Sensai, Silky Purifying, Milky Soap (Mydło do oczyszczania twarzy)

Sensai, Silky Purifying, Milky Soap (Mydło do oczyszczania twarzy)

Luksusowe, łagodne mydełko do oczyszczania suchej skóry twarzy. Delikatnie złuszcza skórę bez jej wysuszenia. Skutecznie usuwa pozostałości makijażu, sebum i innych zabrudzeń. Skóra jest idealnie czysta i pełna blasku. Pozostawia wrażenia miękkiej, aksamitnie gładkiej i odświeżonej skóry.
Wyprodukowane z naturalnych składników, m. in. jedwabiu Koishimaru. Testowane dermatologicznie.
Dla suchej i bardzo suchej skóry.

nawilżające, oczyszczające, odświeżające
w butelce, z pompką
oczyszczanie twarzy
odwodniona, sucha
płyn

Naprawdę fajny

Dołączam do grona bardzo zadowolonych użytkowników. Produkt świetnie oczyszcza, wygładza i jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Prawdopodobnie używanie kilku produktów Sensai niekoniecznie tej samej serii zniwelowało problemy mojej skóry związane z przesuszeniem, wysypem zaskórników, podrażnieniem i wiele wiele innych, o których, już nawet nie bardzo chcę pamiętać. Warto spróbować , jest bardzo wydajny.

Rozczarowuje

Zachęcona wspaniałymi opiniami i poszukująca idealnego produktu do oczyszczania twarzy szarpnęłam się finansowo i zakupiłam mydełko Sensai... o jakie było moje rozczarowanie... Uważam, że produkt nie jest przeznaczony dla wszystkich (choć producent twierdzi inaczej). Na pewno nie przysłuży się skórze dojrzałej, suchej i wrażliwej. Moim zdaniem wysusza, a nawet bardzo. Skóra na policzkach i pod oczami stała się przesuszona i podrażniona. Nie mogłam sobie z nią poradzić. Dopiero po odstawieniu i zastosowaniu innych kosmetyków, które opisuję w swoich recenzjach doszłam z nią do ładu. Nie można odmówić produktowi tylko tego, że pięknie pachnie i jest mega wydajny. Zdecydowanie powinien być polecany osobom do 30 roku życia.

idealny do mycia

Bardzo łagodna konsystenacja w formie emulsji. Idealna dla osób szukających nawilżenie już przy myciu skóry.
Mydełko tworzy idalną piankę, która nie tylko myje ale także pielęgnuje skórę. Wszysto za sprawą opatentowanego jedwabiu Koishimaru.
Do stosowania rano i wieczorem :)
bardzo wydajny!
zasługuje na wszystkie gwiazdeczki :)

Świetne oczyszczenie

U mnie produkt był totalnym strzałem w dziesiątkę. Próbowałam wielu innych, ale nie wyobrażam sobie zmywania makijażu czymś innym niż ten produkt. Skład jest nawet ok, zapach przyjemny, aplikacja też bardzo przyjemna. Nic dodać nic ująć.

Bardzo drogie mydełko...

Zapach fantastyczny. Świetnie oczyszczało skórę. Po umyciu była tak czysta, że aż skrzypiała. Troszkę przesusza, ale ja mam do tego tendencję.
Generalnie obiektywnie rzecz ujmując fajny, luksusowy produkt, który jest mydłem za miliony. Nie kupuję tego.

Nie znam bardziej wydajnego produktu do mycia twarzy.

Mydło odstrasza ceną, ale uwierzcie, że wydajność jest tak ogromna, że ten produkt starcza na rok użytkowania. Dosłownie kropla wystarcza, żeby porządnie oczyścić skórę twarzy. Dobrze domywa resztki makijażu. Ma przyjemny mydlany zapach. Nie podrażnia, nie przesusza, nie zauważyłam negatywnych cech. Ogólnie świetny produkt, chociaż ze względu na cenę nie sądzę abym często do niego wracała :)

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Doskonały.

Słowo mydło do twarzy nie kojarzy mi się najlepiej, dlatego nie wpadłabym na pomysł kupienia 150 ml pojemności za ponad 200 zł. Jednak, gdy w jednej z drogerii otrzymałam 5 ml próbkę do testowania, zmieniłam zdanie. Przez najbliższy miesiąc, co wieczór używałam go do oczyszczania twarzy przy użyciu szczoteczki sonicznej. Produkt jest bardzo wydajny, bo wystarczy 1 kropla, by dokładnie oczyścić cerę. Wspaniale się pieni i dogłębnie oczyszcza, nie wysuszając przy tym skóry. Przygotowuje ją do dalszej pielęgnacji. Zastosowane po nim serum jest wręcz wchłaniane.
Produkt nie uczula i nie podrażnia. Jest bardzo delikatny. Można go stosować zarówno na suchą, jak i tłustą cerę.

Rewelacja!

Mam suchą, wrażliwą skórę. Dermatolog nawet nieśmiało stawiał diagnozę o początkach trądzika różowatego. Od kiedy używam tego produktu wszystkie moje problemy z cerą zniknęły. Skóra jest dobrze oczyszczona, rozświetlona, w zdecydowanie lepszej formie.
Produkt bardzo się pieni i wystarczy naprawdę odrobina, nawet nie pół pompki. Ładnie pachnie, ale w taki specyficzny dla Sensaia sposób, bardzo przyjemnie :)
Z całą pewnością kupię po raz kolejny, choć biorąc pod uwagę jego wydajność, pewnie za jakieś dwa lata :))))

Świetne.

Świetny produkt do oczyszczania twarzy, który delikatnie, ale dogłębnie oczyszcza pozostawiając skórę gładką i świeżą. Wspaniale się pieni i jest niesamowicie wydajny; zawsze mam wrażenie, że pobieram zbyt dużą ilość produktu. W połączeniu ze szczoteczką soniczną wystarcza na rok stosowania 2x dziennie. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć poprawę stanu cery - jest bardziej rozświetlona, miękka, nawilżona.

Elagenckie opakowanie z solidną pompką, która się nie zapycha, zapach przyjemny, charakterystyczny dla produktów Kanebo Sensai.

Pół gwiazdki odejmuję za cenę. Produkt świetny, ale 220 zł za kremowe mydło do mycia twarzy to gruba przesada. Mimo to, nie zrezygnuję z dalszego stosowania na przemian z Mud Soap Wash & Mask.

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat.
Ilość zużytych opakowań: dwa.

Zdecydowanie godny polecenia

Używam tego mydełka do mycia twarzy i całego ciała. Jest bardzo wydajne, wystarczy 2-3 pompki jednorazowej aplikacji, aby umyć całe ciało. Świetnie oczyszcza buzię z resztek makijażu. Sprawdza się także do czyszczenia pędzli i gąbeczek do makijażu. Jest bardzo wydajne. Po użyciu skóra może być delikatnie ściągnięta, dlatego do twarzy polecam lotion I i lotion II + krem cellular performance z tej samej serii, do ciała zaś świetny jest collistar oleo latte nutriente anti-eta.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania, aktualnie w trakcie 3

Nie zawsze drogie jest lepsze

Mam 47 lat. Mam cerę mieszaną. Szukałam czegoś nawilżającego, doskonałego, godnego zaufania. Sugerowałam się recenzjami. Aplikacja jest bardzo dobra, zapach, oczyszczanie, wydajność również. Jednak preparat wysusza moją skórę?! Skóra jest ściągnięta po umyciu. Przed mydłem używam mleczka nawilżającego. Co prawda, nie jest to Kanebo Sensai, ale nie ma to znaczenia. Cena mydła jest stanowczo za wysoka. Dam sobie raz jeszcze szansę na przetestowanie razem z innymi produktami tej marki.

skuteczne do demakijażu

Mydełka używam od 2 tygodni; nabyłam ten produkt dzięki koleżance, która wyjechała za granicę i po powrocie przywiozła mi ten specyfik, zachwalając jego działanie;
Faktycznie, produkt również przypadł mi do gustu, aczkolwiek do tej pory nie miewałam problemów ze skórą, więc nie zauważyłam większych "cudów" na twarzy niż przed zastosowaniem.

Plusy:
+ przyjemne w użyciu; delikatna konsystencja, lekka formuła;
+ nie podrażnia skóry;
+ nie wysusza skóry, nie uczula;
+ skutecznie oczyszcza skórę z makijażu; nadaje się bardzo dobrze do zmywania tuszu i smooky eyes!
+ naturalny zapach;

Minusy:
- moim zdaniem cena jest za wysoka;
- produkt bardzo trudnodostępny;
Cieszyłam się z prezentu, aczkolwiek powrócę do używania tańszych kosmetyków do oczyszczania skóry;

Ilość zużytych opakowań: pierwsze nadal