Miss Sporty, Light Energy Foundation (Podkład rozświetlający)

Miss Sporty, Light Energy Foundation (Podkład rozświetlający)

Nowy podkład rozświetlający. Nieskazitelna, zdrowa i promienna cera, bez objawów zmęczenia. Zapewnia efekt naturalnie wyglądającego makijażu. Do wszystkich rodzajów cery.
Dostępny w trzech odcieniach: jasnym(light), średnim(medium) i ciemnym(dark).

Skład: Aqua/Water/Eau, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylene Glycol, Glycerin, Stearic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Talc, Isostearic Acid, Isopropyl Isostearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Methylparaben, Parfum/Fragrance, Propylparaben, Disodium Edta, Ethylparaben, Butylparaben, Silica, Isobutylparaben, Tocopheryl Acetate, Sapphire Powder, Hydroxycitronellal, Coumarin, Benzyl Salicylate, Linalool, Sodium Phosphate, Retinyl Palmitate, Lecithin, Hydroxylated Lecithin, Hydrogenated Lecithin, Disodium Phosphate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Amyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Geraniol Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, [May Contain/Peut Contenir/+/- : Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Mica]. (08.01.2012)

Cena: 10zł / 30ml
/s/

słaby

słaby podkład, ale ma jakieś plusy

+ rozświetla
+ ładnie pachnie
+ jest lekki, nie wysusza
+ cena

- nie kryje
- nie matuje
- roluje się
- nie trzyma się długo

Tragedia

Najgorszy podkład jaki w życiu miałam. minusy:
zapycha
tworzy smugi
roluje się
nietrwały
niekryjący
kłopotliwa aplikacja

plusy:
cena
zapach
kolor

Zawsze zapychał mi pory, jak go zmywam mam pełno krostek na twarzy - a moja skóra nie ma do tego tendencji, nigdy żaden produkt mnie tak nie zapychał.\\\\\\\\nAplikacja kłopotliwa - ani gąbką, ani palcami, ani pędzlem nie uzyskiwałam satysfakcjonującego efektu. Jak tylko zaschnie potwornie się roluje, w ciągu dnia można znaleźć na twarzy nieestetyczne "kluski" z podkładu.

Robiłam do niego podchody kilka razy, próbując zawsze nałożyć go inaczej, z innym kremem lub bez, z bazami, itd. Nic nie działa, on zawsze się roluje i zawsze zapycha pory

Ładnie pachnie i ma ładny kolor - ale biorąc pod uwagę fakt jak fatalnie sprawuje się na twarzy, nigdy więcej nawet na niego nie spojrzę.

Połowa tubki wyleciała do kosza

ogółem nie polecam

Jak dla mnie się nie sprawdził. Może był by dobry dla osób ze skórą bez skazy, która potrzebuje lekkiego rozświetlenia.

(+)tani

(-)nie kryje
(-)szybko "znika" z twarzy

Używam tego produktu od: grudnia 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

kosmetyk udający, że go nie ma

+ idealnie się rozprowadza, cieniuśką warstewką (pamiętajmy, zeby nakładac go na nawilzoną wczesniej kremem twarz, ale po wchłonieciu tego kremu)
+ wyrónuje koloryt cery i idealnie się z nią stapia (staje sie niewidzialny)
+ zakrywa delikatnie drobne przebarwienia (na tradzik się nie nada)
+ nie podraznia (mam ekstremalnie wrazliwą skore, zwykle po fluidzie budziłam sie z masa ropnych krosteczek a ten jako jedyny mogę i stosuję codziennie)
+ nie wysusza (a ja mam ekstremalnie suchą skórę)
+ daje półmat - skóra się nie świeci, ale tez nie jest jak po mące, nie pudruję się po nim, bo nie trzeba
+ niezwykle wydajny (uzywam ilosci pół groszku na cała buzie, nawet mniej)
+ ma neutralny zapach - prawie niewyczuwalny, lekko pudrowy.
+ stosuję odcień 01 light. Mam bardzo jasna chłodnorozową skóre i trudno było mi dobrac cos dającego naturalny efekt. Zwykle podkąłdy bywają rozowe albo żołte a ten jest bezoworozowy. A to jest strzał w 10.
+ sprawia, ze skóra wygląda na wypoczetą i świeżą, neutralizuje zmarszczki (mam pierwsze pod oczami)
+bardzo tani

- nie nada się dla osób wymagajacych korekty powierzchni skóry, a wiec tych z duza iloscia naczynek, przebarwien, rozszerzonych porów czy tradzikiem. Ani dla osob oczekujacych intensywnego rozswietlenia np na wieczór.

Dla mnie to KWC.

Ilość zużytych opakowań: wciąż jestem przy pierwszym

Tragiczny

Jestem osobą która niewiele używa podkładów, więc chciałam najpierw przetestować te "tańsze"...
I faktem jest - jeśli oszczędzasz, płacisz dwa razy.

Podkład przede wszystkim źle się rozsmarowuje, jest oleisty, i już w trakcie nakładania robią się grudki, które spadają na ubranie....

Wygląda nienaturalnie, mimo że kupiłam najjaśniejszy.

Efekt wizualny? Twarz się świeci. Gdy na niego nałożę puder, jest dobrze, z tym że dość szybko zaczyna spod pudru przebijać ta oleista warstwa.

Mimo że miałam jeszcze około pół opakowania, wyrzuciłam.

Naprawdę lepiej odżałować i kupić porządny.

Ilość zużytych opakowań: pół

tragedia

Kupiłam go ponieważ szukałam czegoś co delikatnie rozświetli twarz i wyrówna jej koloryt, nie spodziewałam się po nim cudów.
Jest strasznie wodnisty, da się go nałożyć tylko na czystą twarz. Przy próbie nałożenia go na jakikolwiek krem strasznie się roluje i ściera.
Poza tym strasznie zapycha. Przy zmywaniu go z twarzy zauważyłam pełno maleńkich krostek! Teraz muszę jakoś wyleczyć z tego twarz ;c

Jedynym plusem był jasny odcień podkładu.
Nikomu nie polecam, chyba że chce zniszczyć sobie buzie.

Używam tego produktu od: około tygodnia

Koleżanka uwielbia - ja nie przepadam

Kupiłam go w kwietniu pod wpływem promocji, zachęcona perspektywą rozświetlonej skóry na wiosnę. Wszystko pięknie, ale po nałożeniu go zaczął się rolować:( próbowałam nakładać go palcami, pędzlem, gąbeczką, na kilka kremów niestety za każdym razem to samo.

Oddałam go koleżance, która go uwielbia i tylko ten fluid teraz kupuje, więc dla niej jest to produkt idealny dla mnie nie

Używam tego produktu od: Kwiecień
Ilość zużytych opakowań: Kilka aplikacji

Taki w miare

Kupiłam go w sumie dlatego ze chciałam tani podkład poniewaz nie mam jakiś wielkich problemów z zamaskowaniem czegokolwiek na twarzy. Stosuję podkłady ze względu na to, że matuja i ten jest całkiem Ok pod tym wzgledem. do tego ma dosc znośny zapach chociaż czułam lepsze.. cena jest niska i chyba to mnie skusiło. Bez rewelacji ten podkład ale załamki też nie ma. Raczej nie kupię ponownie ale też go nie odradzam

Używam tego produktu od: od 2 tygodni

Zdecydowanie nie

Używałam go jakiś czas temu, a potem oddałam siostrze. Podkład ma całkiem fajną konsystencję i rozprowadza go się całkiem nieźle, ale efekt jest nienajlepszy. Strasznie szybko się ścier, nie kryje w ogóle niedoskonałości,a po jakimś czasie ciemnieje na twarzy. Moim zdaniem warto zainwestować parę złotych więcej w coś bardziej porządnego.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie, potem oddałam siostrze
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Mimo, że jest tani nie opłaca się go kupować.

+ plusy :
- dostępny
-tani

- minusy:
- źle się go rozprowadza
- powstają smugi
- szybko się zciera

Lepiej dopłacić trochę więcej ,a nie wyglądać jak sztuczna laska ze smugami na twarzy.

Okropny

Najgorszy podkład, jaki miałam nieprzyjemność używać.
Minusy:
- robi straszne smugi, plamy
- używam koloru najjaśniejszego (01 light) i mimo, że po wyciśnięciu z tubki wydaje się jasny, to po nałożeniu na twarz momentalnie ciemnieje
- wylewa się z opakowania
- nie minimalizuje niedoskonałości
Plus:
+ jest tani

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

Polecam!!

Plusy:
-atrakcyjna cena
-fajna konsystencja
-fajne kolorki
-łatwo dostępny
-wydajny
-lekki i łatwo się nakłada
-nie mam uczucia"sztywnej szpachli" na twarzy

Wady:
brak

Ogólnie polecam.Bardzo lubię ten podkład i napewno będę używała go cały czas:)

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3