Clarena, Hydro Oxy Line, Hydro Oxy Cream (Krem nawilżająco-dotleniający do skóry suchej)

Ten silnie nawilżający, lekki, doskonale wchłaniający się krem posiada niespotykaną zdolność zwiększenia nawilżenia skóry o 30%, nawet przy bardzo niskiej wilgotności otoczenia . Ze względu na unikalne właściwości preparat polecany jest do pielęgnacji cery wymagającej natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia, dotlenienia oraz wyciszenia.
Linia Hydro Oxy to linia kosmetyków nawilżająco - dotleniających, przeznaczona do pielęgnacji skóry przesuszonej, o małej elastyczności i jędrności. Bardzo delikatna nuta zapachowa i lekka konsystencja preparatów gwarantują wysoki komfort stosowania. Preparaty posiadają silne właściwości nawilżające, regenerujące i dotleniające komórki zabezpieczające. Uodporniają naturalne mechanizmy obronne skóry przed niekorzystnie działającymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak: promieniowanie UV, wiatr, zimno, zanieczyszczenie środowiska oraz zbyt szybkie tempo życia. Poprawiają spektakularnie strukturę i koloryt cery.

Dobry ale z duzym minusem

Mam cere mieszana w strone suchej ( zapychajaca pory):
- nie zapycha pory o tak! kremy inne jak np. nivea juz po 1 aplikacji robily wysyp pryszczy a tu nic
- 200 ml za 89 zl to dosc tani jak na taka duza butle
- mozna kupic na allegro 30 ml za 15 zl i sprobowac
- ladnie goi skore z podraznien, zmniejsza zaczerwienienia a moja skora wyglada zdrowiej
- mozna ten krem nakladac ile sie go chce i tak skora "wypija go"
- czasami nadaje sie pod makijaz czasami nie! hm,, nie wiem od czego to zalezy
Duzym minusem jest ze slabo nawilza, cos tam nawilzy ale nie az tyle jak potrzebuje skora.
Mysle że ze serum nawilzajacym da lepszy efekt nawilzenia niz ten sam krem. Mysle ze sa kremy lepsze od tego ale boje sie znowu tak ekperymentowac wiedzac ze ten krem nie zapycha. Jeszcze jednym minusem nie ma filtra, ale wkoncu mozna nalozyc osobno :)

Używam tego produktu od: od kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 male

Krem ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania. Stanowi też dobrą bazę pod makijaż w przeciwieństwie do kremu do cery naczynkowej, po nałożeniu którego trzeba odczekać, żeby się nie "mazał". Dobrze nawilża, a przy jednoczesnym stosowaniu peelingu i maski (raz w tygodniu) zauważyłam znaczną poprawę cery (wcześniej regularnie pojawiały mi się wypryski na brodzie). Minus stanowi dla mnie cena.

Chyba nie jesteśmy sobie przeznaczeni.

Krem ma fajny skład i rzeczywiście dobrze nawilża- ale powiedzmy sobie wprost- to go niczym nie wyróżnia.
Producent pisze, że krem "stanowi doskonałą bazę pod makijaż" i z tym się niestety nie zgodzę, bo twarz po nim świeci mi się strasznie. Tak było jeszcze kiedy miałam cerę mieszaną, a teraz chyba nabawiłam się łojotoku, więc ten "holyłudzki błysk" jest niezależny od rodzaju cery- aczkolwiek podejrzewam, że u posiadaczek cer suchych może być efektem pożądanym.
Stosuję go więc na noc, ale nie w tym celu go kupiłam. Zużyję go na pewno, bo szkoda mi się go pozbywać, dość dobrze nawilża, wygładza i łagodzi podrażnienia, ale po skończeniu tego opakowania raczej się z nim pożegnam na zawsze, bo dla mnie jest zbyt tłusty.
Dodatkowo na plus: higieniczne opakowanie, delikatny zapach i śmietankowa konsystencja.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1- 200ml

raczej przeciętny

Zanim kupiłam ten krem, myślałam, że z racji swoich mega nawilżających właściwości będzie on lekki (zresztą tan napisane jest w opisie). Tymczasem lekki on wcale nie jest, jego konsystencję nazwałabym pół-tłustą. Druga rzecz, która mi przeszkadza to zapach, krem jest bardzo naperfumowany i ten zapach jest wręcz nachalny.
Same właściwości nawilżające na pewno nie są niezwykłe, powiedziałabym raczej, że dużo tańsze kremy nawilżające mają podobne działanie. Do pełnego obrazu dodam jeszcze, że mam cerę mieszaną, z tendencją do przesuszania się na policzkach.

Super!!!!

mimo ze jestem posiadaczka cery mieszanej nadwrazliwej, potrzebowalam kremiku ktory nawilzy mi policzki, jestem zadowolona, pomimo tego ze moja strefa T troche sie swiecila po tym kremiku, policzki mialam mieciutkie, po widocznym podraznieniu nie ma sladu, milutko pachnie, dobrze sie wchlania ogolnie oki, tylko cena,jedyny minus to cena troche za drogi jak dla mnie

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

tak! tak! tak!

cudo. mój krem. zdecydowanie. mam skórę mieszaną, ale już od dawna wiem,że nie walczy się z niedoskonałościami kosmetykami dla skór tłustych, ale takimi cudeńkami jak ten krem. jest podstawą u mnie po płynie micelarnym, serum antyoksydacyjnym. w miesiąc nie ma żadnych niedoskonałości,serio, można zapomnieć co to jest pryszcz!!cera jest promienna, nawilżona, napięta. Cena produktu oraz ograniczony do niego dostęp rękompensuje mi widok w moim lustrze. to najlepsza inwestycja.

Używam tego produktu od:4 miesiące

nie dla mnie

"+"
-nie podraznia
-konsystencja
-nie zapycha
-nawilza jednak nie na długo
-średnio wydajny
-ladny zapach

"-"
-cena
-jak dla mnie za słaby

poleciła mi go kosmetyczka bo mam suchą skórę, po zabiegach kosmetycznych jest ok,bo skóra jest dodatkowo nawilżona, jednak dla mnie na co dzień okazał się za słaby- (jest polecany na dzień i na noc): w dzień nie nawilżył dostatecznie mojej skóry, a przy zastosowaniu na noc, rano budziłam się z suchą skórą :( mimo iż producent deklaruje że ma działac przez 24h. Wg mnie nie jest wart 85 zł.

Używam tego produktu od:juz nie

Jestem na tak

Krem faktycznie spełnia swoje funkcje. genialnie nawilża, co widać było juz po kilku dniach stosowania. Pozostawia skórę ukojoną i nadaje jej wręćz satynową miękkość.

Plusem jest dołączenie szpatułki do kremu. W ten sposób nie trzeba w nim grzebać palcami, co jest wyjątkowo niehigieniczne i jak wiadomo, wpływa negatywnie na jakość kremu. Tu tego problemu nie ma. Nabieram krem na szpatułke, nakłądam punktowo na twarz, po czym wklepuję preparat.

Zapach jest bardzo łagodny i delikatny, podobnie, jak sam krem. Nie podrażnił mnie (a mam cerę naczynkową), nie zapchał ani nie uczulił. Jednak trzeba go dobrze wklepać, gdyż nie wchlania się idealnie. Nadaje się natomiast pod makijaż.

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu

godny polecenia :)

Krem autentycznie nawilża i chroni.
Wart swojej ceny. Bardzo wydajny.
Pomimo bogatej konsystencji bardzo dobrze się wchłania,
moja odwodniona skóra wręcz go "pije" :)
Czasem, w sytuacji kryzysowej, nakladałam nawet druga warstewkę.
Nie stwarzał problemów przy nakładaniu makijażu.

SUPER !!!

Naprawdę polecam ten krem. Bardzo dobrze nawilża, jest lekki i świetnie się wchłania. Dla mojej mieszanej cery jest idealny. Nie powoduje wysuszania skóry jak niektóre kremy "nawilżające", nie podrażnia i nie ściąga skóry. Poza tym nie wywołał u mnie żadnych wyprysków o dziwo, jest to pierwszy krem który tego nie zrobił :)Dodatkowo krem wygładził mi powierzchnię skóry, która czasami była jak "tarka" :)
Używam go rano, a na noc stosuję serum z tej samej linii.
Naprawdę POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 2 m-cy

tak 3,5*

Krem jest przyzwoity, ale jednoczesnie nie zachwycił mnie na tyle, bym chciała do niego wracac.
Srednio drogi, bardzo wydajny. Nie mozna go nałozyc za duzo, bo wtedy jest problem z jego wklepaniem. Ma bardzo przyjemny, relaksujący zapach i bogata, aksamitna konsystencję. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania. Nadaje sie pod makijaz, nie nabłyszcza i nie natłuszcza skóry. Jednak dla mojej - wydaje sie za lekki, praktycznie nie zostawia filmu i mam wrazenie, ze działa za krótko. Znam lepsze, znam grsze nawilżacze, można wypróbowac...

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Nawilżacz 1 klasa

Nie mogę się zgodzić z niektórymi opiniami, ze nie rozswietla cery, że niedosyt..
Jest to krem STRICTE nawilżający, podnoszący tymsamym elastyczność skóry (nie tylko suchej, ale z pierwszymi oznakami starzenia, i zmarszczkami zaawansowanymi).
Używa go moja mama i ja (44lata, 24 lata).
Mamie- wspaniale nawilża jej suchą,mocno opaloną skórę, nie podrażnia wyjątkowo naczynkowej cery,
napewno jednak nie jest to krem przecizmarszczkowy bo nie pobudza produkcji kolagenu w skórze;
Mnie- ładnie nawilża skórę, która ma tendencje do przetłuszczania się, nie zapycha porów,
+ lekka konstystencja
+ przyjemny neutralny zapach
+ wydajny
+ rewelacyjnie nawilża skórę
::podsumowując- jest to typowy krem nawilżający, który powinien stanowić dodatek w naszej codziennej toalecie- nie jest ani matujący, ani przeciwzmarszczkowy, ani rozświetlający, ani energizujący- NAWILŻA,a pamiętajmy że skóra pozbawiona wilgoci właśnie starzeje się najszybciej.
Polecam jako wisienkę w łazience, obok innych kremów.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3 słoiczki wspólnie z mamą