KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Nivea Lip Care, Star Fruits (Pomadka ochronna do ust `Owocowa pielęgnacja`) (różne rodzaje)(stara wersja)

3,8 na 5235 opinii

pituszka
    20 lutego 2011 o 20:18
    4 / 5
    Bardzo lubię!
    Pomadka bardzo przyzwoita :) Ładnie pachnie, nawilża i pielęgnuje usta ( używam ją zimą ), smaczek też fajny... dobrze się nakłada ale trzeba uważać ponieważ trochę cieplejsza pogoda i pomadka się trochę rozpływa.... nadaje subtelny połysk i wersja grejpfrutowa nie barwi ust :) Używam tego produktu od: od dawna Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    asiek_86
    20 stycznia 2012 o 14:42
    5 / 5
    mój typ! na inne się już nie oglądam :)
    uwielbiam tą pomadkę (jestem wierna truskawkowej, chociaż gdybym znalazła gdzieś grejpfrut to też bym go sobie zakupiła - kiedyś już go miałam i byłam b. zadowolona) ponieważ: + jest łatwo dostępna (w rossmanie zawsze jest kilka sztuk truskawkowej) + ślicznie pachnie + jest smaczna ;P + ślicznie (i delikatnie) barwi usta na czerwono - dla mnie to plus, bo nie mam dylematu czy użyć pomadki czy kolorowego błyszczyka, a lubię mieć podkreślone usta :) + bosko nawilża i wygładza + jest wydajna (starcza na kilka miesięcy) + ma ładne opakowanie + niska cena + posiada malutkie drobinki, które sprawiają, że usta są bardzo delikatnie nabłyszczone (żadne tam brokaty czy inne badziewia, których nie znoszę - efekt jest subtelny) + przez kilka godzin utrzymuje się na ustach (ja nie mam problemu z oblizywaniem ust przez co szybko pomadka znika - jeżeli nie ma się na sumieniu tego grzeszku to pomadka wytrzymuje dość długo) z wad jedyne co mi przychodzi do głowy to zmiana konsystencji ze stałej w półstałą, ale to tylko, gdy temperatura jest na prawdę wysoka, jednak większość pomadek tak reaguje na gorące klimaty :) Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: kilka

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Blacky98
    14 kwietnia 2014 o 19:22
    3 / 5
    Przyjemna :)
    Mam wersję truskawkową już jakiś czas i jestem zadowolona. Szału co prawda nie ma, ale straszna też nie jest. Pozostawia delikatny, naturalny czerwony kolor i przepięknie pachnie. :) PLUSY + pozostawia delikatny kolor na ustach + pięknie pachnie + wydajna + dostępna w każdej drogerii MINUSY - słabo z tym nawilżeniem.. Jak na tego typu produkt mogłoby być lepsze. Polecam na mało wymagające usta. :) Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 3/4 drugiego.

monbyw
    6 marca 2014 o 20:50
    3 / 5
    taka sobie
    Mam wersje pomadki w czerwonym opakowaniu, jdyna rzecz ktora sprawdzila sie w tej pomadce byl dyskretny kolor, niestety w wersji rozowej kolor dzialal na minus i tego produktu nigdy wiecej bym nie kupila. Pomijajac kolor, pomadka nie nadaje sie do pielegnacji i ochrony ust. Ja niestety musze uzywac produktow bardzo skutecznych, ktore swietnie nawilzają, gdyż moje usta maja tendencję do wysuszania i tworzy się na nich tj warstwa drugiej skory rogowaciejącej... pomadka nivea nie byla w stanie sobie z tym poradzic... Używam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań: 1 male
    Używa produktu od:miesiąc

agnieszkamitana
    22 listopada 2013 o 15:37
    5 / 5
    Polecam!
    Bardzo lubię wszelkie produkty tej firmy więc i na pomadkach nie mogłam się zawieść. Z tych akurat miałam wszystkie :) Dobrze nawilżają, pozostawiają delikatny kolor na ustach i cudownie pachną. Zwłaszcza zimą się z nimi nie rozstaję. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej