Givenchy, Acti`Mine Wake-up Skin Make-up Base

Givenchy, Acti`Mine Wake-up Skin Make-up Base

Acti`Mine to koloryzowana baza pod makijaż dostępna w sześciu odcieniach:

- nr 1 Acti Milk i nr 5 Acti Mango mają za zadanie rozświetlić skórę

- nr 2 Acti Strawberry, nr 3 Acti Kiwi oraz nr 4 Acti Plum korygują odcień cery

- nr 6 Acti Peach ujednolica kolor skóry

Prócz ujednolicenia skóry i utrwalenia makijażu baza ma za zadanie dostarczyć skórze niezbędnych substancji odżywczych potrzebnych w ciągu dnia. Zawiera filtr SPF 15.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Titanium Dioxide, Alcohol, Phenyl Trimethicone, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Alumina, Methylparaben, Sodium Myristoyl Glutamate, Disteardimonium Hectorite, Calcium Gluconate, Tetrasodium EDTA, Fragrance, Propylene Carbonate, Aluminum Hydroxide, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutyl Paraben, Propylparaben, Hydrolyzed Rice Protein, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, BHT, Phenoxyethanol, Copper Gluconate, Talc, Silica, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines, Iron Oxides, Chromium Hydroxide Greek.

Cena: 34USD / 30ml

/e/

cudeńko

Generalnie jestem super zadowolona , przy czym moja baza była edycją limitowaną ale wydaje mi się że to odpowiednik strawberry. Poniewaz jestem typem im mniej tym lepiej, dlatego ja w okresie ciepłym, wiosna , lato raczej nie używam podkładu, a ta baza nadawała tylko lekko odświeżony, taki powiedziałabym poranny wygląd, zdrowej cery. Jest bardzo delikatna i bardzo przyjemnie się ja nakłada. No i ma przepiękny zapach co dla mnie jest dość istotne bo jestem węchowcem i jak zapach kosmetyku mi nie leży to niestety nie mogę go używać.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

bomba!

zaczerwienia i przebarwienia nie mają szans!
mam kolor zielonkawy (kiwi), który stworzony został właśnie do redukcji zaczerwienień i przebarwień. wyrównuje koloryt skóry i przygotowuje ją do aplikacji podkładu i pudru. przedłuża żywotność makijażu. dla mnie super! mam skórę mieszaną z wypryskami, częstymi podrażnieniami i przebarwieniami spowodowanymi różnymi mocnymi preparatami na pryszcze. baza givenchy pomogła mi ukryć, to czego nigdy nie mogłam zakryć najlepszymi podkładami i pudrami. jeśli jakość produktu jest świetna, nawet cena mnie nie odstrasza (zapłaciłam 90 zł na truskawce)

Używam tego produktu od:miesiąca

superowa

Oceniam nr 2 strawbery
Bardzo dobrze ujednolica odcień cery, przebarwienia stają sie mniej widoczne i o dziwo a tego nie oczekiwałam zaczerwienienia też. Super wygladza buzie, pory stają sie mniej widoczne i zmarszczki mimiczne też, skóraj jest bardzo delikatna i mięka. Podkląd wzorowo utrzymuje sie cały dzień. Ładnie ale delikatnie pachnie, pierwsze wrażenie to kolor na buźca taki dziwny ale po chwili stapia się ze skórą. Moim zdaniem super baza i jeden z moich ulubionych kosmetyków.

pożółca i nie rozświetla

Oceniam ActiMine MANGO
Dla mnie ten kosmetyk okazał się totalną porażką: przedewszystkim nadawał mojej cerze żółty odcień (coś jakby po przedawkowaniu solarium lub soku marchewkowego) - może dlatego ze z natury mam nieco żółtawy odcień skóry i ta baza to potęgowała.
Kupiłam ją z myślą o rozświetlaniu, myślałam że jest taka perłowa jak Acti Milk tylko nie biała, ale Mango w ogóle nie posiada żadnych drobinek, perłowości...nie ma żadnych właściwości rozświetlających, po wyciśnięciu kropelki z tubki jest taka pomarańczowa jak farbka do malowania.
Co do przedłużenia trwałości makijażu to owszem zauważyłam jakieś efekty, mam mieszaną, raczej tłustą cerę i baza utrzymywała ją w dobrym wyglądzie (poz odcieniem, mam na mysli raczej brak błyszczenia, nie spływanie makijażu) przez długi czas, jednak mam wrażeni że kosztem pielęgnacji, bo czasem miałam wrażenie ściągania skóry i pewnego dyskomfortu.
Być może ten kolor dobry byłby do szarej ziemistej cery aby dodać trochę kolorytu, na pewno odradzam każdemu kto jest dość blady i ma żółtawą karnację.
No i rozświetlania wcale a na to liczyłam.
Na szczęście już jej nie mam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: napoczęte jedno

Sprawdza sie!

Mam odcien nr 3 Acti Kiwi,bardziej jasno seledynowa niz zielona ale dobrze kryje wszystkie zaczerwienienia,maskuje drobne niedoskonalosci,wyrownuje koloryt cery i delikatnie wybledza ale dosc szybko stapia sie z cera i tworzy gladka powierzchnie:)
Dodatkowym atutem jest ozywienie i rozswietlenie cery,kiedy potrzebuje nienagannego makijazu po zarwanej nocy to swietnie sie wywiazuje z tego zadania.
Teraz w okresie letnim doskwiera mi temperatura wiec moje obszary naczynkowe buntuja sie i aby zapobiec efektowi buraczka siegam po baze a nia tylo sam sypki puder i jest ok.Efekt utrzymuje sie kilka godzin,drobne poprawki sa normlane ale jest to szczegolnie uciazliwe.
Baza nie podraznila,nie uczulila i nie pozapychala,nie podresla niedoskonalosci-jest to naprawde swietny kosmetyk,ktory warto miec.

Używam tego produktu od:ok.2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Dobra

Posiadam bazę nr 1-Acti Milk.Jest ona biała.Zacznę od zapachu,jest przepiękny,tak samo pachną m.in.sypkie pryzmy.Konsystencja bardzo przyjemna,dość rzadka,ale aplikacja nie sprawia żadnych problemów.Moja baza rozjaśnia cerę,wygładza i wyrównuje jej koloryt.Podobnie jak w przypadku bazy Chanel,można uzyska porcelanowy efekt.Nie wchodzi w pory jak w przypadku bazy Shiseido i ich nie zatyka.Polecam.Używam tego produktu od:drugi miesiąc