KWC LogobyWIZAŻ logo

DOBRA DZIEWCZYNA
    25 stycznia 2011 o 13:14
    1 / 5
    KOSZMAR RODEM Z CASTORAMY
    bo najpewniej został stworzony właśnie do wykończeń elewacji, lub też malowania elementów gipsowych. Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że jakkolwiek solidna, czy nie solidna firma, mogła ten "pędzel" zaproponować do twarzy. Nie wiem z czego pozyskano to włosie ale zarówno jego tekstura, jak i blaknący kolor, a także absolutny brak sprężystości (czyli każde załamanie jest widoczne i permanentne), wskazują na to, że nie jest to bynajmniej żródło naturalne. Czupryna pędzla wichrzy się i sypie w najlepsze ale kolejne najlepsze dopiero przed nami....... mianowicie "doznania", jakie serwuje nam ten produkt podczas użycia......... doprawdy bezcenne. Bez wątpienia określenie "mizianie" pędzlem, nabiera w tych okolicznościach, nowego znaczenia. Pędzlem Oriflame, możemy się za to skrobać, drapać i pellingować. To istny koszmar i tragiczna pomyłka....... nawet nie chcę wracać do tego, jak w katalogu opisany jest ów przedmiot, bo pewnie miałabym z tego powodu niezły ubaw, a to naprawdę mało śmieszne, że na taką tandetę wydałam 30zł..... Makabra (śmiech przez łzy) :) ;) Używam tego produktu od: używam? zbyt wzniosłe określenie ;) już nie! Ilość zużytych opakowań: mnóstwo zapewne, jeśli zdecyduję się przeprowadzić remont :) póki co w posiadaniu jeden

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    usuahaha
    20 listopada 2015 o 22:15
    1 / 5
    tragedia
    Gorzej trafić nie mogłam. Namówiła mnie koleżanka, konsultantka. Mam sporo pędzli, ale takiego jeszcze nie miałam. I to naturalne włosie, cena niska, 32zł bodajże. Szkoda nie kupić. I kupiłam. Pierwsze użycie do różu i pręgi jak wojenny kamuflaż w wersji neonowej. Nie poddałam się. Próba numer dwa, do usunięcia nadmiaru pudru. Porobił mi znów ścieżki, tym razem gołej skóry. Nie wiem, no nie wiem. Może to ja go nie umiem używać, ale: -jest strasznie niewygodny. Te włosie wygląda jak pióropusz, rączka jest króciutka i jakaś taka nieporęczna -włosie drapie tak, że można by nim zrobić niezły peeling -dodatkowo po umyciu wygląda jakby miał 10 lat. Zrobił się jakiś szary, postrzępiony i jakby mu się końcówki rozdwoiły Wiem, wiem do czego ta szczota się tylko nadaje. Do czyszczenia brudu zza paznokci. Do niczego więcej. Nie polecam. Ba, radzę omijać szerokim łukiem. Używam tego produktu od: mam go ponad rok Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwszy

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    barbarka95
    26 kwietnia 2014 o 16:55
    tak dla bronzera
    pędzel bardzo fajnie rozprowadza bronzer i puder, nie robi plan, przyjemny w użytkowaniu, nie niszczy się z czasem, łatwo dostępny, niedrogi, poleca osobom szukającym pędzla do bronzera i pudru zaczynającym swoją zabawę z makijażem Używam tego produktu od: pol roku Ilość zużytych opakowań: jedno

merayax
    30 stycznia 2014 o 12:26
    3 / 5
    Wydaje sie byc porzadny
    Duzego doswiadczenia z pedzlami nie mam, ale wiem ze ten pedzel sluzy do omiatania twarzy z NADMIARU pudru a nie do nakladania go. Pedzel dostalam w prezencie. +geste wlosie +solidna raczka +estetyczny wyglad Uzywam go sporadycznie, do omiatania jest dobry :) Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1

madziunia91
    8 stycznia 2012 o 23:10
    3 / 5
    jest ale mogłoby go nie być
    używam do nakładania bronzera... bez rewelacji... czasem nakłada za mało produktu a czasem aż za dużo!!! zdecydowanie nie jest watry swojej ceny... włosie jest poniszczone a dbam o ten pędzel...wygląda jak poniszczone końcówki włosów... jednym słowem: beznadzieja Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

skapla
    3 stycznia 2009 o 22:18
    2 / 5
    tragiczna pomyłka
    Maluję się od lat, miałam mnóstwo pędzli, nie spodziewałam się, że taka tragiczna pomyłka może mi się przytrafić. Skusił mnie nietypowy wygląd pędzla, pomyślałam, ze będzie faktycznie "luksusowy". Już przy pierwszym użyciu wiedziałam, ze nic z tego nie będzie. Ten pędziel jest strasznie nieporęczny - ogromny wachlarz + krótka rączka + puder sypki = same kłopoty. Bardzo się starałam, zeby nauczyć się nim posługiwać, ale to mnie przerosło. Wachlarz jest długi jak kątomierz a przy tym wąski na centymetr. Puder nabiera się dosłownie na sam jego czubek, co zresztą widać na zdjeciu, w ilości nie do skontrolowania. Wszystko miałam upaprane rozsypanym pudrem, musiałam się przebierać. Po pierwszym myciu pedzla żelem do twarzy, jego włoski zrobiły się bardzo sztywne, drapiące i poskręcały się. Ten "luksus" wylądował na dnie szuflady w której trzymam badziewie (bo moze ktos to ode mnie zabierze). Daję 2* za to, że jak na naturalne włosie (ponoć), to cena jest niska, no i ładnie się prezentuje. Nic poza tym. Używam tego produktu od:bardzo mocno próbowałam przez ok miesiąc Ilość zużytych opakowań:jeden leży w szufladzie i nie ujrzy światła dziennego

revontulet_
    30 grudnia 2008 o 20:12
    Milutki.
    Mięciutki, NIE drapie, naturalne włosie, porządne wykonanie. Wypadło kilka włosków, a raczej ja im w tym pomogłam, bo wyrwałam te wystające :D Dobrze znosi "pranie". Wygodny. Jestem na tak :) Ale bez rewelacji, to po prostu pędzel, dlatego 4 gwiazdki za jakość, 5 za trwałość, bo prędko kolejnego nie kupię ;) Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych pędzli ;) - jeden wciąż

droga A
    14 października 2008 o 14:19
    2 / 5
    nie lubię i już
    Nie lubię tego pędzla. Nie umiem się nim posługiwać. Wkurza mnie za każdym razem. Jak dla mnie jest za duży - puder sypki rozsypuje się wszędzie dookoła tylko nie na twarz. Poza tym jest za bardzo zbity, lub źle dobrane jest włosie ponieważ pędzel drapie. Próbowała go używać także do omiatania twarzy z nadmiaru pudru - tu tez się nie sprawdza, bo zabiera za dużo. U mnie leży bezużyteczny. Używam tego produktu od:kilku mies Ilość zużytych opakowań:1

agatacia
    22 sierpnia 2008 o 11:58
    lubię go
    Uzywam pędzla do nakładania pudru sypkiego tej samej marki - sprawdza sie doskonale. Jest bardzo szeroki, także parę przeciągnięc i twarz jest "zrobiona". Ma idealnę miękkośc - nie za miękki i nie za twardy - absolutnie nie podrażnia skóry. Przez pierwsze kilka dni zgubił może z 5 włosków, teraz nie gubi już w ogóle. Używam tego produktu od:kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: pierwszy

burn-it-up
    19 kwietnia 2008 o 8:53
    Świetny
    Super!Gęsty,pięknie wyglądający,niezwykle gęsty i miękki pędzel o uniwersalnym zastosowaniu.Używam go do omiatanie twarzy pudrem sypkim do czego nadaje się świetnie-jest szeroki i duży dzięki czemu 2-3 "machnięcia" i twarz jest równomiernie upudrowana.Kupiłam za 23zł i jest to naprawdę rewelacyjna cena,podejrzewam że np. w Sephorze czy Douglasie za podobny pędzel zapłaciłabym 3 razy więcej. Wygodna drewniana rączka wygodnie siedzi w ręce.Włosie jest przyjemne,miękkie ale jednocześnie nie za miękkie co mogłoby utrudniać aplikację pudru.Od czasu kiedy zaczęłam go używać stracił 3-2 włoski ale większość pędzli gubi trochę włosia,szczególnie na początku. Jestem z niego naprawdę zadowolona.Polecam. Używam tego produktu od:w trakcie 1 Ilość zużytych opakowań:ponad tygodnia