Joanna, Naturia, Maseczka pielęgnująca do włosów farbowanych `Mak i bawełna`

Joanna, Naturia, Maseczka pielęgnująca do włosów farbowanych `Mak i bawełna`

Maseczka Naturia z makiem i bawełną została opracowana z myślą o pielęgnacji włosów farbowanych. Zawiera składniki naturalne, które działają odżywczo i pielęgnująco na włosy:
Mak - posiada właściwości nawilżające i korzystnie wpływa na połysk włosów
Bawełna - bogata w proteiny, działa na włosy kondycjonująco

genialna

Najlepsza maseczka jaką w życiu miałam a kilka ich już miałam. Ma delikatną budyniowa konsystencje, nie obciąża włosów i wspaniale je regenruje. Już po pierwszym użyciu są gładsze a po 3 użyciach wyraźnie zdrowsze-a przynajmniej na takie wyglądają. Są błyszczące, mocne, spręzyste, gladkie. Naprawdę pieknie wyglądają. Po przesuszeniu ani sladu. Nie spodziewałam się takich cudów po maseczce za 6zł.
Poza tym jej stosowanie jest bardzo przyjemne-ładnie pachnie, bezproblemowo sie rozprowadza, jest bardzo wydajna.
Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1sze w trakcie

Bardzo dobra maska

Bardzo dobrej jakości produkt.

Jeśli chodzi o produkty do włosów farbowanych, to zbytnio nie oczekuję nie wiadomo jakich efektów, bo w dużej mierze zależy to od użytej farby. Jedne u mnie schodzą w sekundę, a drugie bardzo dobrze się trzymają.

- Aktualnie mam farbowane włosy na czarno i maska ta bardzo dobrze je nabłyszcza.

- Włosy nie są obciążone i dobrze się układają. Nakładam prawie od nasady na raczej krótsze włosy. Do mycia na trzeci dzień, ale u mnie to norma.

- Maskę nakładam na pół godziny, czasem godzinę i po tym czasie są one widocznie zregenerowane i miękkie.

- Włosy bardzo dobrze się rozczesują, także po kolejnych myciach.

- Gęsta konsystencja.

- Starcza na długo.

Jedynymi rzeczami, które mi przeszkadzają w tej masce, to jej zapach, który jest zbyt przesłodzony, sztuczny i długo się trzyma oraz ilość lepkiej piany, jaka się tworzy na wannie po spłukaniu z głowy. Później są problemy ze spłukaniem jej.

Jeśli chodzi o działanie jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

skusił mnie zapach

Jeśli produkt ładnie pachnie, z reguły mam głupie wrażenie, że musi też świetnie działać.

Niestety. Skusił mnie bardzo przyjemny intensywny zapach lata. Tak. Jeśli lato miało by jakiś zapach z pewnością byłby to zapach tej maseczki.

Maseczka niby do włosów farbowanych, jednak na moich rozjaśnianych i farbowanych włosach nie zadziałała.

Polecam ją nie koniecznie posiadaczkom włosów farbowanych, bardziej kelnerkom w pizzeriach i palaczkom papierosów. Dlaczego? Jeśli nie chcecie by wasze włosy po 8 godzin pracy pachniały jak duża margherita z podwójnym serem lub jak długo nie opróżniana popielniczka, zdecydowanie jest to coś dla Was. Intensywny i przyjemny zapach maseczki utrzymuje się na włosach dość długo i niweluje zapachy z zewnątrz.

Obciąża i niewiele daje

Maskę kupiłam skuszona niską ceną - potrzebowałam czegoś do włosów, a portfel świecił pustkami. Niestety, nie podpasowała mi.

+niska cena
+wydajność
+ładne opakowanie, można zużyć maskę do ostatniej kropelki
+dobra konsystencja, nic nie spływa, nie ucieka z ręki

+/- zapach - niby nie był nieprzyjemny, ale jak dla mnie za intensywny

- obciąża i to masakrycznie!! Już kilka godzin po myciu włosy wydawały się nieświeże, na drugi dzień już przyklapnięte, a przy innych produktach myję włosy co 2-3 dni, tu o doczekaniu do 3 dnia nie było nawet mowy. Tylko raz mnie nie obciążyła, kiedy zmyłam ją dosłownie po 3 minutkach. Ja jednak lubię maski trzymać długo na głowie, a ta się do tego nie nadawała.
- niewiele robi z włosami, słabo wygładza, żeby je bezproblemowo rozczesać musiałam koniecznie stosować jedwab.
- brak jakiegoś widocznego nawilżenia, w ogóle - widoczych efektów.

Wiem, że za kilka złotych nie ma co oczekiwać rewelacji, ale naprawdę, za 2-3 zł więcej można kupić o wiele lepsze maski, tej na pewno więcej nie będę używać.

średnia

Maska według mnie jest całkiem srednia.
W moim mieście dostępna w kilku sklepach, Ale np w Rossmannie jej nie dostaniemy.
Lubię zapach tej serii Joanny więc skusiłam się na ten kosmetyk, opakowanie i niska cena też mnie przyciągnęły.
Najważniejsze jest jednak działanie i skład, a tu szału nie ma. Włosy są jak po zwykłej odzywce, faktycznie lepiej się rozczesują, są gładkie, ładnie wyglądają. Ale producent nazywa ten kosmetyk maską, a od maski można wymagać więcej. Mimo wszystko warto spróbować, cena, zapach, konsystencja na plus. Ułatwia rozczesywanie a w moim przypadku to ważne.

straszna

Opakowanie: Solidny plastikowy słoiczek z przyjemną dla oka szatą graficzną.

Wydajność/cena: Za 250 g zapłacimy około 6 zł, więc jak dla mnie cena jest w sam raz.

Dostępność: Kosmetyki z tej serii zawsze znajduję w Tesco.

Działanie: Pierwszą rzeczą, która urzeka mnie po otwarciu masek z serii Naturia, jest wspaniały zapach! Zdecydowanie są to jedne z przyjemniejszych dla nosa kosmetyków. Jeśli chodzi o konsystencję, to jest taka sama, jak inne maski z tej serii: ani za gęsta, ani za rzadka. Maska dobrze sprawdziła się jesienią. Nadała włosom blasku, wygładziła je, zapobiegła uszkodzeniom. Chociaż nie ma w jej działaniu nic złego, mimo wszystko zawiodłam się na niej. Miałam nadzieję, że w działaniu dorówna masce z miodem i cytryną, niestety tak nie było. Efekt jest zdecydowanie gorszy, może dlatego, że mam coraz mniej farbowańców.

Myślę, że maska lepiej sprawdziłaby się u dziewczyn farbujących włosy. Osobiście jej więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: krótko
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Nie dla mnie

Niestety moje włosy kompletnie nie dogadywały się z tą maseczką. Po użyciu były jakby matowe, skjejone, obciążone i w ogóle nie odżywione. Borykałam się z przesuszonymi włosami, a ta maska spowodowała więcej szkody niż pożytku. Lubię produkty do włosów Joanny, ale ten to dla mnie porażka.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

dosc dobra

Maseczka jest cudowna.
tania, wydajna
Ma piękny zapach, zresztą jak wiekszosc kosmetykow z tej firmy. Duzo mnie nie kosztowala,a starcza 9jak juz zreszta wspomnialam) na naprawde dlugi czas. Wlosysa po niej gladkie, ladnie pachnace, dobrze sie rozczesuja.
JEST TO KOSMETYK GODNY ZAKUPU, jedyny minus - uwazam,ze dziala doraźnie, nie odzywia wlosow tylko po prostu poprawia ich wygląd

Używam tego produktu od: trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeedno

taka sobie

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

całkiem przydana rzecz

Zacznę od pozytywów - maseczka jest wydajna, przyjemna w używaniu, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosów. Cena baaaardzo spoko :)

Niestety opakowanie nie jest poręczne. Na jakąś podróż lub w słabszych warunkach nie zda egzaminu.
Ale w domu spokojnie spełnia swój cel.

Stosowany u nasady faktycznie może trochę przetłuszczać włosy...

Reasumując - produkt dobry, ale do ideału mu jeszcze sporo brakuje.

Używam tego produktu od: kilka msc

świetna

Świetna maska nie koniecznie do włosów farbowanych:)
Włosy są po niej wygładzone, miękkie,lśniące, nawilżone, żadnych sterczących kosmyków!
Wad nie pamiętam:)
Kosmetyk wydajny, opakowanie poręczne.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami

przetłuszcza włosy

maseczka dobra, odobrze dżywia włosy więc spełnia swoją rolę :) włosy po niej są bardzo ładne, fajnie się układają, niestety... bardzo mi się po niej przetłuszczają :/ muszę poszukać czegoś innego

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

produkt dobry jako odżywka do włosów

włosy są prawie niewidocznie nawilżone i łatwiej się rozczesują...produkt jako maseczka do włosów nie spełnia moich oczekiwań...po próbie zastosowania jej jako maseczke,zużyłam ją jednak jako odżywke nakładając na chwile po umyciu i spłukując