Oriflame, Silk Satin Radiance, Summer Touch Body Lotion (Balsam stopniowo opalający)

Stopniowo nadaje skórze lekką, naturalnie wyglądającą opaleniznę. Nabłyszczające pigmenty od razu rozświetlają skórę złocistym połyskiem. Witamina C pomaga wyrównać i rozjaśnić koloryt skóry, a proteiny jedwabiu dają uczucie nawilżenia i miękkości. Nie zawiera filtrów UV chroniących przed słońcem.

Skład: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Dihydroxyacetone, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Stearyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Mica, Cyclopentasiloxane, Ceteareth-20, Pentaerythrityl Distearate, Imidazolidinyl Urea, Cyclohexasiloxane, Parfum, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Xanthan Gum, Propylparaben, Silk Amino Acids, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, Phenoxyethanol, Ci 77891, Ci 77491

Cena: 17zł / 200ml
/bw/

mój ulubiony

plusy:
- opala (nie na żółto)
- nawilża (i szybko się wchłania)
- tworzy złocistą poświatę (ale wyglądasz jak obsypana brokatem)
- ładnie pachnie (przypomina budyń bananowy)
- łatwo się rozsmarowuje (tj nie robi smug)
- jest tani
- równo schodzi (ale nie za szybko)
- łatwo sprać go z ubrań

minusów nie widzę

Używam tego produktu od: odkąd jest w sprzedaży
Ilość zużytych opakowań: minimum 8 opakowań

I oto mój numer 1 !

Jak dotąd najlepszy ze wszystkich ,a stosowałam juz mase od tych bardzo drogich po najtansze.
Zalety:
-piekna złocista opalenizna,
-przyjemny zapach
-rowny koloryt,rowno schodzi bez smug
-cena

Odkad uzylam tego balsamu nie chcialam sie z nim rozstawac,wszyscy byli zachwyceni moja opalenizna,mimo iz posiada zlote drobinki nie sa nachalne ,subtelnie sie mienia w sloncu,kolor jest wymarzony ,slyszalam opinie ze wygladam jak latynoska;)schodzi rowniotko jakby znikal,pieknie pachnie,ale ten odcien urzekl mnie najbardziej,jest super pod kazdym wzgledem,tylko szkoda ze oriflame nie posiada go w regularnej sprzedazy,polecam takze wersje kremu do twarzy,tak samo swietny jak do ciala :))))

Używam tego produktu od: 2,3lata
Ilość zużytych opakowań: duzo

Mój letni faworyt!

Używam go od dłuższego czasu. Jest wprost rewelacyjny, daje bardzo ładną i naturalną opaleniznę. W zależności od aplikacji można stopniowo budować koloryt. Jedyny maleńki minus, po jakimś czasie zaczyna troszeczkę śmierdzieć samoopalaczem, ale w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami to nic takiego.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Delikatna opalenizna

Balsam nabyłam jakiś czas temu i niedawno skończyłam pierwsze opakowanie. Całkiem mi przypadł do gustu. Posiada karmelowy zapach, łatwo go nanieść na ciało. Nie tworzy smug. Zawarte w balsamie drobinki pięknie rozświetlają skórę. Balsam nie jest zbyt wydajny, zużyłam go w 2 tygodnie smarując się co 1, 2 dni na wieczór. Nie polecam stosować go na dzień, bo po jakimś czasie wychodzi nieprzyjemna samoopalaczowa nuta, która bywa męcząca w ciągu dnia. Minusem jest to, że balsam nie daje bardziej brązowego odcienia, jak w przypadku Lirene Body Arabica do ciemnej karnacji. Efekt jest bardzo delikatny. Mimo wszystko, zamierzam go stosować jak najdłużej, bo jest naprawdę przyjemny w użytkowaniu.
Mam zachomikowanych jeszcze 5 opakowań z poprzedniego roku :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno + reszta czeka

Dobry

Balsam dobry, lecz nie spełnia swoich zadań w 100 %.

- jest wydajny
- dobrze nawilża skórę
- nadaje przepiękny połysk, w słońcu skóra się pięknie błyszczy
- podkreśla opaleniznę

Niestety wcale " nie opala ", a jedynie podkreśla posiadaną już opaleniznę.

Używam tego produktu od: Prawie dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

najlepszy jak dotąd

jak dotąd nie znam lepszego chociaż jest już chyba nie dostępny gdyż już dawno nie widziałam go w katalogu:( kupiłam więc z avonu zobaczymy co z tego będzie tak więc w skrócie:
+stopniowo opala
+wzmacnia opaleniznę
+posiada drobinki
+ ładnie wygląda na ciele
+długo się utrzymuje
- brak

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

suuperr !

Pokochałam od pierwszego użycia :)))
Żałuję, że nie ma go w obecnych katalogach. Bo produkt super

-już po pierwszym użyciu widzę róznice, po kilku użyciach ciało jest BRĄZOWE, bez żadnej tony pomarańczy etc.
-nie robi smug, ma przyjemną konsystencję
-skóra jest gładziutka i ślicznie mieni się złotymi drobinkami. Mi odpowiada taki efekt, super to wygląda w słońcu czy na imprezie
-wydajny
-nie drogi (ja dawałam około 10 zł)
-śmierdzi gdy się wchłonie- ale wybaczam ;)

Spełnia swoją rolę znakomicie. Szkoda że wycofany :(

nie powala

Faktycznie opala tylko stopniowo, na efekt muszę kilka razy aplikować. Smug nie zostawia i za to gwiazdki. Zapach beznadziejny.. nawet nie do zniesienia.
Co jest super to, to, iż mogę go nałożyć w środku dnia, gdyż nie jest zbyt tłusty i się tak nie błyszczy, a cudownie rozświetla ciało.

Gdyby nie te drobinki ....

wszystko było by ok , balsam się dobrze rozprowadza nie pozostawia smug , opalenizna kolorek ok , zapach ,ale te drobinki .... moja skóra wygląda jakby była przesuszona coś strasznego na początku sama tak stwierdziłam jednak po pewnym czasie doszłam do tego że nie ! Jest to skutek uboczny drobinek który ten balsam nie wiem po co w ogóle posiada , kolejnym minusem jest wydajność niknie w oczach . Jeśli wyjdzie wersja bez drobin zakupie ponownie póki co mowy nie ma

Używam tego produktu od: w tamto lato
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

najlepszy :)

zdecydowanie jestem na tak i chetnie bym zaopatrzyla sie w balsam, ale nie jest juz raczej dostepny.

+Sliczne drobinki złota :)
+NIE ZOSTAWIA SMUG
+naturalna opalenizna

- trochę kiepsko schodzi,

ale i tak go kocham
lepszy niz dove.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: pieć

Nie używam samoopalaczy i balsamów brązujących zbyt często, dlatego nie mogę powiedzieć, jak balsam Oriflame prezentuje się na tle innych.

Ogólnie, jestem z niego zadowolona. Mam bardzo jasną karnację, a ten balsam już po pierwszym użyciu delikatnie ją przyciemnia. Poza tym, nadaje ładny, perłowy połysk. Opalenizna wygląda naturalnie.

Balsam jest przyjemny w użyciu, nie pozostawia smug, nie podkreśla niedoskonałości, nawet niezbyt dokładna aplikacja nie wyrządza większych szkód w postaci koszmarnych nierówności. ;-)

Zapach, na któy uskarża się większość recenzentek mi akurat nie przeszkadza. Fakt, że nie jestem pod tym względem zbyt wybredna, ale inne produkty z tej kategorii są zazwyczaj jeszcze gorsze.

Podsumowując: całkiem przyzwoity produkt, z czystym sumieniem mogę go polecić.

Używam tego produktu od: dwóch lat (?)
Ilość zużytych opakowań: 4 - 5 (?)

Taki sobie

Produkt taki sobie, bardzo słabo brązuje moją bladą skórę, i ten zapach okropny jak typowy samoopalacz, plusa mogę mu dać za to, że ładnie rozswietla skórę i w moim przypadku nie brudzi ubrań,ale efekt rozświetlenia bardzo podoba mi się.Jakby zmienili zapach,zakupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca