z tubki. Stosuje go na roll on garniera, ktory doskonale radzi sobie z moimi sincami. Glamour Eye na moje since i pufki jest niestety za slaby. Ladnie, delikatnie rozswietla oko, ale dla mnie to zdecydownie za malo. Korektory pod oczy (all about eyes clinique, revlon colorstay, everyday minerals intensive fair) sie nie roluja. Szybko sie wchlania. Czasem niestety podraznia.

Testowalam glownie pod katem aktywnosci przeciwzmarszczkowej. Mam okropna mimikę twarzy i mnóstwo zmarszczek pod oczmi mimo mlodego wieku. W czasie uzywania kremu pojawilo sie kilka nowych. Z napieciem i wygladzeniem skory to jest naprawde srednio - albo nawet slabo. Na pewno nie dla 30latek. A jesli chodzi o nawilzenie, to móglby troche bardziej. Ciesze się, ze to byl gratis. Srednio udany. Krem generalnie nie zrobil nic do tej pory.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Bardzo dobry krem !

Kupiłam ten produkt przypadkiem, czekając na krem z Truskawki :)
Nie spodziewałam się że serum będzie tak skuteczne.
Miałam spore problemy z opuchnięciami pod oczami - krem skutecznie sobie z nimi poradził. Delikatnie rozświetla oczy i bardzo dobrze sprawdza się pod makijażem. Dla mnie mógłby trochę bardziej nawilżać, bo mam wrażenie że skóra trochę mi się przesuszyła.Nie podrażnia oczu.
Moim ideałem nadal jest Shiseido Bio Performance ale to serum na pewno jeszcze zakupię i będę używała na noc. POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

świetny :-)

Krem jest naprawdę dobry. Pięknie rozświetla skórę, nie muszę uzywać już tak dużo korektora, zresztą też DAX.
Zmarszczki są mniej widoczne, skóra delikatnie wygładzona, no i nie mam opuchniętych oczu. Dużym plusem jest to , że nie uczula, z czym mam duży problem Generalnie nie lubię kremów Dax ale ten jest godny polecenia..

Używam tego produktu od:2 miesęcy

Imprezowy niezbędnik :)

Z góry muszę zaznaczyć, że oceniam właściwości kremiku pod kątem redukcji cieni i opuchlizny, a nie zmarszczek, bo ich narazie nie posiadam w okolicy oczu. Dostałam kiedyś dużą próbkę- tubkę ;) tego specyfiku i chociaż nie jest przeznaczony kompletnie dla mojej grupy wiekowej (do 30 mi jeszcze brakuje... ;) ) to używam go od czasu do czasu bo zauważyłam jego świetne działanie pod kątem pozbywania sie nieładnych cieni czy opuchlizny. Chodzi mi zwłaszcza o nieprzespane noce. Wtedy radzi sobie niesamowicie. Ślicznie napina i wygładza skórę pod oczami, cienie są zmiejszone, a spojrzenie dużo bardziej świeże i wypoczęte niż mogłaby to sugerować przebyta imreza ;) Tak więc w sytuacjach gdy chcę podratować swoje spojrzenie- niezawodny. Bardzo fajnie nawilża i nie podrażnia. Szybko się wchłania, jest dobry pod makijaż. Ja widzę same plusy. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

Naprawdę działa:)

Zaczęłam od zakupu kilkunastu próbek i przyznaję, że przypadł mi do gustu a zwłaszcza mojej przewrażliwej skórze wokół oczu. Jest naprawdę delikatny a jednocześnie przynosi natychmiastową ulgę po nałożeniu na zmęczone oczy po całym dniu czy niedospanej nocy. Nie szczypie, nie podrażnia, za to ogromny plus, bo moje oczy wiecznie płaczą przy kremach pod oczy. Na noc nakładam grubą warstwę maskę i rano oczy są naprawdę wypoczęte, żadnych ciężkich powiek jak przy niektórych kremach. A co do zmarszczek, hmm, rano te mimiczne są lekko splycone, jednak długie przesiadywanie przed monitorem przywołuje je spowrotem;/, ale na to chyba kremu cudu jeszcze nie wymyślili. Niektóre recenzentki na innych portalach piszą o błyszczących drobinkach wchodzących do spojówek. Ja osobiście nie zauważyłam żadnych drobinek i tym bardziej nic mi do oczu nie weszło i nie uczuliło:P.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:seria próbek