Joanna, Naturia (Maseczka nawilżająca `Miód i cytryna`)

Joanna, Naturia (Maseczka nawilżająca `Miód i cytryna`)

Maseczka nawilżająca z miodem i cytryną do włosów suchych i zniszczonych.
Maseczka zawiera specjalnie dobrane składniki naturalne, które działają nawilżająco i odżywczo. Aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiając i nawilżając ich włókna. Cytryna zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.

Jest w miarę ok

Kupiłam ją kiedyś za kilka złotych. Na pewno ma wpływ na nawilżenie naszych włosów, po użyciu są miękkie, łatwiej się rozczesują. Jakiegoś większego odżywienia nie zauważyłam.
Ma bardzo ładny zapach i konsystencję, opakowanie jest ok.

Taka sobie

Odżywka nie robi praktycznie nic, jedyne co zauważyłam to to, że nie plączą mi się włosy, przez co dobrze się rozczesują. Moje brązowe włosy po kilku użyciach tej odżywki stały się rozjaśnione. Niestety nie zauważyłam poprawy kondycji włosów .

Nie pod pasowała mi

Ta maseczka utwierdziła mnie w przekonaniu, że moje włosy nie na widzą miodu nawet w najmniejszej ilość. Nałożona zarówno na 5 jak i 30 min powodowała przesuszenie i latający puch. Włosy były niezdyscyplinowane suche i niesforne. dodatkowo zawarta w niej parafina rozprostowywała mi skręt. Jedyne plusy jakie widzę to zapach, cena, opakowanie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: Nie dałam rady zużyć całego

Dla nie wymagających włosów

Kupiłam tą maskę na początku mojego " włosomaniactwa ". Moje włosy były wtedy w opłakanym stanie, więc w tamtym czasie się ona nie sprawdziła, Po kilku miesiącach intesywnej pielegnacji, kupiłam ją znowu, gdy stan włosów się dużo poprawił, zauważyłam w niej zalety w działaniu takie jak : delikatne nawilżenie, łatwe rozczesywanie i delikatna miękość w dotyku. Produkt ma fajne opakowanie, ładny zapach ( choć nie każdemu może przypaść do gustu) i fajną konsystenję. Myśle, że do lekko suchych włosów maska naawała by się idealnie. Kosztuje mniej wiecej 7-8 zł .

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

polecam blondynkom

Produkt trafia do użytku ciągłego,

mam długie, gęste, naturalne blond włosy, raz ciemny blond raz jasny. w celu utrzymania jasności włosów stosuję w/w maskę z dwiema łyżkami miodu, trzymam maskę od 30min do 60min, włosy są rozświetlone, pięknie pachną miodem i cytryną, są mięciutkie nawilżone, w moim przypadku nie tracą na gęstości nie robią się oklapłe czy coś w tym stylu. to jest moja kuracja weekendowa, maska z dodatkową dawką miodu działa rewelacyjnie na moje włosy.
Sama bez miodu też jest w porządku.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie przekonałam się..

Maseczka ma budyniowatą konsystancję o pięknym miodowo-cytrynowym zapachu.. Jednak tu jej plusy się kończą :(
Choćbym nie wiadomo ile zuużyła wody do spłukiwania to moje włosy są posklejane w strąki i czuję jakby zaraz po umyciu były tłuste, a to po prostu odżwyka, która na nich pozostała..Jeśli na tym miał polegać efekt nawilżenia to ja podziękuję..

Polecam.

Maska ta jest przeznaczona do suchych włosów i zniszczonych. Nie mam suchych, ale mam farbowane i potrzebowałam ich nawilżenia i odżywienia. Produkt w/w spełnił moje oczekiwania. Włosy były gładkie, odżywione, pięknie lśniące, nie obciążone, ale też nie były dłużej świeże. Opakowanie starcza na długo i jest tanie. A ten zapach- cód i miód :)

Konsystencja: gęsta, bardzo przyjemna, z włosów nie spłynie, ale z dłoni może. Ma kolor żółty, jak słońce :).

Działanie: stosowałam maskę co 3-4 mycie, trzymałam ją na włosach około jedną minutę. Po nałożeniu produkt wsiąka we włosy, szybko się spłukuje. Nie miałam większych problemów by rozczesać włosy, suszy je się również szybko za pomocą suszarki. Po wysuszeniu były sprężyste, puszyste, miękkie i ładnie pachniały. Efekt ten utrzymywał się około 1,5 dnia, czyli normalnie w moim przypadku. Za taką cenę nie mogłabym niczego więcej oczekiwać a dostałam i tak dużo pozytywów :)

Zapach: piękny, nie jest sztuczny, bardziej wyczuwam cytrynkę, ale to nie jest cyrtyna rodem z produktów czyszczących czy proszków. Przyjemnie umila czas, utrzymuje się na włosach przez kilka godzin.

Opakowanie: kolejny plus, bo jest bardzo poręczne, niewielkie i posiada ładną rzucającą się w oczy szatę graficzną. Nakrętka wygodnie się otwiera, nawet moja grubsza ręka może zanurzyć się w opakowaniu do samego dna. Słoiczek ma pojemność 250g.

Dostępność: Kupiłam w Laboo

Plusy:
- zapach
- maska pozostawia włosy lśniące, miękkie, uniesione, pachnące
- dobra dla farbowanych włosów
- przyjemna konsystencja
- poręczne opakowanie
- jest tania
- starczy na długo

Minusy: nie mam.

Używam tego produktu od: Około 14 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250g.

Bardzo lekka, pachnąca, skuteczna odżywka

Bardzo, bardzo lubię ten produkt.
Mam suche, zniszczone włosy. Stosuję ją codziennie, nie jako maseczkę, ale jako zwykłą odżywkę. Nakładam na połowę długości włosów i spłukuję.

* fantastycznie wygładza włosy
* w żadnym stopniu ich nie obciąża!
* poprawia ich kondycję
* pięknie pachnie, uwielbiam jej zapach
* ułatwia rozczesywanie
* bardzo tania
* włosy następnego dnia są puszyste, sypkie, a końcówki ładnie wygładzone

po prostu dobra

Stosowalam w parze z odżywką b/s z tej samej serii.
[+] cena
[+] dostępność
[+] duuuuża ilość
[+] śliczne pudełeczko
[+] wygodne nakładanie
[+] odpowiednia konsystencja
[+] ułatwa rozczesywanie włosów
[+] nabłyszcza
[+] wygładza
[+] ładny zapach
[+] dość wydajna
[+] niewiele produktu wystarcza, by działał

[-] zbyt mocno obciąża włosy, tracą na objętości
[-] nie poprawia długotrwale jakości fryzury
[-] nie pilnuje skrętu włosów kręconych
[-] gdy się za mało nałoży, miejscami wysusza włosy

Dobra dla włosów zniszczonych

Moje włosy - wysokoporowate, cienkie, przetłuszczające się, ale też zniszczone (od połowy, czyli tam, gdzie jeszcze widać skutki dawnego farbowania).

Maska jest moim zdaniem bardzo dobra. Przede wszystkim bez problemu rozczesuje dzięki niej swoje włosy, co zdarza mi się rzadko. Zazwyczaj szlag mnie jasny trafia, bo po odżywce/masce muszę nałożyć jeszcze odżywkę bez spłukiwania i wtedy zazwyczaj moje włosy są obciążone i szybko stają się przyklapnięte.

Plusy:
+ułatwia rozczesywanie włosów
+bardzo wydajna
+przyjemny zapach
+konsystencja
+cena
+ładne, poręczne opakowanie
+dobrze nawilża i wygładza włosy
+dostępność

Minusy:
-nie do częstego stosowania, przyspiesza przetłuszczanie się włosów

taka sobie

Bardziej jak odżywka, nie daje dobrego nawilżenia

Plusy:
+nie obciąża włosów, lekka, lubię ją co jakiś czas stosować-zamiennie z mocno nawilżającymi maskami
+wygodne zamknięcie
+taniocha
+włosy są o wiele bardziej miękkie, lepiej się rozczesują

Minusy:
-włosów suchych i zniszczonych na pewno nie uratuje
-rzadka strasznie
-nie mogę jej już znaleźć nigdzie- słabo dostępna
-nie nawilża zbyt mocno, raczej wygładza nieco, ale przy stosowaniu z czymś mocniejszym jest ok

Ja używałamm jej zamiennie z maską alterry i pantene, nakładam na końce od połowy włosów, dodatkowo po olejowaniu, bo jest lekka i nie potrzebuję dużego nawilżenia

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Włosy są wygładzone i miękkie

Maska ta nie obciąża mi włosów. Dzięki niej pozbyłam się "sianowatych, suchych" włosów Teraz są miękkie i wygładzone. Łatwo się rozczesują, nie plączą się.

Kosmetyk ten działa bardzo szybko i efekty są zadowalające. Gdy nasze włosy będą już w miarę pod kurowane należy zmniejszyć ilość zużycia maski. Należy stosować ją z umiarem i nie za często. Tak 4-5 razy w miesiącu. Zdrowszym włosom dużo tego kosmetyku nie potrzeba.

Sądzę, że zbyt częste używanie maski (w przypadku w miarę zdrowych włosów) może spowodować, że włosy będą wyglądać na przetłuszczone, lub oklapłe. Plusy
+praktyczne opakowanie
+wygładza
+włosy są miękkie
+przyjemny zapach, niedrażniący
+nie obciąża
+ułatwia rozczesywanie
+cena

Minusy
-mała dostępność