Max Factor, Masterpiece Beyond Length Mascara (Tusz do rzęs dwukolorowy)

Max Factor, Masterpiece Beyond Length Mascara (Tusz do rzęs dwukolorowy)

Nowa maskara (wiosna 2008) dołącza do słynnej już rodziny Masterpiece. Ta unikalna maskara z dwiema końcówkami, pozwala w prosty sposób wykreować piękne rzęsy.

Krok 1. Maskara przedłużająca rzęsy w widoczny sposób aż o 70%.

Krok 2. Dodaj rzęsom blasku jednym z najgorętszych odcieni sezonu.

Kombinacja takiej maskary jest innowacją na rynku detalicznym, do tej pory używana na pokazach mody, oraz w makijażach na pierwsze strony magazynów, teraz staje w zasięgu ręki.

Maskara ta występuje w czterech kombinacjach kolorystycznych:

- Blazing Black (black /pink)

- Tanned Black (black /bronze)

- Moonlit Black (black /silver)

- Burnished Brown (brown /bronze)

W USA dostępna pod nazwą Vivid Impact Mascara w sześciu odcieniach (dodatkowo Burning Bordeaux - brown/purple, Blushing Blue - blue/pink)

Cena: 10GBP / 2 x 5,3ml

/bw/

delikatny, dzienny efekt

Tusz dostalam w prezencie. Mam odcien brazowy. nie soodziewalamlie cudow, ale jest fajnie. tusz ladnie wydluza i podkreca rzesy. kolor brazowy niewiele rozni sie od czerni. chyba ze nalozymy tez te druga czesc.tusz z fajnym dziennym efektem. Nie rozmazuje sie.nie lubie silikonowych szczoteczek ale ta pracuje sie fajnie. przyjemny tusz. moze kiedys do niego wroce. polecam.warto wyprobowac.wydajnosc standardowa.

nie widzę wad

Posiadam kolor Tanned Black.
Czarny pięknie podkreśla rzęsy. Bardzo dobrze rozdziela, wydłuża, pogrubia i jeszcze do tego lekko podkręca. Nie osypuje się, nie rozmazuje, nie tworzy grudek.
Złoty (a raczej złoty z leciutko rudawą poświatą) wygląda bardzo ciekawie i ma równie doskonałą formułę. Doskonale pokrywa czarny tusz.
Nie stosowałam go na codzień i muszę przyznać, że na jakiś czas o nim zapomniałam. Teraz (po upływie niemal roku) zauważyłam, że trochę zgęstniał, ale wciąż bardzo ładnie podkreśla rzęsy.
Naprawdę doskonały produkt, świetny chociażby w okresie karnawału.

Ostatnio nie widzę go jednak w sklepach, przynajmniej w moim miescie. (jedynie gdzieniegdzie w internecie) Czyżby tak dobry produkt został wycofany? Nie przypominam sobie, aby to była edycja sezonowa.

Jak na markę i cenę - słabiutko

Mam dwa, czarno - złoty i brązowo - złoty. Obydwa są kiepskie. Na szczęście dostałam je w prezencie bo gdybym kupiła je, była bym wściekła, że zmarnowałam dużo pieniążków.

Plusy:
+ idealnie rozdziela rzęsy, nie wiem czy to zasługa szczoteczki czy samego tuszu jednak, muszę przyznać, że żadna maskara do tej pory nie rozdzieliła mi tak rzęs jak ta, każdy włosek osobno pokryty tuszem

Minusy:
- nie pogrubia
- nie podkręca
- nie wydłuża
- efekt jaki zostawia to poprostu lekko zagęszczone, bardziej widoczne i lekko podkreślone rzęsy

Podsumowanie: Podukt tej marki, który kosztuje nie mało bo powyżej 50zł powinien być dużo lepszy. Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Drugi bardzo dobry tusz MF

Drugi tusz MF który potrafił ładnie podkreślić moje rzęsy. Szczoteczka również idealne! rozdziela a także równomiernie rozprowadza tusz przez co nie ma żadnych grudek.
Wydajność też zaskakuje- można używać i używać i używać ;)
Plus jeszcze za to, że nie uczula i da się łatwo zmyć a w dzień nie rozmazuje się ani nie kruszy.

Dla mnie mógłby być jako sam tusz, bez drugiej wersji koloru( miałam różową- nie używałam )

Wad nie dostrzegam, polecam w 100 %.

Używam tego produktu od: 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

Hmmm...

Kupilam za 5 Euro, wiec niedrogo... ale i tak zaluje tych pieniedzy... Po tuszu z Max Factora spodziewalam sie czegos innego. Kupilam wersje czarno-rozowa. Tusz bardzo delikatnie podkresla rzesy, ladnie rozdziela i to by bylo na tyle... Kolor rozowy jest bardzo blady i jak dla mnie nie daje zadnego efektu. 2 gwiazdki za naprawde dobrze rozdzielone rzesy...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie nieszczesnego pierwszego...

warto

Tusz dostałam w prezencie, muszę przyznać że jest on jednym z lepszych, jaki używałam. Mam wersję czarno-srebrną. Na co dzień używam tylko czarnej maskary, ale srebrna przydała mi się na sylwestra :) Tusz spełnia wszystkie moje wymogi, z wyjątkiem teatralnego efektu, co bardzo cenię. Z pewnością kupię ponownie, lecz nie wiem kiedy, bo jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Fajny

Tusz dostałam w prezencie, mam wersję czarno - srebrną i częściej używam tylko czarnego koloru. Nie próbowałam wcześniej Masterpiecea, ale gdy spróbowałam go pierwszy raz byłam ogromnie, pozytywnie zaskoczona ;) Z natury mam długie rzęsy, ale dzięki niemu były jeszcze dłuższe i świetnie rozdzielone :D Tego srebrnego koloru widać niewiele. Raczej nie kupię sobie kolejnego opakowania tego tuszu, wolę zainwestowac w sam Masterpiece Max.

Używam tego produktu od:tydzień

Przyzwoita jakość za taką cenę

Wygodna szczoteczka, łatwo rozdziela rzęsy i równo pokrywa tuszem. Efekt nie jest spektakularny. Nadaje się raczej do codziennego użytku "służbowego", niż do robienia wieczorowego makijażu, chociaż drugi kolor wskazywałby raczej wieczorowy makijaż jako docelowy.
Byłam z niego zadowolona przez pierwsze 4 miesiące, potem zaczął się rozsychać i grudkować :/
Nie zużywam zbyt dużo tuszu i zwykle wystarcza mi jedno opakowanie na ok. rok. Pod warunkiem, że nie ma krótszego okresu użycia po otworzeniu opakowania.
Ten niestety szybko przestał się nadawać do użycia.

zasługuje na uwagę

Czarny tusz daje bardzo dobry efekt na moich rzęsach - wydłuża, lekko pogrubia jednocześnie rozdzielając każdą rzęsę. Nie pozostawia grudek. Nie trzeba mieć wielkiej wprawy, by ładnie się nim pomalować. Mam wersję srebrną. Prawdę powiedziawszy, liczyłam na mocniejszy srebrny efekt. Tymczasem, w "pełnej krasie" widoczny jest dopiero na dworze, przy świetle dziennym/słonecznym. Wygląda wtedy ciekawie i oryginalnie.
Nie wiem dokładnie od kiedy go używam, ale wciąż jest świeży. Nie stracił na jakości.
Polecam :)

Używam tego produktu od: pół roku może dłużej

Jest ok :)

no cóż. tusz czarny to po prostu zwykły masterpiece, albo masterpiece max raczej.
tusz kolorowy do używania na same końcówki... moim zdaniem się nie skleja, ani nie robi grudek, w zasadzie mnie uczula i podrażnia oczy dlatego muszę z nim uważać. efekt mi się podoba, cena jest ok, ale jakoś po miesiącu odechciało mi się w to bawić. może gdybym chodziła do klubów to byłoby lepiej ;pp mam wersję srebrno czarną, szczerze mówiąc czasami mam wrażenie, że srebrny psuje efekt wydłużenia tego poprzedzającego, ale to tylko zależy od kąta padania światła. raz wpadłam na pomysł, zeby pomalować samym srebrnym bo mi się nie chcialo bawic i wiecej tego nie zrobię bo po kilku godzinach ledwo widziałam na oczy :P oba tusze się obsypują co mnie trochę denerwuje, ale ja jeszcze nie mialam tuszu który by się nie obsypywal :P
ogólnie fajna zabawa, cenę uważam za odpowiednią, tusz czarny świetnie wydłuża, niestety kruszy się jak masterpiece, ale jest całkiem wydajny jak na tę pojemność... może jeszcze kupię jak będę się chciała pobawić,ale raczej wersję różową bo w zasadzie ją chciałam, nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić srebrny ;p nie wiem co mogę jeszcze powiedziec, szczoteczki są takie jak w masterpieceach, a to jedyne jakich umiem używac wiec dla mnie są świetne :D

w zasadzie mi się podoba i być może jak zacznę clubbingowac, o ile zacznę, to sobie kupię jeszcze jedną :P

Ilość zużytych opakowań: 1 :)

przereklamowane

Kupowałam siostrze na prezent MF 2000- i ten tusz był w pakiecie:) Dlatego mam. Dla mnie nic specjalnego za tą cenę. Mam wersję czarno- srebrną. Używam tylko czarnej bo srebrna skleja rzęsy, kuleczkuje się i okropnie wygląda na rzęsach. Czarna rzeczywiście wydłuża- ale nie spektakularnie. Ogólnie bardzo nieporęczna szczoteczka i opakowanie.

Używam tego produktu od:2-3 miesiące na zmianę z innym

Taki tam..

Kupilam kiedy tusz byl nowoscia, bardzo lubie tusze max factora, wiec myslalam,ze sie nie zawiode. Mysle,ze ten tusz ma jeden duzy minus - kolorowej czesci prawie nie widac, ja mam akurat wersje srebrna, wiec moze to wina tego koloru? Ogolnie nie jest zly, ladnie rozczesuje i pogrubia rzesy. Nie kupie wiecej, bo wole miec za ta cene chociazby zwykly tusz Masterpiece :) ktory ma wieksza pojemnosc.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: niecale 1