Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 2906

Napisanych recenzji: 660

5 / 5

Mgiełka nawilżająca i odświeżająca

Spray pryska przyjemną, delikatną mgiełką, nie pozostawia żadnego uczucia ściągnięcia, jest niewyczuwalna. Posiada również subtelny, przyjemny dla nosa zapach. Posiadam suchą cerę i jest to dla mnie bardziej produkt odświeżający, zmiękczający makijaż, zmniejszający jego pudrowość aniżeli spray utrwalający. Myślę, że owszem delikatnie przedłuża jego trwałość, wszystko pozostaje na miejscu przez długie godziny, ale myślę, że jest to również kwestia jakości kosmetyków do makijażu. Na pewno mogę przyznać, że mgiełka przedłuża świeżość makijażu. Widać różnicę tych paru godzin po użyciu i bez mgiełki.

Przejdź do recenzji
124578_wbma

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 14

5 / 5

Magiczna moc

Olejek Marakui Your Natural Side to wyjątkowy produkt, który zaskakuje swoją skutecznością i wszechstronnością. Po wypróbowaniu tego kosmetyku przez kilka tygodni, mogę śmiało stwierdzić, że stał się on nieodłącznym elementem mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Konsystencja olejku jest lekka i delikatna, co sprawia, że łatwo się rozprowadza na skórze i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Jednym z największych atutów tego produktu jest jego wszechstronność. Olejek Marakui Your Natural Side może być stosowany na wiele sposobów: jako serum do twarzy, odżywka do włosów, baza pod makijaż, czy nawet jako nawilżający dodatek do kremu. Dzięki temu można dostosować jego zastosowanie do własnych potrzeb i oczekiwań. Jedyny minus to brak zapachu marakui. Efekty stosowania olejku Marakui były widoczne już po kilku dniach regularnego użytkowania. Moja skóra stała się bardziej nawilżona, miękka i promienna, a moje włosy zyskały zdrowy blask i elastyczność.

Przejdź do recenzji