KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: % osób
    tikitiki2020
    27 marca 2010 o 10:22
    Calkiem dobry
    Caly czas poszukuje dobrego podkladu...Kupujac go myslalam,ze trafilam w dziesiatke-jednak troche sie rozczarowalam,ale tylko troszke;P Nie moge stwierdzic czy ten podklad rzeczywiscie liftinguje-kupilam go,poniewaz "robia" mi sie pierwsze zmarszczki mimiczne.Aczkolwiek chcialam cos co bedzie odbijalo swiatlo i tym samym moje zmarszczeczki beda MNIEJ widoczne-w tej roli sie spelnil.kolor-wybralam drugi z gatunku jasnych(jesli mozna tak go nazwac):(Po paru uzyciach podklad bardzo zaczal mi ciemniec na twarzy-wrecz nieestetycznie sie odcinac.Na poczatku kolor wydawal mi sie idealny-nie jestem bardzo blada,ale raczej mam odcien skory oliwkowy.Wiec nie wiem jak by sobie poradzily Panie w doborze koloru przy bardzo jasnej karnacji.Producent widocznie tego nie przewiduje.Dobrze jest go nakladac ok.godz pozniej od nalozenia kremu,wiec odpada przy rannych wyjsciach,bo kto by czekal godz-inaczej buzia swieci sie conajmniej jak latarnia.byc moze wina to kremu,ale nie moge zmienic na inny-poniewaz tylko do mojej bardzo wrazliwej skory ten pasuje.Jednak nie potrafie mu sie oprzec,poniewz zapach jest dla mnie obezwladniajacy... Używam tego produktu od:od 2 tygodni Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

hexe75
    15 lutego 2010 o 0:09
    Nienajgorszy
    Podkład ma kilka zalet, ale tez i wady. Jest treściwy, tłustawy i nie współpracuje z kremami ani z filtrami. Nałożony na czystą skórę dobrze się rozprowadza, przyzwoicie kryje, nie wysusza, nie podkreśla skórek. Ma przyjemny zapach kremu nivea. Przypudrowany zachowuje trwałość przez ok 2 godziny, potem twarz zaczyna się błyszczeć i makijaż wymaga poprawek. Nałożony na krem ślizga się i maże, nie daje dobrego krycia i lubi się szybko warzyć. Wchodzi tez w pory i je uwidacznia. Efektu liftingującego ani upiększającego nie zauważyłam. Podkład występuje w ciekawej palecie kolorystycznej, choć odcień najjaśniejszy jest dla mnie nieco za ciemny, ale i tak jaśniejszy niż podkłady innych firm. Nie dopasowuje się niestety tak dobrze do karnacji, jak twierdzi producent, nie rozświetla skóry. Opakowanie jest bardzo praktyczne, pompka nie zawodzi, a sam podkład należy do niezwykle wydajnych. Biorąc to pod uwagę cena jest niewygórowana. W sumie przyzwoity fluid i używam go, bo inne są jeszcze gorsze. Ale wciąż szukam ideału. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno

emilkaci
    6 kwietnia 2008 o 23:30
    Dobry ale...
    Dobrze się rozprowadza, dobrze kryje i utrzymuje na skórze wiele godzin. Twarz po nim wygląda zdrowo, promiennie a skóra jest idealnie gładka. Kolor doskonale stapia się z karnacją dodatkowo bardzo ładnie pachnie. Opakowanie wyposażone w dozownik, wydaje się być bardzo wydajny!!!! Dodam że jest o niebo lepszy od Cliniqe który po zakupie Nivea wylądował gdzieś na dnie szufladki.... Ma jednak kilka wad które wyszły po dłuższym stosowaniu. Skóra po nim błyszczy się, nie trzyma się tak dobrze na twarzy, brudzi ubrania itp. Po użyciu mam wrażenie nałożenia maski, czuć ciężką warstwę. Dobra cena za ok produkt!!!! Polecam Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1