HiPP, Babysanft, Waschgel Haut & Haar (Żel do mycia ciała i włosów) (stara wersja)

Żel do mycia ciała i włosów HiPP Babysanft nie zawiera mydła. Jest idealny do mycia ciała i delikatnych włosów dziecka. Zachowuje naturalną warstwę ochronna skóry. Daje uczucie świeżości, a skóra pozostaje miękka i gładka. Wspomaga utrzymanie właściwego pH skóry. Z dodatkiem naturalnego wyciągu z migdałów. Bez dodatku mydła, zawiera wyjątkowo łagodne substancje myjące, nie podrażnia oczu. Bez oleju mineralnego. Stworzony, by zminimalizować ryzyko alergii. Bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z dyrektywą 2003/15/UE). Bez barwników i substancji konserwujących. Bez emulgatorów PEG1. Dobrze tolerowany przez skórę - potwierdzone dermatologicznie.
Polecany również dla dorosłych- do mycia rąk lub kąpieli.

SUPER, SUPER

Przy używaniu tego produktu nie muszę dodawać emolientów do kąpieli moim dzieciakom; ich skóra jest gładka i pachnąca, włosy też są miękkie i pachnące. Zdecydowanie mogę polecić ten produkt wszystkim młodym mamom, które szukają dla swoich pociech najlepszych produktów

Używam tego produktu od: 2,5 roku

najlepszy na rynku

Wypróbowałam na mojej córci wiele produktów dostępnych na rynku,ale z HIPP-em nic nie może się równać. Jest to jedna z niewielu firm,która ma w swoim asortymencie produkty,które mogą być spokojnie stosowane przez osoby cierpiące na AZS.
Najważniejsze zalety:
-nie uczula
-delikatny i przyjemny zapach
- dobrze się pieni
- wygodne opakowanie z pompką
-wydajny
-nie wysusza skóry
-może być stosowany od pierwszych dni dziecka

Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

jestem zadowolona

Kupując wyprawkę wszystko miałam firmy Hipp, min. właśnie ten żel myjący. W sumie prócz ceny to nie mam się do czego doczepić. Ma wygodne opakowanie, tzn. dozownik. Ładnie pachnie, nie uczula, ma fajną konsystencję, dobrze się pieni. Fajne jest też to, że to produkt 2w1, doskonale się nadaje tak samo do ciała jak i do włosków. No i wydajny.

Używam tego produktu od: używałam na początku
Ilość zużytych opakowań: 1 starczyło na jakieś 2 miesiące

2 w 1 :)

Dla mnie ten żel okazał się świetnym rozwiązaniem gdy moja córci miała zaledwie kilka tygodni,ponieważ spełniał dwie podstawowe funkcje naraz,był do mycia ciała i włosków,a to jest bardzo ważne dla początkujących mam,a więc o żelu:
-2 w 1
-dobrze myje
-nawilża
-nie podrażnia
-ładnie pachnie
-przyjemna konsystencja
-wydajny

Teraz, gdy córeczka ma 1,5 roku, i znacznie dłuższe włoski, wolę stosować osobny szampon i żel

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:ok 4

pięknie pachnie

Używałam do mycia twarzy (głównie), czasem do rąk i higieny intymnej. Delikatny, dobrze myje, w żadnym z zastosowań nie podrażniał. Pieni się może ciut bardziej niż Fuss&Kopf Rossmanna, napewno jest gęstszy. I zapach też ma dużo przyjemniejszy (przynajmniej jak dla mnie). Dzięki gęstości trochę bardziej wydajny niż rossmannowski, jednak różnica w cenie dość duża, więc po tym eksperymencie na jakiś czas o nim zapomnę ;)

Używałam tego produktu: jakieś 4 mce w zeszłym roku

delikatny, do wszystkiego

super skład, przedelikatny kosmetyk do mycia ciała, włosów, rąk, twarzy, pielęgnacji intymnej, depilacji na mokro. fakt - nie pieni się obficie (co powinno być zaletą kosmetyku myjącego - skład) i to może początkowo denerwować jednak warto się przestawić. poślizg jest dobry i wszystkie pozostałe efekty specjalne ;) kosmetyków myjących są bez zarzutu. długie włosy może plątać. Używam tego produktu od: roku

Dobry

Oceniam ten produkt jako osoba dorosła.
+ Przyjemny skład, nie uczula
+ Nie wysusza mojej skóry
+ Ma bardzo wygodną butelke z pompką i ładną w dodatku
+ Zapach mi sie podoba, szkoda ze jest tak ulotny

- Odnosze wrazenie że ciężko go spłukać z ciała, dużo wody musze zużyć zanim spłukam go w całości, z innymi żelami tak nie mam
-Cena troszke wygórowana

Poprawia kondycję skóry

Kupiłam go dla moich dwóch urwisów (polecam dla dzieci zresztą wszystkie produkty HIPP). Któregoś razu z ciekawości użyłam go sama i od tego czasu używam tylko jego. Skóra po nim absolutnie fantastyczna- miękka, nawilżona, nie ściągnięta- mimo, że mamy bardzo twardą wodę. Zapach- jak to zapach kosmetyku przeznaczonego docelowo dla dzieci. Niezbyt tani, ale wart swojej ceny. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:hmm, nie zliczę- dużooo

Już nie mój KWC:-(

Rewelacja!!! Po wypróbowaniu tego żelu pozbyłam się z łazienki wszelkich innych produktów myjących. Doskonale zastępuje żel pod prysznic, mydło do rąk, żel do mycia twarzy, szampon i żel do higieny intymnej. Łagodnie myje i pielęgnuje, bez SLS-ów! Po miesiącu stosowania stan skóry zdecydowanie się poprawił.

Niestety po dłuższym stosowaniu muszę odjąć 1 gwiazdkę. Na pewno nie zrobi krzywdy stosowany do całego ciała podczas wyjazdów. Na dłuższą metę nie sprawdził się jednak jako produkt uniwersalny dla osoby dorosłej. Powróciłam do szamponu i płynu do higieny intymnej.
Jako żel do mycia ciała na pewno jeden z lepszych.

Moje KWC:)

Szukałam naturalnego kosmetyku pod prysznic, ten okazał się poprostu wspaniały!:)Skład jest przekonywujący, trudno znaleźć żel czy szampon bez PEG, SLS czy parafiny. Ten jest bez zarzutu, świetnie pielęgnuje skórę, lekko nawilża, pozostawia przyjemny lekko migdałowy zapach. Troszkę tylko plącze włosy. Zdecydowanie jest to moje KWC:)Używam drugie opakowanie i z pewnością jeszcze nie raz go kupię:)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Jestem zadowolona :)

Kupiłam z nadzieją, że opakowanie będzie lepiej wykonane niż podobny specyfik z Babydreamu i nie rozczarowałam się, nic się nie wylewa ;) Żel całkiem przyjemnie pachnie, jak cała linia Hipp, nie pieni się przesadnie, ale mnie to nie przeszkadza i przede wszystkim ma przyjazny skład i nie podrażnia mojej atopowej skóry. Cena - 21zł - średnia, zwłaszcza, kiedy dzielę się nim z domownikami, ale próbowałam już gorszych i droższych kosmetyków. Ogólnie rzecz biorąc polecam i raczej na razie go nie porzucę :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Cudo! :)

Jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego żelu i z pewnością do niego wrócę. Używałam do mycia twarzy. Ma gęstą konsystencję, miły, dziecięcy zapach, wygodną butlę z pompką. Wspaniale oczyszcza nie wysuszając przy tym skóry. Jedynym minusem jest cena - u mnie kosztuje dwadzieścia złotych, a starcza na dwa miesiące.
Mimo to będę go kupywać (na zmianę z babydreamem, którego używam teraz, by skóra zbyt się nie przyzwyczajała do jednego żelu ;-)).

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: dwa.