KWC LogobyWIZAŻ logo

miska189
    28 maja 2013 o 15:03
    3 / 5
    Raczej nie dla sucharków
    To że serum jest "Intensywnie nawilżające" to wg mnie zdanie na wyrost. Serum stosowałam codziennie rano pod makijaż, wchłania się do całkowitego matu i daje uczucie skóry o typie normalnym zaraz po umyciu, czyli takiej która po demakijażu nie ściąga i nie woła pić. Dzięki temu produktowi zużyłam wtedy podkład Bourjois Bio Detox, który rolował się na wszystkim tylko nie na tym serum. Moja skóra podczas uzywania Clareny miała swój lepszy czas, nie potrzebowała więc ani specjalnego nawilżenia ani efektów matujących, a mimo to po aplikacji czułam że dodatkowo nałożony krem nawilżający by nie zaszkodził. Gdyby więc twarz była wtedy przesuszona ten produkt na pewno by sobie z tym problemem nie poradził. Podsumowujac, przyjemne serum , miłe w użytkowaniu, trzymające skóre w ryzach ale nie odpowiadające na problemy suchej skóry. Raczej do normalnej lub mieszanej a nawet tłustej. Używam tego produktu od: używałam przez 2 mc Ilość zużytych opakowań: jedno

motylek3503
    20 kwietnia 2012 o 13:44
    4 / 5
    spełnia oczekiwania
    Świetne serum.Moja skóra odzyskała dawny blask.:-) Nakładane pod makijaż świetnie współgra z podkładem. Cóż ta firma nie obiecuje "gruszek na wierzbie" i dlatego tak cenię sobie te kosmetyki. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 30 ml

vjevjura
    8 lutego 2012 o 17:07
    Świetny całoroczny kosmetyk
    Mam carę suchą, która sporadycznie w ekstremalnych warunkach lekko się przetłuszcza na czole. Bałam się, że tak intensywny kosmetyk spowoduje częstsze przetłuszczanie, ale nic takiego się nie stało. Kiedyś używałam serum codziennie, ale po jakimś czasie stan skóry mocno się poprawił i teraz wystarczy, jak nałożę raz w tygodniu na noc. Plusy: > ekstra nawilżenie, skóra od razu staje się mięciutka i gładka > błyskawicznie się wchłania, nie zostawiając żadnego filmu > nadaje się pod makijaż, mam wrażenie, że przedłuża jego trwałość - dobra alternatywa dla pań, które nie lubią standardowych silikonowych baz > zdaje egzamin zarówno w lecie, jak i w zimie > wygodne opakowanie, które dozuje odpowiednią ilość kosmetyku > wydajne - jedna \'porcja\' serum wystarcza na całą twarz Możliwe, że kupię ponownie, polecam. Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno całe

caffeine
    16 listopada 2009 o 14:30
    2 / 5
    Rozczarowanie...
    Jak na serum - działanie niezbyt efektywnie. Rzekłabym wręcz: dyskretnie :) Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów, niestety... Coś tam niby nawilża, ale krem z tej samej serii robi to zdecydowanie lepiej! Na duży plus zasługuje jedynie higieniczne opakowanie. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

Asaya
    17 września 2009 o 9:17
    4 / 5
    REWELACJA !!!
    Serum jest doskonałe do przesuszonej skóry ze skłonnościami do wyprysków. Idealnie nawilża skórę, wyrównuje jej powierzchnię, skóra jest wypoczęta :) Serum zlikwidowało mi efekt "tarki" na twarzy :) Aktualnie stosuje to serum także jako maseczkę :) (podpowiedź od mojej kosmetyczki). Stosuję go razem z innymi produktami z tej linii (krem, tonik, mleczko). Używam tego produktu od: 2 m-cy Ilość zużytych opakowań: 1

Dukka
    5 września 2008 o 17:39
    3 / 5
    Poprawny
    Duży plus za opakowanie, bardzo wygodne i chroniące kosmetyk przed zanieczyszczeniem. Samo serum - poprawne. Miłe w stosowaniu, dość ładnie, ale nienachalnie pachnące, nie zostawia tłustego filmu, daje lekkie wrażenie ukojenia suchej skóry - niestety, wrażenie szybko przemijające. Trochę za słabe jak na serum intensywnie nawilżające. Używam tego produktu od: 2 m-cy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

asiakoc
    17 czerwca 2008 o 15:07
    rewelacja !!!!
    Jeden z ulubionych kosmetyków, który naprawdę szczerze mogę polecić. Doskonały do przesuszonej skóry, świetny, wręcz idealny pod makijaż. Zawsze przed nałożeniem podkładu stosuję to serum, podkład się wtedy idealnie rozprowadza i nie tworzy się maska na twarzy. Kolejny plus - opakowanie starcza na bardzo bardzo długo, na kilka miesięcy na pewno. POLECAM !!!! Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

p0lianna
    14 kwietnia 2008 o 14:43
    rewelacja dla suchej buzi
    piękne opakowanie, super wydajne - opakowanie próżniowe, dno "idzie w górę", kosmetyk zostaje wykorzystany do końca, bardzo dobry do suchej skóry- nawilża i koi podrażnioną skórę, świetny pod makijaż. szybko się wchłania, rewelacyjne efekty używając całej serii Hydro (mleczko, tonic, serum, krem). polecam Używam tego produktu od:3mcy Ilość zużytych opakowań:1

higienistka
    13 kwietnia 2008 o 22:30
    nawilżacz nr 1!
    Momentalnie się wchłania i pozostawia na skórze przyjemny zapach. Skóra jest nawilżona i wypoczęta. Faktycznie SOS - szczególnie po ciężkiej nocy... Niweluje skutki niewyspania :) Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego